Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 10 urami:

Kupi to

 

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil

 

Poberi si Nord VPN na Partisu

 

Zamenjaj regijo na Brasil.. naredi si Account unovci kodo in to je to.. pol aktiviras ultimate za 1 eur in imas 3 leta za 100 eur

bigbosser a ti si si omislil brazilskega? oz ali poznaš koga, ki je vzel tam? Zanima me če potem lahko vseeno regijo menjaš z aktivno gamepass naročnino?

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 5 urami:

bigbosser a ti si si omislil brazilskega? oz ali poznaš koga, ki je vzel tam? Zanima me če potem lahko vseeno regijo menjaš z aktivno gamepass naročnino?

Ne vem stari moj, morem googlat tako kot ti.. sicer zanima tudi mene, tako da ni problem.. tam pise, da se da zamenjat... vsake tri mesece oz niti to ne kao... drugi pravi da MORDA ko bos zamenjal regijo kaj ne bo delalo, drugi, da ni panike sploh. 

 

Pomoje @tomazek ve kaj vec

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Lepo si me spomnil na travme, ko sem 2 tedna na obroke rihtal zadevo :D Zraven sem se skoraj tekoče naučil portugalsko.

 

Jaz mam brazilski gold in ultimate. Sem se kar fejst fukal, ker sem prvič kaj takega rihtal. Celega postopka več niti ne vem, ker sem par krat za par dni vmes odložil zadevo z jeze.

 

V glavnem rabiš VPN, namestit Brazilijo, kupit gold naročnine in redeemat. Jaz sem moral vse prek VPN online, ker konzole nimam in se fukat s prevajanjem. Baje gre preko konzole lažje. Ko urediš zadevo pa rabiš še brazilsko vrednostno kartico, saj za aktivacijo rabiš plačat 1BR. Vzameš pač najmanjšo možno. Ko to vse aktiviraš pa menda lahko regijo poljubno spremeniš. Kot pravim nimam konzole in sem vse to urejal, da imam Game Pass na PC.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 minutama:

Sliši se noro zabavno :D  bom še videl danes če se mi da jebat s špansko špreho, je tud evropska kartica znižana tko da verjetno bom prišparal par živcev, če vzamem v naši sosedi :D

Portugalsko... čista zabava :D

 

Jaz se tudi ne bi jebal, ampak je blo takrat precej ceneje in sem si mislil ajd probajmo... potem, ko sem gubil kartice z Gold naročnino, pa več ni blo poti nazaj :) Sem moral dokončat začeto. Definitivno bi vzel kje drugje, če bi bolj vedel kako in kaj predhodno.

Povezava do prispevka

Jap, na papirju se sliši super kao dobivaš keš za igranje igric... sam ko mal bolj prebereš je pa čist random vse skupaj :D Verjamem pa da se kdo tud tega loti in gleda random reklame dnevno :S 

 

Dejansko mam največjo težavo s katerim špilom začet, čist preveč jih je na izbiro, sem že iskal katere zapuščajo servis, da bi šel po tistem v kontra smeri, sam ni nekega seznama :D

Povezava do prispevka

A ve kdo kaj je narobe tu?

 

1642076567_Posnetekzaslona(10).thumb.png.0e7471a7b3bcc71c602287760f1792cb.png

 

1820412859_Posnetekzaslona(11).thumb.png.f48344aaf0fc3dc8b1b1c22138cb32a6.png

 

Arbenowskee reče pred 1 minuto:

pwned. :D

 

ne sej ne, glej da nastaviš državo na isto državo kjer imaš aktiviran gamepass. tako v konzoli kot v accountu. 

 

Nimam konzole... PC samo. Je pa res lahko to krivo, ker enkrat že nisem mogel najt neke igre, pa sem moral spet spremeniti državo in sem našel. Grem probat.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Vem, da mi tudi Gears of War 5 sprva ni našlo, pa sem nekje našel naj regijo dam na USA in sem potem našel. Zdaj probavam USA in Brazilija... pa mi vseeno ne najde. Ne Witcherja, ne Battlefield, ne Fife... noebene od teh EA... Sem tudi resetiral računalnik po menjavi regije pa nič. Pojma nimam kaj naj še probam. Pa tudi googlam in nič ne najdem.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
DeKo reče pred 3 minutami:

Zdaj sem se spomnil da na PC se niso dodali. Bo se malo za pocakat.

 

Xbox Game Pass Ultimate members can enjoy EA Play on console now. Xbox Game Pass Ultimate and PC members will receive EA Play on PC via the EA Desktop app at no additional cost starting in December 2020.

 

Super, hvala :D Da si končno lahko neham belit živce.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...