Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 16 minutami:

Kakšne klošarske lol.

 

Za 10 EUR razlike raje vzamem dvojni battery time in polnilno postajo.

Sam jaz bi rad tudi 10 EUR cenejšo verzijo brez polnilne postaje. Dveh res ne potrebujem. :D

 

Za 10€ razlike itak novega. Jaz sem pisal, da bi v primeru, če potem precej pocenijo starega, vzamem starejšega. Ko sem začel s From igrami, sem BB platiniral v 3 tednih, ER v dobrem mesecu 160 ur... in sem izjemno redko imel težavo s prazno baterijo. Pa sem na začetku imel samo 1 kontroler. Zdaj pa je drugi vedno poln ob konzoli, ko s prvim igram. Če se slučajno sprazni (1x na 3 mesece) pa pretegnem hrbet 2m do TV, da menjam in v praznega vtaknem USB. Na kavču pa imam itak vedno polnilec z raznimi priključki tudi za telefon in ostalo.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 37 minutami:

Realno k igras, pa ti tuli low batteryi, vstekas v polnilc za telefon in pac igras naprej. Pol po igranju pustis vstekan in pozabis na kontroler. Naslednjic k primes v roke je nafila pa izstekas kabl an

Ma to mi je čisto jasno. Jaz imam itak 3 DSje. Ko en začne težit, da bo zmanjkalo baterije ga dam polnit in vzamem drugega.

Klošarstvo je letelo na to, da bi igral priklopljen na kabel. Kakorkoli obrneš in racionaliziraš, je manj udobno.

Povezava do prispevka

Vse, kar te sili v določen položaj, je manj udobno. Point bi bil naredit joypade, ki bi omogočali največ dinamičnosti pri prijemu, da bi lahko sam nagonsko manevriral, kako ti najbolj sede, glede na zapestje

 

Brez kabla je osnova, ja :D. Se mi pa zdi, da je ta joycon koncept s polovico joypada v vsaki roki precej potencialen, če bo ga kdo razvijal naprej (pa mislim nek premium razvijalec joypada, ne Nintendo :D)

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 13 minutami:

Vse, kar te sili v določen položaj, je manj udobno. Point bi bil naredit joypade, ki bi omogočali največ dinamičnosti pri prijemu, da bi lahko sam nagonsko manevriral, kako ti najbolj sede, glede na zapestje

 

Brez kabla je osnova, ja :D. Se mi pa zdi, da je ta joycon koncept s polovico joypada v vsaki roki precej potencialen, če bo ga kdo razvijal naprej (pa mislim nek premium razvijalec joypada, ne Nintendo :D)

To je že bolj napredno reševanje problemov ergonomije, kjer pride že do poškodb zaradi dolgotrajnega igranja. In ja, se 100% strinjam, da bi taka rešitev bila idealna.

Jaz sem za časa Industrijskega Oblikovanja na ALU delal prototip, kjer bi osrednji del joypada imel zglob, ki bi omogočal omnidirectional premikanje leve in desne strani joypada, ampak je joycon rešitev najbrž bolj smotrna.

 

Saj, čez ene 20-30 let bo itak vse delovalo preko raznih neuralinkov in podobnih hands off "upravljam s pogledom" rešitev.

Vmes pa dvomim, da se bo kej spremenil trenutni koncept.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 21 urami:

To je že bolj napredno reševanje problemov ergonomije, kjer pride že do poškodb zaradi dolgotrajnega igranja. In ja, se 100% strinjam, da bi taka rešitev bila idealna.

Jaz sem za časa Industrijskega Oblikovanja na ALU delal prototip, kjer bi osrednji del joypada imel zglob, ki bi omogočal omnidirectional premikanje leve in desne strani joypada, ampak je joycon rešitev najbrž bolj smotrna.

 

Saj, čez ene 20-30 let bo itak vse delovalo preko raznih neuralinkov in podobnih hands off "upravljam s pogledom" rešitev.

Vmes pa dvomim, da se bo kej spremenil trenutni koncept.

Problem je da bi pri teh stvareh potreboval samo še več delov tko da bi šla cena gor hkrati pa bi bil build quality slabši. Da imaš v vsaki roki del kontrolerja pa tudi ne vem kako bi delovalo za bolj competitive zadeve.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 2 minutama:

 

Meni je ta misel ogabna. Sploh si ne predstavljam. Ampak dopuščam možnost, da me kdaj preseneti (zelo malo verjetno). Pa sploh ne igram kompetitivnih zadev.

Js takoj ko pomislim na kak Elden Ring mi take opcije odpadejo, ker moram kdaj z desnim kazalcem hkrati držati krog za šprint/dodge ter  desni palec na desnem sticku da lahko gledam okrog sebe. 

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 14 minutami:

Meni je ta misel ogabna. Sploh si ne predstavljam. Ampak dopuščam možnost, da me kdaj preseneti (zelo malo verjetno). Pa sploh ne igram kompetitivnih zadev.

Switcheva joycona sta milina, kar se tiče držanja, res top. Samo sta pač shitty joypada, ker Nintendo ne zna narest kompetentne zadeve. S stališča udobnosti pa mi je ta ideja polovice v vsaki roki pomoje najboljša doslej. To da imaš lahko vsako roko v random poziciji, mi je res top. Saj pravim, ni nujno, da bi se koncept res izkazal za najboljšega, a kak kompetenten izdelek na ta način bi bil z moje stvari ful dobrodošel

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 19 minutami:

Js takoj ko pomislim na kak Elden Ring mi take opcije odpadejo, ker moram kdaj z desnim kazalcem hkrati držati krog za šprint/dodge ter  desni palec na desnem sticku da lahko gledam okrog sebe. 

A maš ful počasn palec al kaj je problem? Drugače ko je prevelika panika in nisem lockan na nasprotnika, bo krogec bil prioriteta pred kamero :D samo večinoma nimam težav s tem sploh, na Edgu si pa itak lahko na zadnjo stran naštimaš še dve tipki, to je kul

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 16 minutami:

Switcheva joycona sta milina, kar se tiče držanja, res top. Samo sta pač shitty joypada, ker Nintendo ne zna narest kompetentne zadeve. S stališča udobnosti pa mi je ta ideja polovice v vsaki roki pomoje najboljša doslej. To da imaš lahko vsako roko v random poziciji, mi je res top. Saj pravim, ni nujno, da bi se koncept res izkazal za najboljšega, a kak kompetenten izdelek na ta način bi bil z moje stvari ful dobrodošel

 

Tako z glave sem full skeptičen, ker še nikoli nisem sprobal. Če bi prišlo kaj takega za PS bi ziher sprobal. Si pa res ne predstavljam igranja From igračk na tak način. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 9 minutami:

A maš ful počasn palec al kaj je problem? Drugače ko je prevelika panika in nisem lockan na nasprotnika, bo krogec bil prioriteta pred kamero :D samo večinoma nimam težav s tem sploh, na Edgu si pa itak lahko na zadnjo stran naštimaš še dve tipki, to je kul

Če morem šprintat underlevelan skozi nek del mape po kakšen item za mano pa tiste 5 nasprotnikov :D. Sej večinoma pac grem brez right sticka sam vcas je prav fajn met na ibeh stvareh prst

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...