Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Fulltacticalgear reče pred 17 minutami:

Prej je blo v gnojišče temi komentar o tem kako me pwnate v tej temi. Dejmo si samo pogledat ta komentar kot odličen primer kako slabo odgovarjate. Kaj ima to kaj je covid z mojo izjavo? Tu sem ocenjeval zelo slabo novinarstvo, ki se ne zaveda svoje odgovornosti in širi neutemeljen in slabo utemeljen strah med populus. Novinar ima neko odgovornost, da z javnostjo deli preverjene informacije. Tu tega žal niso dosegli

A ti mogoče oporekaš novinarski stroki in uredniku ? A jaz to prav vidim ?

Povezava do prispevka
  Fulltacticalgear reče pred 9 urami:

Prej je blo v gnojišče temi komentar o tem kako me pwnate v tej temi. Dejmo si samo pogledat ta komentar kot odličen primer kako slabo odgovarjate. Kaj ima to kaj je covid z mojo izjavo? Tu sem ocenjeval zelo slabo novinarstvo, ki se ne zaveda svoje odgovornosti in širi neutemeljen in slabo utemeljen strah med populus. Novinar ima neko odgovornost, da z javnostjo deli preverjene informacije. Tu tega žal niso dosegli

A ti mogoče oporekaš novinarski stroki in uredniku ? A jaz to prav vidim ?

 

 

Povezava do prispevka
hordak reče pred 10 urami:

A ti mogoče oporekaš novinarski stroki in uredniku ? A jaz to prav vidim ?

 

Haderach reče pred 49 minutami:

Jao ker trol Fulltacticalgear. A si plačan za svoje poste? 

Nekateri pač ne bi videli/priznali stranskih učinkov pa če bi jih sami fasali. Je preveč lepo v svojem idealiziranem mehurčku.

 

coincidence.jpg.11155f1d98fc6ef9aed3a08ca840af35.jpg

nihče ni nikoli rekel da stranksih učinkov ni. Lahko pa rečemo, da jih je tako malo, da niti nacionalna tv ne more narediti prispevka o njih ne da bi bila prisiljena vključiti hipohondre. 

 

Pri prvemu posamezniku z vensko trombozo je bil prispevek zadovoljiv. Sicer je bil cel setting preveč doomsday ampak ok - intervjuvali so nekoga, ki je dokazano utrpel posledice po cepljenju. Potem pa jim je zmanjkalo vsebin in so nafilali z random hipohondri. 

TU iz svoje stroke LAHKO in MORAM postaviti vprašanje novinarske etike. Ali je tak senzacionalizem primeren za nacionalno televizijo - to vprašanje je v okviru moje stroke. 

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 1 uro:

niti nacionalna tv ne more narediti prispevka o njih ne da bi bila prisiljena vključiti hipohondre. 

Ubistvu so jih dobil tolk, da so nakonc pošiljal maile nej se folk ne javlja več, ker jih nebojo mogl vključit v oddajo.

 

 

 

FB_IMG_1634031270116.jpg

Povezava do prispevka

Mah ta covid je šel v kurac. Na začetku je res obetalo, folk crkoval ko prasci, bolnice polne, prav užitek je bilo gledati redčenje prebivalstva na zemlji. To zdaj je pa smešno, malo kašljajo, malo vročine pa vsi happy in zdravi po dveh dneh. Naj kitajci že naredijo neko bolj hardcore varianto. 

 

A ne bi bilo najbolj cool da pač odpravimo vse ukrepe in preživijo najmočnejši? V Ljubljani je tako preveč ljudi, cene nepremičnin so v nebesih, tako da če bi ene 20% prebivalstva šlo po gobe bi bilo super nice. 

  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Feget reče pred 9 minutami:

Mah ta covid je šel v kurac. Na začetku je res obetalo, folk crkoval ko prasci, bolnice polne, prav užitek je bilo gledati redčenje prebivalstva na zemlji. To zdaj je pa smešno, malo kašljajo, malo vročine pa vsi happy in zdravi po dveh dneh. Naj kitajci že naredijo neko bolj hardcore varianto. 

 

A ne bi bilo najbolj cool da pač odpravimo vse ukrepe in preživijo najmočnejši? V Ljubljani je tako preveč ljudi, cene nepremičnin so v nebesih, tako da če bi ene 20% prebivalstva šlo po gobe bi bilo super nice. 

Agree popolnoma, še vedno čakam tapravi virus

Povezava do prispevka
cefizl reče pred 14 urami:

Iztrebimo vse žide in se vrnimo v normalnost.

 

ftg, 1941

Ti primerjas genocid v katerem je umrlo 6 milionov ljudi z javno zdravstveno politiko, ki manj neumnim ljudem resuje zivljenja. In mimogrede ob zelo visoki precepljenosti, sploh med najstarejsimi, kjer je blizu 100%, je tu dve tretjine ljudi na intenzivi necepljenih. V bistvu intenzivna nega prostor, kjer bos najlazje srecal necepljene ljudi.

