Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Sem rekel, ajmo, gremo sprobat

 

Napišem "top 100 videogames" v google, kliknem prvi link, varianta čimmanj kompliciranja

 

List se začne:

 

100. Borderlands 2 - ok, ajde, nisem igral, sam vem, da je priljubljena 

99. Divinity: Original Sin 2 - dobra igra, sam ne bi je dal na top, ma okej, passable

98. Final Fantasy 7 - nice, nice, končno govorimo o proper top 100 materialu

 

...

 

In pol samo 97. po faci:

 

97. Assassin's Creed 4: Black Flag

 

Sem zaprl seznam

 

Nope, ne bo šlo :D 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 minuto:

Black Flag je bil moj guilty pleasure summer vibes game. :D

Saj v bistvu +1, samo na TOP 100 uvrstit mi jo je zločin :D.

Drgač pa imam tudi jaz dobre spomine. Res redko sem igral igre pod vplivom alkohola, ker sem itak pijan tako 1x letno, ampak ob izidu Black Flag sem enkrat prišel domov vinjen in sem pol padel v trans in šest ur do jutra igral :D 

DaCapo reče Pravkar:

Katera od vseh teh "top 100 videogames (of all time)" pa je pravzaprav najbolj relevantna? Ker google jih najde res ogromno. Nekaj sem na hitro poklikal in opazil, da se tudi kar precej razlikujejo.
Celo imdb ima svojo: Top 100 Greatest Video Games of All-Time - IMDb

Ma nobena ni najbolj relevantna imo :D. Baje je Edge 2017 naredil res huge thing iz glasovanja za najboljšo igro ever, tako da mogoče ta:

https://nintendoeverything.com/edge-ranks-the-top-100-greatest-games-2017-edition/

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Borderlands 2 ne more bit top100.

 

Also na kurac mi gre, ko se delajo top100 liste best games ever in gor ni World of Warcraft, LoL, Dote 2 al pa Counterstrike-a. Sej ne da so to najbolj igrani špili ever pa nasplošno drugače zelo cenjeni, potem pa neki Borderlands 2, Arkham Asylum in Assassin's Creed 2 pridejo na top100, te pa ne. Sej ne bi reku, če bi tisti 4je špili k sm jih omenil neko simple sranje a la Among Us, samo to da so špili z neko globino in neskončnim replayabilityem pa ne dobijo niti častne omembe.

 

Ajde, Wow še dobi včasih kje mesto, to je pa to. Predstavljam si, da gre indie pubecem isto v nos, da bo nek Rayman Legends na takih listah, Hollow Knight in Celeste pa ne.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 minutami:

kaj, npr. top3 v vsaki zvrsti? 


Recimo tako, da. Pa še to mi je res zajebano. Zgolj tri ultimativne naštet npr. med avanturami. Uf. Poskusimo:
Monkey Island 1
... tu se pa konča

Res bom moral konkretno vložit nekaj časa v razmislek! 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Recimo tako, da. Pa še to mi je res zajebano. Zgolj tri ultimativne naštet npr. med avanturami. Uf. Poskusimo:
Monkey Island 1
... tu se pa konča

Res bom moral konkretno vložit nekaj časa v razmislek! 

 

težko je bit zares objektiven tu, ker kaj sploh je... res ultimativno. 

 

Jaz sem najbolj užival v Curse of the Monkey Island, Broken Sword in Day of the Tentacle. Pa ne vem če bi reku da je ena od teh treh na top3 best ever. Monkey Island 1, 2, Manic Mansion, ... preveč dobrega

Povezava do prispevka

Evo, jaz takoj dam na prvo mesto über luštno plesalko iz Scooterjeva spota. :wub: This is my kind of woman!  Solzne oke dobim, ko jo gledam. (pa še fina poletna muzika je) :

Trivia: plesalec je njen brat!

 :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...