Skoči na vsebino

Formula 1 S2020E2


OBELIX

Priporočeni prispevki

Zdaj bojo skyjevci se bolj neprebavljivi, ker je njihov mr. Saturday dosegel izjemen rezultat... Pa v bistvu je George cisto ok poba in sploh ni antipaticna osebnost ali pa slab dirkac, ampak mi je pa zanimiva ta moc medijev, ker brez hypanja Skyja mi bi bil Russell sigurno desetkrat bolj vsec kot mi je sedaj, ko mi gre ves hype okoli njega ze malo na jetra. Na drugi strani se mi pa kdaj zdi kot da Lando ni Anglez in da je neupraviceno v precejsnji Russllovi senci, ker pac nima zagotovljenega sedeza pri Mečki.

 

Za danes ob 15:00 so pa v Spaju napovedane plohe, tako da upamo da to drzi in da ne bo na dirkaliscu tolk vode, da bomo gledali 20 krogov safeta.

Povezava do prispevka

@dandzo: zakaj potem poslusas Sky ce ti grejo tako na zivce? Pitlane channel je dobra alternativa. 

 

Drugače je v Spaju spremenljivo dezevno, ja. Super!

 

dandzo reče pred 3 minutami:

Lol Perez se je razbil na poti na startno mesto in sploh ne bo startal danes.

No ja, razbil... to je kar pretiravanje :P dajmo raje reci, da je zavil v gume :) Razbil se je vceraj Lando. 

Povezava do prispevka
Štromar reče pred 5 minutami:

@dandzo: zakaj potem poslusas Sky ce ti grejo tako na zivce? Pitlane channel je dobra alternativa. 

 

Drugače je v Spaju spremenljivo dezevno, ja. Super!

 

No ja, razbil... to je kar pretiravanje :P dajmo raje reci, da je zavil v gume :) Razbil se je vceraj Lando. 

Dirke gledam kar na SK, ker se mi ne da placevati za napol delujoc F1TV. Si pa vedno pogledam pol pre in post race in kdaj res pretiravajo s hypom na racun Russlla.

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 2 minutama:

Dirke gledam kar na SK, ker se mi ne da placevati za napol delujoc F1TV. Si pa vedno pogledam pol pre in post race in kdaj res pretiravajo s hypom na racun Russlla.

F1TV že lep čas deluje BP.  Imaš pa tudi tole:

 

Danes bi Đorđ lahko zmagal...

uredilo bitje Ripper
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...