Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Jaz sem zdaj šel iz enega ekstrema v drugega, prej sem fural psnow in tko iskal špile, ki so mi kul, saj je bilo nekaj sam nič res tisto da bi rekel omg carsko...

 

Zdaj na gamepass je pa druga zgodba, vsega je čisto preveč, skačem od enega do drugega špila, sliši se kot sladke skrbi, sam fak preigram pa čisto nič :S

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 6 minutami:

Zdaj na gamepass je pa druga zgodba, vsega je čisto preveč, skačem od enega do drugega špila, sliši se kot sladke skrbi, sam fak preigram pa čisto nič :S

 

To je pri meni problem od nekdaj, če je preveč izbire. Na PS4 sem dejansko veliko večino špilov (razen kake redke totalne smeti) preigral do konca. Nikoli si nisem puščal velike zaloge hkrati in se osredotočil na posamezno igro. Zdaj, ko imam PC, game pass ultimate, razne launcherje polne iger, kako piratsko... pa vidim, da praktično nic ne preigram. Samo skačem sem in tja in se na nič ne fokusiram. Razen obeh Orijev, se sploh ne spomnim kdaj sem kaj preigral na PC. Na PS4 sem vsaj TLOU2 IN GoT preigral, drugače pa imel zelo slabo leto.

Povezava do prispevka

men ni panike, jaz sem si naredil seznam in začenjam z vrha tega seznama. za otroke je awesome da lahka probajo več zadev in tudi menjajo med večimi igrami čez dan. zvečer ko dam otroke spat, se lepo vsedem pred tv, odprem omiljeno igro in desno gori se pojavi "Quick Resume" in par sekund kasneje nadaljujem točno tam kjer sem pustil prejšnji večer oz. nekaj večerov prej. ta generacija konzol je res čisto drug nivo kot prejšnje. 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Jaz sem zdaj šel iz enega ekstrema v drugega, prej sem fural psnow in tko iskal špile, ki so mi kul, saj je bilo nekaj sam nič res tisto da bi rekel omg carsko...

 

Zdaj na gamepass je pa druga zgodba, vsega je čisto preveč, skačem od enega do drugega špila, sliši se kot sladke skrbi, sam fak preigram pa čisto nič :S

 

tomazek reče pred 1 uro:

 

To je pri meni problem od nekdaj, če je preveč izbire. Na PS4 sem dejansko veliko večino špilov (razen kake redke totalne smeti) preigral do konca. Nikoli si nisem puščal velike zaloge hkrati in se osredotočil na posamezno igro. Zdaj, ko imam PC, game pass ultimate, razne launcherje polne iger, kako piratsko... pa vidim, da praktično nic ne preigram. Samo skačem sem in tja in se na nič ne fokusiram. Razen obeh Orijev, se sploh ne spomnim kdaj sem kaj preigral na PC. Na PS4 sem vsaj TLOU2 IN GoT preigral, drugače pa imel zelo slabo leto.

 

jaz sem to sam pri sebi rešil tako, da ne kupim naslednje igre, dokler trenutne ne končam in se držim tega v nulo - ki drugače se mi je dogajalo isto...tako da ja, to je kar realna past takih storitev, kot je gamepass

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

 

To je pri meni problem od nekdaj, če je preveč izbire. Na PS4 sem dejansko veliko večino špilov (razen kake redke totalne smeti) preigral do konca. Nikoli si nisem puščal velike zaloge hkrati in se osredotočil na posamezno igro. Zdaj, ko imam PC, game pass ultimate, razne launcherje polne iger, kako piratsko... pa vidim, da praktično nic ne preigram. Samo skačem sem in tja in se na nič ne fokusiram. Razen obeh Orijev, se sploh ne spomnim kdaj sem kaj preigral na PC. Na PS4 sem vsaj TLOU2 IN GoT preigral, drugače pa imel zelo slabo leto.

edini problem je pri tebi, ker ti manjka disciplina

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 1 uro:

men ni panike, jaz sem si naredil seznam in začenjam z vrha tega seznama. za otroke je awesome da lahka probajo več zadev in tudi menjajo med večimi igrami čez dan. zvečer ko dam otroke spat, se lepo vsedem pred tv, odprem omiljeno igro in desno gori se pojavi "Quick Resume" in par sekund kasneje nadaljujem točno tam kjer sem pustil prejšnji večer oz. nekaj večerov prej. ta generacija konzol je res čisto drug nivo kot prejšnje. 

Ti imaš XSX ali XSS?

Povezava do prispevka

Pizda ga nier automata seka.... prav uno uživam na hard, sicer določenih stvari še ne razumem čisto, sam mi je pa ultra sexy vse od bojevalnega sistema, do preskokov pogledov iz 3d v 2d movement, zgodba mi je kul, liki so mi kul....

 

Vmes nažigam streets of rogue, ki mi je zakon igračka, žal mi je samo, da ne morem probat multiplayer, ki bi znal bit še bolj sexy :D

 

Tale lonely mountains:downhill je tud na polno sexy, sam je zajeban, čist neprimeren čas, da igram tolk frustrirajoč špil... corona + padec 2m pred ciljem = plošček v ekranu :D

 

AMPAK to še ni vse slay the spire je čista droga... sem ga preigral že na pcju, zdaj pa jovo na novo, zdaj končno razumem menjavanje stancov pri 4.liku, na pcju se mi ni dalo študirat, kaj pomeni kak stance itd, 

 

in za češnjo na torti tetris effect connected nekje med fjordi joka en šved, ker ga je en n00b iz kokoške(ok on misli iz avstrije ampak iran irak imo) razbil v klasičnem tetrisu.... <3

 

i love my xbox <3 <3 <3 

 

 

Povezava do prispevka

jao celeste je še zmeraj inštalirana, sam preprosto nimam za burek... se bom vrnil še nazaj k igranju samo me je tako brutalno posilil že sam začetek špila, da me je minila volja do življenja :D

 

Tetris effect malo mešano, sem bolj n00b tetrisar in šele osvajam osnove zlaganja... občasno usekam kak online sam imam ultra sad score 1W-5L  :( Škoda ko ni tricky towers na gamepassu, ker tisto je tud en tak fun tetris :D

Povezava do prispevka

Zame je tetris effect bil v bistvu prvi tetris, pred tem se ga igral mogoce vsega skupaj 3 ure v celem lajfu. Effect sem nabavil predvsem zaradi vr in ost-ja, igrica kot taka me ni neki hypala. Samo sem cisto not padel, par mesecev sem sanjal tetris. Pol pa nisem vec shendlal tega da ne morem zaspat ker se mi obracajo te kocke v glavi, tako da zdaj sem spet cisto out. 

 

Tudi ni pomagalo da sem anihiliral celoten friends leaderboard, pol vec ni motivacije, ce nimas koga prehitet :D

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Pr4iseK3K reče pred 21 minutami:

300+ deaths v chapter 1 :lol:

 

Jaz sem v prvem playthroughju tudi ponucal ene 45 minut in 200 smrti za chapter 1, pol ko sem pa nekje po petem chapterju spet zalaufal ch1, pa gladko no death in pod 3 minute. Igrica te res ful dobro uči, mogoče je štart malo zajeban, če nisi ful vajen platformerjev, samo pol pa kar naenkrat opazuješ v real time, kako se ti builda spretnost. Edino ch9 pa res ne rabim več nikol igrat :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...