Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

fauzo reče pred 2 urama:

kaj bi šele bilo, če ne bi mancity spočil vseh nosilcev!

 

lp, rage

 

Sure buddy, v tekmah, kjer odločajo res najmanjše malenkosti, je to, da eni ekipi nogometaši potujejo čez pol sveta, drugi pa trenirajo in se pripravljajo na tekmo P O P O L N O M A  irelevantno, ha ha, kakšen kreten, da misli, da ima to kakršnokoli vezo

Povezava do prispevka
rage reče Pravkar:

 

Sure buddy, v tekmah, kjer odločajo res najmanjše malenkosti, je to, da eni ekipi nogometaši potujejo čez pol sveta, drugi pa trenirajo in se pripravljajo na tekmo P O P O L N O M A  irelevantno, ha ha, kakšen kreten, da misli, da ima to kakršnokoli vezo

malo se zafrkavam, chill :)

 

pejt pomolit pred kip Gerrarda, da se vam je to izšlo pa chill

Povezava do prispevka

Ma lej, na kurac mi gre Pep, njegovo konstantno jokanje in drkanje, njegove ekipe, ki so na finančnih in drugih steroidih proti ostalim ekipam v ligi, na koncu se pa poslužuje še takšnih res podmuklih pizdarij.

 

Liverpool je igral čisto ok, ampak se je lepo videlo, da so reprezentanti zgonjeni

Povezava do prispevka
rage reče pred 21 minutami:

Ma lej, na kurac mi gre Pep, njegovo konstantno jokanje in drkanje, njegove ekipe, ki so na finančnih in drugih steroidih proti ostalim ekipam v ligi, na koncu se pa poslužuje še takšnih res podmuklih pizdarij.

 

Liverpool je igral čisto ok, ampak se je lepo videlo, da so reprezentanti zgonjeni

 

Predvidem, da veš da je laganje o poškodbah pred velikimi tekmami standard pri mnogih že desetletja, kaj te je tokrat tako prizadelo? Če gremo dovolj daleč v preteklost bi take primere zagotovo našli tudi pri Liverpoolu in verjetno tudi pri Kloppu. Pač mind games, ne razumem. Če gre pa le za minutažo pri repkah je pa za pohvalit Cityevo lobiranje, tudi jaz bi to rad od svojega kluba ne pa da pustijo da jih repka uničuje. 

 

Bolj zanimivo je zakaj se Pep to sploh gre, ni ravno potrebe po tem. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Ja, saj vem, na nek način bo to vseeno potrebno omejiti, čeprav sem bil včasih proti temu. Ampak da klub načrtno počiva nogometaša, ga počasi uvaja v sezono, ker je imel težave s poškodbami, potem pa reprezentance delajo z njimi kot svinje z mehom, ker se naslednjič itak dobijo čez dva meseca in do takrat se bo že nekako sestavil, je povsem nesprejemljivo. Po možnosti jih forsirajo na povsem nepomembnih tekmah, trenerji reprezentanc pa noro užaljeni, če jim kdo kaj sploh omeni.

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Se popolnoma strinjam, meni je še najboljša ideja ta, ki jo je tudi Xavi omenil pred dnevi (se pa o tem govori že leta). Totalna sprememba koledarja. Recimo nekaj takega: od avgusta do konca aprila neprekinjena klubska sezona, celotna maj in junij vsako leto samo za reprezentance ( v teh dveh mesecih torej kvalifikacije, Euro, Copa, SP...) V 2024 bi torej odigrali del kvalifikacij za SP26 ter cel Euro.  Potem julij počitek in avgusta spet klubi itd. 

Povezava do prispevka
rage reče pred 1 uro:

Ma lej, na kurac mi gre Pep, njegovo konstantno jokanje in drkanje, njegove ekipe, ki so na finančnih in drugih steroidih proti ostalim ekipam v ligi, na koncu se pa poslužuje še takšnih res podmuklih pizdarij.

 

Liverpool je igral čisto ok, ampak se je lepo videlo, da so reprezentanti zgonjeni

zadnjič sem gledal nek dokumentarc kjer je bilo razloženo, da ga je mou psihično zgonil iz španije. tko da ... očitno je na stara leta se mou prijel v njemu

Povezava do prispevka

Kanal A je dobil več športnih prenosov, videti je, da gre za nekakšno sodelovanje z Arena Sport, so isti prenosi z istimi komentatorji.
 

Navedek

... prihajajo izbrani prenosi rokometnih tekem EHF moška in ženska liga, ter košarkarkarski dvoboji ABA lige ter elitne lige NBA.

... V soboto (t.j. včeraj) vas na Kanalu A in VOYO čaka tekma ABA Lige med ekipama Budučnost in Cedevita Olimpija, ki bo na sporedu ob 19.00, v nedeljo na Kanalu A in VOYO pa NBA košarkarski spektakel; udarila se bosta Milwaukee Bucks in Portland Trail Blazers. Tekmo si lahko ogledate neposredno ob 21:30.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...