Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

tiesto reče pred 56 minutami:

Me zanima kk se casemiro pocuti ob tem dans :rofl: iz top tier cluba v kanonfutr


 

Skoda ker ni dost dober da bi v kanonfutrklubu benchal mctominaya 🥹

 

Drugace pa city united danes 3:3, halandovi goli itak ne stejejo ker je predober

 

Gremo nazaj v stare tirnice trpanja arsenalov in izgubljanja proti brightonu

Povezava do prispevka
kemik reče pred 51 minutami:


 

Skoda ker ni dost dober da bi v kanonfutrklubu benchal mctominaya 🥹

 

Drugace pa city united danes 3:3, halandovi goli itak ne stejejo ker je predober

 

Gremo nazaj v stare tirnice trpanja arsenalov in izgubljanja proti brightonu

trpanja sirota boga, tisti dan bi mogo loto vplačat, kolk sreče ste mel

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 5 minutami:

Saj noben ne hejta Reala, samo ti tudi ne bi rad videl, da bi Barca dobila igralca, ki bi vam lahko zabijal 10 let. :D 

Model ko je bla Barca na vrhuncu nas je cela ekipa trpala 10 let da ne govorim o raznih petardah sred Madrida, plus kompleks Messija :). Ampak to je ble ena najboljsih ekip ce ne celo najboljsa v zgodovini fuzbala, vsak od nas bi zelel verjetno da bi nas omiljeni klup bil najjaci vsa leta sam jebiga so cikli pa se veselimo takrat ko pride in tko k je Real poharal CL tut nekak dvomim da bomo se v naslednji letih videli kaj podobnega.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 10 urami:

Men je kr hudo vcasih in cringe obenem brat kok vama prebija ta hejt do Reala

 

Sej je sam fuzbal no

 

Sem mislil, da je bila zajebancija bolj očitna. :D Kakšen hejt le, saj nismo pravi navijači. Tisti Real od Mourinha sicer res nisem maral, odkar so šli CR7, Ramos, Pepe, Arbeloa, Casemiro imajo pa skoraj simpatčno ekipo.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
reder reče pred 1 uro:

 

Sem mislil, da je bila zajebancija bolj očitna. :D Kakšen hejt le, saj nismo pravi navijači. Tisti Real od Mourinha sicer res nisem maral, odkar so šli CR7, Ramos, Pepe, Arbeloa, Casemiro imajo pa skoraj simpatčno ekipo.

Mnja očitno sam tudi preveč resno jemljem vse te taunte :D 

Povezava do prispevka
reder reče pred 3 urami:

 

Sem mislil, da je bila zajebancija bolj očitna. :D Kakšen hejt le, saj nismo pravi navijači. Tisti Real od Mourinha sicer res nisem maral, odkar so šli CR7, Ramos, Pepe, Arbeloa, Casemiro imajo pa skoraj simpatčno ekipo.

 

Jap, dejansko je njihovo trenutno ekipo težko hejtat, v bistvu mi je veliko igralcev simpatičnih in bi jih imel v Barci, predvsem oba francoska vezista, Valverdeja in Vinija. Pa Carletto je tudi pravi gospod med trenerji.

 

Pri meni gre pač bolj za rivalsko razmišljanje. Logično, da nisem vesel, ko serijsko zmagujejo CL, po drugi strani je pa treba priznati, da imajo pravo mentaliteto, ki je potrebna za to in česar druge ekipe nimajo, sploh ne Barca v zadnjih letih, ko je bila garderoba polna mental midgetov, ki so v vse pomembne tekme šli s polnimi hlačami. 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...