Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 3 minutami:

Sem tudi jaz začel vozit tole, sprva mi je blo kaj je to nek arkaden shit, sem potem našel nastavitve in malo naklopil manual shift, pa tiste linije za bremzanje na progi malo zmanjšal in kar naenkrat je to skoraj že ko gran turismo :D

Sploh ni slab špil, urediš reči in akcija, na menjalnik in tmx se pelje ok.. Ampak je kdo fm4 probal na kaki bazi od fanateca, baje top.. Dost ok... 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 7 urami:

Jaz kot bronze member sem avtomatsko nosilec prevajalskega certfikata:

 

Xbox series S z norimi popusti v primeru zamenjave za igralno konzolo playstation 1-5. V primeru osebnega prevzema možnost ufc ekshibicijske tekme. Več info na Dule 23, Straža.

Nism jst nek ufc tip, ni mi pa kul da take bedarije en napiše, k se res ne zaveda kaj ga lahk čaka zarad tku bednega jezika, ampak lej.. 😁.. Le zanj ❤️

Povezava do prispevka

Forza mi je zelo nice, samo mam pa blazne probleme pri hudih mašinah, malo ovinka in me že obrača po terenu, zdaj nabiram tiste fame pointse za autumn festival, predvidevam da se potem večina igre končno odpre... :D 

 

Pa ultra sexy mi je nier automata, sam me je n00ba ubilo že kmalu na začetku in moram še enkrat iz nule fml :D

Povezava do prispevka
Denis reče pred 13 urami:

 

Da, Eneloop Pro. Najboljše na zps testu.

Eneloop so neupravičeno hvaljene. Fajn so za primere kjer je poraba majhna, recimo pri daljincih ali urah, tehtnicah zaradi nizkega self-discharge rage-a. Za usecases kjer pa jih tko al tko filaš vsak mesec ali še bolj pogosto pa nima smisla ker imajo manjši energy density kot kakšne druge. Na žalost ne vem kere te druge so dobre :D Ampak eneloop nima smisla kupovat ker so dražje in slabše za tak use-case.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Ker se baterije full vidijo, ko jih uporabljaš :D Splača se dati tudi 6x več denarja za njih, da se vidi razkošje.

 

valda, ko ti bejbika pod povštrom najde dildo sigurno najprej preveri, če so notr premium baterije al kar ene za reveže

 

prvi vtis je najpomembnejši

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Starbound <3 <3 <3 Slime rancher če prav razumem je ena kmetijska simulacija, sem jo opazoval že na ps, sam nekak ni blo časa.... no saj zdaj tudi ni, outer wilds včeraj sam sprobal... zalaufal pa subnautico in evo carsko :D Tolk awkward feelinga med igranjem že dolg nisem imel, skoz neki presran kdaj me bo kak random delfin naskočil :D

 

 

Povezava do prispevka

Dragon Quest XI sem igral --- ker sem želel probat vsaj en ortodoksni JRPG v tej generaciji. Končalo se je srednje dobro. Kjut igrica, kjut zaplet, Toriyama liki, zanimivo raziskovanje sveta ... Ampak nekje do 10h marka, potem mi je radikalno padlo dol, predvsem zaradi nadležnega fightinga IN naravnost grozljivo ponavljajoče glasbene podlage. Ko sem že 4h med raziskovanjem poslušal isti loop, sem si želel dobesedno zabosti nož v uho 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 13 minutami:

Dragon Quest XI sem igral --- ker sem želel probat vsaj en ortodoksni JRPG v tej generaciji. Končalo se je srednje dobro. Kjut igrica, kjut zaplet, Toriyama liki, zanimivo raziskovanje sveta ... Ampak nekje do 10h marka, potem mi je radikalno padlo dol, predvsem zaradi nadležnega fightinga IN naravnost grozljivo ponavljajoče glasbene podlage. Ko sem že 4h med raziskovanjem poslušal isti loop, sem si želel dobesedno zabosti nož v uho 

 

Si igral do konca? Ker najhuje pri tej igri je da po koncu ugotoviš da to sploh ni pravi konec in te čaka potem res ostudno dolgočasen grind do pravega konca...  zadnjega šefa lol. Seveda sem samo še zbrisal igro in jo fuknu na polico. Prodat je itak nisem mogu naprej ker JRPGjev v Sloveniji itak noben ne igra, sploh pa ne takih ki se držijo zastarelega koncepta ko pijanec plota.

Povezava do prispevka

Zdaj ne vem ali res ni več mogoče zaupati čisto nobeni oceni na spletu, ali pa je to spet neka mn3njalnik fora, kjer se določene špile hypa, druge pa kurca. Občutek imam, da če bi bila tole ps4 ekskluziva, bi se jo stalno omenjalo poleg ekskluzivinih velikanov Bloodborna, God of War...

https://www.metacritic.com/game/xbox-one/dragon-quest-xi-s-echoes-of-an-elusive-age---definitive-edition

 

Sicer je pa bloodborne meni itak idealni pokazatelje tega dejstva. V vseh pogledih slabši od Dark Souls 3, pa se ga tu opove kot špil generacije, DS3 pa kot da je zadnji spaček na svetu - očitno samo zato, ker slednji ni Sony ekskluziva.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...