Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Super Km3t reče pred 21 urami:

ta pacient je še PG, k jih odkupuje za 550 in prodaja za 600 zmagal.

 trenutno 700e plus, do 850e za kos.... Hrvaška!

 

zanimiv pa je, da bi kr bil zanimiv podatek,da zaloge je ogromno, ampak kje stoji, določeni dilerji kot uvozniki imajo lager 150 plus konzol, in pošiljajo cenike, da da sem odločiš ceno koliko daš., koliko ponudiš, ....kam smo mi zakorakal, bom raje tiho....

Povezava do prispevka
Power reče pred 16 minutami:

Se da dobit pri nas kaj za polnjenje novih series x kontrolerjev? 

 

Baterije mi res niso kul  😊

 

v mullerju al pa goblinu prodajajo "power pack" ki ga vtakneš v usb. pazi, ker prodajajo za xbox one. načeloma bi moral pasati notri v series x, ampak 2x preveri ker je pokrov za baterije drugačen med generacijama.

 

tako nekako izgleda

https://www.xbox.com/en-US/accessories/batteries-chargers/play-and-charge-kit

 

 jaz imam zalogo polnilnih aa baterij in charger za njih. 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 25 minutami:

Ej xbox userji, ste kaj sprobal appe, špile itd, dela vse al ste že naletel na kake težave? Mal sad da nimamo known bugs teme za xbox no, ne zgleda, da nam konzola laufa brez problemov... nextgen brez random bugov a big no no :D

Konzola dela vrhunsko. Edina pripomba je na kontroler - spodaj na desnem gripu je plastika pol mm zamaknjena in malo cutim rob v roko. Podobno le veliko hujse je bilo na kontrolerju od day one xbox one x. Tam je pa celoten desni rob kontrolerja zamaknjen jn ornk reze v roko - se vidi tudi na uc.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Ej xbox userji, ste kaj sprobal appe, špile itd, dela vse al ste že naletel na kake težave? Mal sad da nimamo known bugs teme za xbox no, ne zgleda, da nam konzola laufa brez problemov... nextgen brez random bugov a big no no :D

 

HW je awesome in res daje premium občutek, ki se začne že ko konzolo odpreš. dela super in je dobesedno neslišna. setup je neboleč, kontrolerje pairaš in updejtaš v parih minutah. potem samo čakaš da se downloadajo igre =). UI je hiter in odziven, igre delajo enkratno. probal igre vseh generacij: OG, 360, one in X|S (optimised). Carsko je, da po tednu igranja kontrolerji še vedno kažejo 75% baterije. Gamepass je mana z neba za otroke, ker lahka testirajo nebroj različnih iger. Also novi tetris in ori :wub:

 

kar se mi zdi da bi se dalo izboljšat:

  • Želel bi si, da se da kakšne igre pinat v quick resume. Otroci dosti menjajo med igrami in pol zvečer ni več witcherja v quick resume =)
  • zaenkrat ni načina da inštaliraš aplikacije globalno - torej da se podatki aplikacije delijo med uporabniki. zgleda ma vsak uporabnik svoj predalček kar je mal tečno za Kodi recimo, ker bi moral ali naštimat za vsakega uporabnika, ali pa morajo vsi uporablat moj račun. ampak to je edini app kjer bi to potreboval.
  • ko daš igre v queue za install preko web-a/xbox app-a in greš v xbox menu, da stisneš "pause all", ti pavzira samo tiste ki so se dejansko že začele inštalirat. če so samo v queue in se še niso začele downloadat se začnejo vseeno downloadat po tem ko stisneš "pause all". ni velik problem, pač moraš parkrat stisnt "pause all", ampak je vseeno glupo =) verjamem da je to problem sam za tiste s počasnim internetom oz. samo prve par dni. but sill =)
  • verjetno bom sčasoma našel še kaj tečnega :D
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...