Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Kamahl reče Pravkar:

Illaix je res dober, sicer rabi ogromno tekem ker še ni tako siguren kot mora bit ampak se strinjam da mora začenjat

A jbg 18 je star, če gledaš je Koeman kr pomladil ekipo, edini starčki so ostali samo še Pique, Alba, Busquets in Messi, dobil si pa Arauja, Minguezo, Pedrija, Ilaixa, Desta in upam da bo iz Fatijem vse ok, to so IMO odlični nastavki za prihodnost sploh če še gledaš kaj je vse odzadaj v Masiji...

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 27 minutami:

A jbg 18 je star, če gledaš je Koeman kr pomladil ekipo, edini starčki so ostali samo še Pique, Alba, Busquets in Messi, dobil si pa Arauja, Minguezo, Pedrija, Ilaixa, Desta in upam da bo iz Fatijem vse ok, to so IMO odlični nastavki za prihodnost sploh če še gledaš kaj je vse odzadaj v Masiji...

 

Absolutno je prihodnost načeloma svetla, vseeno mislm da bomo rabili nekaj preverjene kvalitete predvsem v napadu, ker nimamo zaključka in novega levega beka ter štoperja. 

 

ronaldinho reče pred 28 minutami:

Pa Pedrija je Koeman čisto skuril. Res mu ni treba vsake tekme začenjati. 

 

ravno to sem razmišljal med tekmo, ker je bil precej neviden. Pač zgleda Koeman ne rotira rad, če je to bolj razlog ker ne zaupa ostalim igralcem ali ker je takšen kot trener pa se težko odločim v tem trenutku

Povezava do prispevka
Kamahl reče Pravkar:

 

Absolutno je prihodnost načeloma svetla, vseeno mislm da bomo rabili nekaj preverjene kvalitete predvsem v napadu, ker nimamo zaključka in novega levega beka ter štoperja. 

 

 

ravno to sem razmišljal med tekmo, ker je bil precej neviden. Pač zgleda Koeman ne rotira rad, če je to bolj razlog ker ne zaupa ostalim igralcem ali ker je takšen kot trener pa se težko odločim v tem trenutku

Keš zrihtaj haha, za obrambo bo prišel menda Eric Garcia meni ni nič posebnega ampak jbg je zastonj, levi bok se govori o Gayi samo spet ni denarja isto kot za napadalca tko da zrihti pare :D

Povezava do prispevka

Sej to je ta realnost, mogoče pa je kaj v mladincih :D Drugače pa spet žalostno da Dembele in Grizman nista pokazala nič. Prvi ni prebil enega igralca, drugi sploh probal ni. Dejansko je to razlika med nami in realom, da je Benzema v formi med tem ko je pri nas Messi na psu. Morda če se poleti sprosti proračun bomo lahko kupili kaj, ker Cou, Buskec, Alba, Dembele, Gric in Messi so najbolj plačani ter tudi prvi za odstrel vrjetno kar v napisanem vrstnem redu, čeprav mislim da Messi ostaja. Cou bi se lahko vrnil v Pool mislim da v trenutni situaciji bi ta prestop bil realnost?

Povezava do prispevka

Cou lahko gre samo nekam na posojo s tem, da Barca krije vsaj pol plače, to je žal realnost.

 

Pa Buskec in Alba ostajata in bosta starterja tudi naslednjo sezono. 

 

Za Dembeleja pa upam, da ne bo sprejel znižanja plače v novi pogodbi in se ga da na trg. Če dobimo vsaj 40-50m, ga sam peljem v katerikoli klub ga bo vzel. :D 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 3 minutami:

Sej to je ta realnost, mogoče pa je kaj v mladincih :D Drugače pa spet žalostno da Dembele in Grizman nista pokazala nič. Prvi ni prebil enega igralca, drugi sploh probal ni. Dejansko je to razlika med nami in realom, da je Benzema v formi med tem ko je pri nas Messi na psu. Morda če se poleti sprosti proračun bomo lahko kupili kaj, ker Cou, Buskec, Alba, Dembele, Gric in Messi so najbolj plačani ter tudi prvi za odstrel vrjetno kar v napisanem vrstnem redu, čeprav mislim da Messi ostaja. Cou bi se lahko vrnil v Pool mislim da v trenutni situaciji bi ta prestop bil realnost?

Buskec gre lahko samo k Iniesti v Vissel Kobe itak ne bi dobili nič zanj, Alba ajde ker ni lih ogromno nekih levih bočnih na trgu samo itak sta oba na ogromnih plačah plus mislim da oba vsaj še 2-3 leta do konca pogodbe, mogoče me lahko ronnie popravi, Gric pa isto spet problem pogodba...

Povezava do prispevka

Za LB Firpo po mojem ni tako slab, res škoda, da ne dobi več priložnosti, sploh ta 3-5-2 bi mu znal bolj ustrezati, ker ga je že v Betisu igral. Alba ima svoje momente in overall ima solidno sezono, po drugi strani je pa tudi preveč neumen in kaj drugega kot podajati Messiju tudi ne zna. :D 

 

Balde je talent, a še prezelen in zgleda tudi žal kar steklen. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

A je kdo kaj bolj spremljal Lisandra Martineza iz Ajaxa, ki se ga je pred nekaj dnevi omenjalo? CB, LB in DM lahko pokriva, bi znal biti kar dober univerzalec, če se znebimo Umtitija in če dobimo solidni ponudbi za Firpa in/ali Lengleta, potem bi mogoče lahko dali 25m, ki naj bi jih Ajax zahteval. Mene malo na Mascherana spominja. Verjetno predvsem zato, ker je majhen Argentinec in brezkompromisen na igrišču. 

