Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 2 minutama:

Sicer pa zpajmo, da samo paranojim v prazno

Glej tu pa si si res sam kriv. Vem, da ti 50€ ni tako pomembno kot ti bo to pomembno ko ne boš mogel igrati to pa ono. Bo nekaj konzol na voljo, ampak baje v zelo omejenih količinah Anglija in Nemčija. Na veliko že zdaj pobirajo prednaročila. Drugače pa je Evropa v polni dostopnosti napovedana pomlad 2021.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Spomni se na TV... grafično gartico... ipd. Nekaj mora biti na tem.

Ti bi mogu it za psihologa stari falu si poklic al neki.. ze 1x se spomnem da si mi obrnu foro nas psiholoskih modrecev kao ce tako muslis pol izvira iz tebe al kaj je blo.. imaa nek psiholoski gen stari.. sicer pa jaz itak ne skrivam, sploh pa ne tle med clani na mn3.. sej ce gledas tako smo tle vsi mao potrosniske kurbe jebiga

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 9 minutami:

A tole?

 

Mislim, da je ciljal na xbox....

ne, govorim za evropsko področje, kje bi se znali preorderji odpret že prej - sam sem mnenja, da bodo odprti isti dan, ko bo najavljena cena.

 

zdej je pa pač na Sonyju, ali bodo ceno razkrili prej kot so načrtovali (skupaj z ostalimi najavami ala launch lineup / xclusive deals) ali pa se bodo držali svojega urnika.

 

je pa v retailu trenutno v obtoku par datumov, tudi 22.9 je vmes, tko da bomo vidl v kratkem :)

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...