Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

ke_kit reče Pravkar:

Vzameš 25EUR, dodaš 25EUR in počakaš na Dualsense akcijo. :D

Bli so tud 41€, novembra na amazonu. Fora je v temu, k mi eden od 4ih drifta, oziroma je mal driftal, pol sem ga rastavil in mal po yutube tutorialu pogledal, kako se popravi no in zdej kooomad drifta.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 minutami:

greš nest v konzolkota, jaz sem tam dal 25 da so mi zrihtal drift na enemu

Jaz sem poslal v konzolkota kjer sem kupil Dual sense  ki je bil v garanciji mi pošljejo nazaj kao popravljen še kar drifta, sem kupil nova Dual sense  cez 1 let še ta dva driftata. Imam 4 Dual sense in vsi driftajo PS5 sem kupil ob izzidu tako da to so glede tega najslabši gamepadi od Sonya kar se drifta tiče imam PS1,2,3,4 in vsi game padi še kar delajo normalno.. Tako da imam zdaj EDGE pa da vidimo koliko bo zdržal.

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 6 minutami:

Jaz sem dobil v Leclercu za 200, pa sem del božičnice (ki smo jo dobili na Eleclerc kartico lol) dal za tole

 

imam šele kake 3 tedne 

 

Aja, saj ok. Čudno mi je blo, ker se vas je zdaj oglasilo kar nekaj, ko sem spraševal ene 2-3 mesece nazaj pa se menda ni javil noben ali en. Ne spomnim se več.

 

______

 

Jaz imam 2 kontrolerja z enim sem predrkal par tisoč ur in mi noben ne drifta. Zgleda sem mel srečo. Popravilo drigta na navadnem dualsensu pa je enake cene kot nakup sticka za ta model. Edino pač v servis ga moraš poslat. Tako, da to res ni nek feature kot pravi Slinch.

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 9 minutami:

Ne vem takole piše v BB

 

 

ayyy, isto tudi piše za konjzolo, ampak to je proizvajalčeva garancija, prodajalčeva (v tem primeru BB) pa je po EU zakonodaji za vso elektroniko 2 leti

 

Navedek

Po pravilih EU za izdelke vedno velja najmanj dveletni garancijski rok (zakonski garancijski rok) kot varstvo za potrošnika pri nakupu okvarjenega blaga ali blaga, ki ni videti oziroma ne deluje tako kot oglaševani izdelek. Zakonodaja nekaterih držav določa tudi daljši zakonski garancijski rok.

 

Škoda da nisi probal, bi imel zastonj nove kontrolerje :( 

Povezava do prispevka

3x na leto so Dualsense kontrolerji po 45€ in ni šans da grem kupit kontroler za 250€ ki mi ne bo zdržal niti eno daljšo igralno seanso lol. Za ta denar dobim 5 kontrolerjev ki mi bodo zdržali kljub driftu do konca te generacije. Pri teh predragih pasjih jajcih boš pa v tem času dal še 100€+ za sticke in baterija  bo na koncu samo še za slabo urco lol.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

Nism pa sploh še uporabljal gumbov od zadaj, se mi zdi da bi rabil kak SP shooter igrat, da bi mi to prou prišlo, mogoče Prey ali pa Dishonored.

Weraziel reče pred 2 urama:

v Elden Ring

A ni to perfektna rešitev za tak tip iger? Šprintaš s spodnjim gumbom in imaš prost desni palec, da lahko obenem premikaš kamero.

Jaz bi predvsem zaradi tega rad imel gumbe spodaj.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Obvezna garancija je eno leto...

 

Navedek

Enoletna obvezna garancija za brezhibno delovanje

V Sloveniji je poleg dvoletnega jamstva za skladnost, za določene vrste blaga predpisana tudi enoletna garancija za brezhibno delovanje, ki jo mora izdati proizvajalec za tako imenovano »tehnično blago«. Seznam blaga, za katero mora proizvajalec izdati enoletno garancijo, je določen s Pravilnikom o blagu, za katero se izda garancija za brezhibno delovanje.

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 12 minutami:

A ni to perfektna rešitev za tak tip iger? Šprintaš s spodnjim gumbom in imaš prost desni palec, da lahko obenem premikaš kamero.

Jaz bi predvsem zaradi tega rad imel gumbe spodaj.

Jaz s tem nikoli nisem imel težav v takih igrah. Je pa res, da nisem tak štručko kar se samega fajtanje tiče kot si ti :D itak večino časa ne šprintaš in hkrati gledaš naokoli, a ni boljše šprintat naravnost in z levo gobico usmerjat (kar ti tudi malo premakne kamero?)

 

bom pa probal kmalu, samo zaenkrat se mi še ni dalo, itak po preigranem DS3 ne igram neki veliko, večina PS+ iger, ki so prišle - razen Nobody Saves the World - so že zbrisane iz diska

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

Jaz s tem nikoli nisem imel težav v takih igrah. Je pa res, da nisem tak štručko kar se samega fajtanje tiče kot si ti :D itak večino časa ne šprintaš in hkrati gledaš naokoli, a ni boljše šprintat naravnost in z levo gobico usmerjat (kar ti tudi malo premakne kamero?)

 

bom pa probal kmalu, samo zaenkrat se mi še ni dalo, itak po preigranem DS3 ne igram neki veliko, večina PS+ iger, ki so prišle - razen Nobody Saves the World - so že zbrisane iz diska

To je itak samo moje lovljenje pik. Kar omenjaš je seveda res. Sam tbh sem velikokrat pri boss fightih ful pogrešal to opcijo. Predvsem pri Bloodborne se mi je to dogajalo.

Če bi dal 200+ za kontroler, pol bi skušal spodnja gumba izkoristiti kolikor se le da. :D

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 5 minutami:

Noben ti ni rekel da ga moraš kupiti niti ne pravim da ga mora kdor koli kupit . Kupi Hori  potem  ce ti sede  lol.

Pravim samo če se ti sprazne baterija imaš 2,7 m dolg kabel poleg in priklopiš dokler se ne nafila in igraš naprej.

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...