 

Gricman pa lahko igra DM namesto Buskeca, slabši ne more biti. :D Vsaj laufa še lahko. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
Nodi reče pred 6 minutami:

Buskec gre lahko samo k Iniesti v Vissel Kobe itak ne bi dobili nič zanj, Alba ajde ker ni lih ogromno nekih levih bočnih na trgu samo itak sta oba na ogromnih plačah plus mislim da oba vsaj še 2-3 leta do konca pogodbe, mogoče me lahko ronnie popravi, Gric pa isto spet problem pogodba...

Sem šel gledat Biskvit ma do 30.6.2023, Cou isto, Umtiti isto, Gric 2024, Alba tudi 2024, Pique 2024 tko da bo izjemno težko...

Povezava do prispevka

Pjanić pravtako. Čisto je na stranskem tiru, čeprav po mojem ni bil tako slab, ko je dejansko začel nekaj tekem. Nog nima več, a vsaj v ofenzivi bi lahko več ponudil kot Busi. Sploh zdaj, ko se igra 3-5-2 in FDJ ostaja zadaj. 

 

Največja žrtev tega novega sistema je pa Trincao, ki je ravno začel kazati začetke dobre forme in dvig samozavesti pred spremembo sistema, zdaj pa spet dobiva 10 minut ob koncu tekem, ko se lovi rezultat. 

Povezava do prispevka

Sej se zavedam da od prestopov nekega zaslužka ne bo, bolj se gre da se spuca plačilna lista in s tem sprosti ogromno denarja. Če ne drugega da se pokrije ves ta minus ki so ga pridelali.

 

 

Ja Trincao je res popolnoma izpadel, po svoje tudi ne vem zakaj tako zelo forsira 352, ker se mi ne zdi da smo kaj bolj čvrsti zadaj v primerjavi z 433, odkar ni bilo niti Arauja ni Piqueja smo bili zadaj res poden

uredilo bitje Kamahl
Povezava do prispevka
Kamahl reče Pravkar:

Sej se zavedam da od prestopov nekega zaslužka ne bo, bolj se gre da se spuca plačilna lista in s tem sprosti ogromno denarja. Če ne drugega da se pokrije ves ta minus ki so ga pridelali.

Ja to je res, ampak res ne vem kdo bo vzel prej naštete igralce, edino da jim sam prekineš pogodbo in pač izplačaš kar pa spet ni denarja haha

Povezava do prispevka

Buskec, Alba in Messi so res tisti za katere bi bil problem najdti klub. Mogoče kakšn bližnji vzhod/azija. Gricman, Cou in Dembele so vseeno tržno še vedno zanimi ker imajo kvaliteto in so mladi, tako da po moje bi se jih dalo zdilat nekam v anglijo, kjer imajo denar, za ceno tega da je cena toliko nižja.

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 4 minutami:

Buskec, Alba in Messi so res tisti za katere bi bil problem najdti klub. Mogoče kakšn bližnji vzhod/azija. Gricman, Cou in Dembele so vseeno tržno še vedno zanimi ker imajo kvaliteto in so mladi, tako da po moje bi se jih dalo zdilat nekam v anglijo, kjer imajo denar, za ceno tega da je cena toliko nižja.

 

Za Messija ni problema, ker se mu izteče pogodba in lahko gre, kamor hoče. V bistvu je vse v njegovih rokah.

 

Če ne bo sprejel res bistvenega znižanja plače (vsaj 30-40%) je imo najboljše, da gre. Čeprav tu bo potem problem, da mu bo treba izplačati bonus za zvestobo (precej ironično, če bo potem šel :D Podobno je bilo z Neymarjem, a je potem klub preko sodišča dobil ta denar nazaj), ki mu je bil obljubljen pri zadnjem podaljšanju, tako da se bi mu naslednjo sezono dejansko plačevalo precej, ne da bi sploh bil v klubu in prinašal denar nazaj. Če bo ostal, se bi mogoče dalo izpogajat, da se mu te bonuse izplača čez nekaj let, ko bo finančna situacija kluba boljša. Je pa tudi vprašanje, kakšno plačo bi mu dala PSG ali City, ki sta verjetno edina resna interesenta zanj. Toliko, kot ima sedaj sigurno ne bo nikjer dobil. 

 

Dembeleju se tudi drugo leto izteče pogodba, tako da sta opciji podaljšanje do leta 2025 z nižjo plačo ali pa gre na trg, če tega ne bo sprejel. Klub naj bi postavil ultimat, da se odloči pred začetkom Eura. Sam se dejansko vedno bolj nagibam k prodaji, sploh če misli Koeman vztrajat s tem sistemom, kjer je totalno neuporaben. Pa tudi daleč od tega, da bi mu zaupal, da so težave s poškodbami res za njim. 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...