Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Ma ni isto, tud če letos fejlate v Ligi Prvakov, je Xavi očitno zelo dober trener,  v La Ligi imate 19pik, 19:1 gol razlika, dober poletni prestopni rok

 

Pri nas pa slab prestopni rok že drugič zapored, iz šampionov je Inzaghi naredu luzerje, ki nehajo zares igrat, ko jim ne gre, Lukakuja ni tu NIHČE želel, razen "predsednik" Interja Zhang, vzel smo Lukakuja na najdražjo posojo ever in izpustili Dybalo, pa koji to kurac. Inter je imel dovolj dobro okostje, samo neki it faktor manjka, neki kar so bli Eriksen, Perišić in Hakimi ne tako dolgo nazaj

 

V temu trenutku je Inter na poti do tega, da postane midtable klub za naslednjih 20 let, glede kaj je Inter imel na voljo, so odločitve grdo zjebale klub

 

 

 

In evo 1 1 teško je

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 28 minutami:

Ne vem, kdo mi je šel bolj na racku.

 

1. Dembele

2. slolvenski sodniki

3. Lukač 

 

drugače Inter zasluženo, lahko bi do leta 2035 igrali pa ne bi dali gola na tak način

Definitivno Dembele, pol celotna Barca na čelu s poosebljeno medlostjo kapetan Busquets. Sodniki pa Lukač pa imo nič krivi no.

Povezava do prispevka

Od katere okončine se mu je pa odbila? :D Z glavo je bil to čisti promašaj. Dejte mi povedat, kako to, da takega posnetka včeraj ni bilo na spregled pri prenosu v živo? NA niti enem ni bilo videti stika roke z žogo, videlo se je le, da je udaril ni z glavo in da po zakonih fizike potem ni možno da se odbije naprej. Točno sem vedel, da danes se pa bo pojavil tak posnetek.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...