Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ayrton79 reče pred 5 urami:

Če nas islandci ne sesujejo kot kanto se bom čudil.

 

jaz sem gledal 15' in ne (z)morem več. škoda, ker niso prijavili mladincev za to tekmovanje.

 

o 'okrepitvah' pa...:avadodo::ododava:

 

Jude reče pred 59 minutami:

Kar dosežek, da z igralcem več izgubljaš proti osmi ekipi islandskega prvenstva :ododava:

 

sem ti že ob žrebu rekel, da jih bodo Islandci gladko stresli. :D

 

najlažje zasluženi denar letos.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče Pravkar:

 

to so (vse!) legitimne poante, ampak oprosti, degeneretiki so zamenjali 15 igralcev. lanska ekipa te papke premaga brez enega treninga.

ja, lanske ekipe ni več

 

olimpija mora danes igrat s tem, kar je v kadru in to je 8 novih igralcev, ki enega treninga niso skupaj opravili

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 minutama:

ma daj, a gledaš tekmo? OSNOVNE PRVINE nogometa delajo težave, OSNOVNE.

 

kako potem lahko take igralce jemlješ resno, daj mi lepo prosim povej...

Gledam tekmo ja. Sori, ampak najlažje je reči osnovne prvine. Kaj to pomeni? Povej kaj manjka Bosiću recimo? Čisto solidno je odigral, Korun tudi, tale Moldavec je prodoren ampak nič posebnega, okej. Lyaskov je super prodoren, zaenkrat mu je od 30 predložkov uspelo samo 6, ampak če bi mu jih 22 ne bi igral v Olimpiji. Kdo še? Frelih povsem soliden, Fink legenda. 
Ja, niso to okrepitve za v nezavest, ampak tak je budžet in tako to zgleda če igraš nepripravljen. Meni osebno so Celjani hudo bolj smrdeli, pa so prvaki v nespremenjeni in okrepljeni zasedbi.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...