Skoči na vsebino

#ReleaseTheSnyderCut - Justice League


fric

Priporočeni prispevki

Jas sen čist gotof.

 

 

Vsako nedeljo sem pri maši, držim prekrižane prste na nogah in stiskam pesti...

 

TAK si želim, da bi imel film sedaj nek smisel. Upam, da je Snyder res pametno porabil 70 mega $ za to, da bo to zdaj nekaj čisto drugega kot pa idiotski glavobol od Whedona...

 

 

Včeraj sem si pogledal Man of Steel in pa BvS ULTIMATE EDITION. Meni oba filma dogajata na polno.

uredilo bitje SL4FKO
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

mini rant brez da bi gledu film


Also, Snyder je slab režiser vsaj kar se sporočil v filmih tiče, je pa visually zanimiv (at best)

 

4 ure je preveč za nekoga, ki ni Nolan oz. ki se ni namenil naresti Joker/Logan type film, ampak kvazi dark superhero movie.

 

Folk hoče neki mix med Dark Knightom in boljšimi Marvel filmi. Dobimo pa 'tipičen' Snyder muvi.

Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 50 minutami:

a bojo kaj unnerfali ww/aqualad/flash al bojo se zmer v filmu sam zato da pokazajo kolk carski je supes

Predvsem Flash in Cyborg dobita precej vec. Pri Flashu so hvalabogu tisto rusko familijo izrezali. 
Meni je bil kul film. 

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 1 uro:

Nisem prepričan, da so ekskluzivnosti s HBO Max (kot sta recimo Wonder Woman in Snyder Cut) tudi na HBO Go. Naj me nekdo popravi, če se motim.

 

Smo ga dobili tudi na HBO GO, da :D

 

Well, bolj mi je všeč od prejšnje inkarnacije. Jasno k temu občutku pripomore bistvo, da film paše v svet, ki ga je začrtal Snyder, ne pa da uleti Whedon in hoče narediti bright and shiny svet, za kar ni imel niti časa.

 

Sam je pa dolg matr :D Kar nekaj melanholičnih prizorov bi lahko skrajšal. Škoda, da ne bomo dobili nadaljevanja :D

Povezava do prispevka

#RestoreTheSnyderVerse

 

Imo precej boljši od Josstice Lige. Stvari so dejansko logične in lepo poteka in ni humornih vložkov, ki izgledajo, da jih je spisal 5 letnik.

 

Je pa dolga ja. Vsekakor boljše za doma kot pa v kinu,  sem si vzel več odmorov. Bi pa stvar bila uro krajša, če bi samo slow motion scene predvajali na normalni hitrosti :P

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...