Skoči na vsebino

Formula 1 S2020E2


OBELIX

Priporočeni prispevki

Štromar reče pred 1 minuto:

Konec, Race will not be resumed.

 

Po mojem mn3nju danes ne bi smeli podeliti nobene točke. Dirkanja ni bilo, za kvalifikacije se pa ne podeljuje točk. 

to so nardil da ne bo treba folku vračat keš/monies

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 urama:

FYI, glede SK HD programa, o katerem je tekla debata nekaj strani nazaj.

Hakelc je v tem, da imamo doma telemach mobilnega operaterja za telefone in imamo vključeno tudi EON programe prek spleta..tako da nevem če to sodi kot "paket". Meni osebno se ni še noben nov program prikazal danes. 

Povezava do prispevka
Štromar reče pred 56 minutami:

To je res. Obenem je pa izredno ironicno, da je fastest lap postavil Mazepin :D

Če podelijo točko (pol točke) za fastest lap na dirki, ki je ves čas potekala za safety carjem je potem nekaj hudo narobe. To je moralno skregano z logiko. 

Povezava do prispevka

@dandzo true, mora biti v top 10, sem prav pozabil da obstaja to pravilo v f1. 
No ja, nasplošno je ta "dirka" bila farsa. Naredit 5 krogov za SC in podelit polovične točke je skladno s trenutnimi razmerami v f1. Mehkužci tako dirkači kot FIA. Imajo na razpolago najbolj varne enosede na svetu in se bojijo dirkati v dežju, ko bi lahko enostavno prilagodili hitrost svojim limitom rizika. A ni to point motorsporta? Ampak ne, raje 3 ura čakanja za par paradnih krogov.

Povezava do prispevka

Nisem se nikdar ful poglabljal v tehnikalije. Kdaj se zacnejo stet tri ure, ki so na voljo za dirkanje? Steje ze krog za ogrevanje ali je danes zacela tect ura sele ko se je zacel drugi krog za ogrevanje, ki bi pac posegel v dolzino dirke in jo skrajsal za en krog, ce bi potem dirkali normalno?

Povezava do prispevka

Edini, ki si je drugace danes zasluzil placo poleg Maylanderja in voznika kamiona, je sportni direktor Red Bulla Wheatley, ki si je pravila super razlozil v korist svoje ekipe in bi zaradi njega Perez lahko dirkal danes. Me zanima, ce bojo zdaj dodali se alinejo, da ne smes zaceti dirke iz boksov, ce ti brez tehnicne pomoci ne uspe normalno priti na svoje startno mesto. Ker sam se taksne situacije kot bi lahko bila danes ne spomnem, odkar ne smejo ekipe vec imet tretjega avta v boksih. Lani se je sicer Max tko razbil na Madzarskem, ampak so uspeli pravocasno popravit avto.

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...