Skoči na vsebino

Formula 1 S2020E2


OBELIX

Priporočeni prispevki

Tomyboy reče pred 38 minutami:

Točno to, sem gledal samo 1 minuto,  pa to ne moreš poslušat, kje so tega našli, imajo ja dosti boljših komentatorjev. Pa zaznati je blago govorno napako, če sem malo zloben.

Bom raje gledal stream kocke,  kot pa da tole poslušam. Ona lani sta bila  doktorja proti temu.

Upam, da  bo res samo za trening, bo kdo drugi za dirko?:nicjasno:

To mora biti v modi, saj čedalje več oglasov na slovenskih televizijah oddela neka gospodična, ki seslja.

Povezava do prispevka

Tale FP3 sicer ni glih najbolj merodajen, ampak še najbolj me preseneča, da je trenutno Sainz kar precej pred Leglegom in bomo videli, ali bo Šarl vrgel v višjo prestavo za qualije ali pa bo imel precej več težav kot jih je imel lani s Fetlom. Fetlu je pa razpadal dirkalnik in je dobil en kos avta celo v glavo... :D Upam da mu ni izpadlo še tistih 7 las, ki mu jih je ostalo na glavi.

Povezava do prispevka

Evo, to smo čakali. Da se trenutno najboljša v karavni vžgeta za naslov. Naj tole traja celo sezono pa bo ena boljših. Pa Toro Roso je nor. Fetl nadaljuje v stilu lanske sezone. Alonso pokazal več kot sem pričakoval, me zanima kako dolgo bo to trajalo. Ferrari niti ne katastrofalno, je pa res, da tale proga ni ravno pokazatelj prave forme. 

Povezava do prispevka
Ripper reče pred 1 uro:

Evo, to smo čakali. Da se trenutno najboljša v karavni vžgeta za naslov. Naj tole traja celo sezono pa bo ena boljših.

 

Zelo za. No, osebno bi zraven v ta rang dodal še Leclerca, ker je bil ta kvalifikacijski krog danes na nivoju Maxovega. Sam Ferrari letos še ne bo dovolj blizu. Po sedmih letih dominacije srebrnih in/ali nesposobnosti izzivalcev bo morebitni dvoboj do zadnje dirke super popestritev. 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...