 

Mogoce bi bilo bolje citirati Darwina kot pa genocid nad Zidi.  

uredilo bitje ana
  • Račka +1 1
  • Trol 4
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 44 minutami:

Slepo zaupanje v znanost in avtoriteto ni glih nek odraz inteligence.

 

Pr nas boš pa necepljenega najlažje srečal na ulici pa šou z njim na pir v gostilno. 

to je res čudna izjava. Tu ne gre za slepo zaupanje v avtoriteto sampak za zaupanje v sistem, ki definira strukturo celotne zahodne družbe - zaupa se v postopek znanstvene preverbe

Povezava do prispevka
cefizl reče pred 2 urama:

Slepo zaupanje v znanost in avtoriteto ni glih nek odraz inteligence.

 

Pr nas boš pa necepljenega najlažje srečal na ulici pa šou z njim na pir v gostilno. 

Super in tam bosta znastveno diskutirala kako ti cepivo vbrizga 5g čip in kako potem postaneš magneten. To je pa odraz inteligence. 

  • Trol 6
  • Nekul -1 4
Povezava do prispevka
ana reče pred 11 minutami:

Super in tam bosta znastveno diskutirala kako ti cepivo vbrizga 5g čip in kako potem postaneš magneten. To je pa odraz inteligence. 

A vidiš in s tem postom kažeš vso svojo glupost, ker misliš, da vsi necepljeni verjamemo v 5g mikročipe bulšit. 

 

Zaenkrat so se vsi razlogi zakaj se negrem cepit izkazal za resnične.

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 4 minutami:

A vidiš in s tem postom kažeš vso svojo glupost, ker misliš, da vsi necepljeni verjamemo v 5g mikročipe bulšit. 

 

Zaenkrat so se vsi razlogi zakaj se negrem cepit izkazal za resnične.

Bwahaha...

 

Seveda so. In twitter, facebook logaritmi in podobni ti strežejo samo z tvojo resnico... Dragec nisi ti nek primerek super inteligence ampak nekdo, ki nasede samo malo manjšim neumnostim. 

uredilo bitje ana
  • Trol 2
  • Nekul -1 2
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
cefizl reče pred 1 uro:

 

Hja, sej to je standardna praksa, mal se bojo pingpongal, pol bo pa spet vse potihnl. Zato te pa ti "strokovni" debili na začetku ne smejo pelat na led z njihovo "strokovnostjo". Dokler se tega ne naučiš, se moraš izšolat in pač požret sranje ki ti ga vsiljujejo. Pred 15-imi leti sem bil pacient od najjačega epidemiologa Ihana, tko da sem se marsikaj pri njemu nauču - bejži stran od takih :panika:. Še dobr da sem bil pri njemu, da ga vsaj poznam in ne da padam na njegove  hohštaplerske kolumne v cajtengah kot naivna javnost, ki ga ne pozna.

 

8.7.2021 sem napisal:

 

Navedek

Ma pr tej koroni je tolk nekih lažnih informacij in nekih vprašljivosti, da te "stroke" in njihove propagande strahu ne morem jemati resno. Moje osebne izkušnje so kot sem jih napisal zgoraj in folk se mi seveda reži. Ampak jaz rajši živim iz svojih izkušenj in ne kot reče en  Krek, Beovička in Poklukar. Kdo so oni? En jih je nastavu in zdej trobezljajo  po navodilih, ki jih dobijo. Zdej je pandemija, ljudje podpisujejo za testno cepivo na lastno odgovornost. Farmacija lepo s šuški podmazuje politike, ko bo pa kaj narobe (upajmo da ne bo seveda) bo pa tko kot vedno v politki - nihče ne bo nič več vedel o tem, teh modelov ki zdaj trobezljajo pa ne bo nikjer več in rekli bodo da je bila pandemija in da je bilo treba pohitet s testnim cepivom in da niso mogli vedeti, da kaj ni v redu in da jim je žal.

 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
ana reče pred 2 minutama:

Dragec nisi ti nek primerek super inteligence ampak nekdo, ki nasede samo malo manjšim neumnostim. 

Js sn svoje razloge za necepljene dobil v real lajfu ko sm spomladi gledu kak se cepljen folk okužuje in okužuje druge. Pa niti ne z blažjim potekom bolezni. Pa kak tu pa tam kdo umre po pikici. In danes je to uradna resnica, ki jo potrjuje tut znanost, pol leta nazaj je bla pa teorija zarote.

 

Ti verjameš pa temu kar ti servirajo mediji in oblast.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Avion reče pred 6 minutami:

Oh the fucking irony. 

Jaz nikoli nisem trdila, da sem. 

 

Antivaxx in druge teorije zarote živijo od tega, da njihovi sledilci verjamejo, da vedo nekaj kar drugi ne razumejo. Samo ovce sledijo dominantnemu narativu, vi imate dostop do posebnih 'skrivnosti', ki jih ovce ne razumemo...

 

Evo post nad mojim je tipičen primerek.

uredilo bitje ana
  • Račka +1 1
  • Trol 7
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...