Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Pedoro-san reče pred 10 minutami:

v bistvu sem povratnik na ps sistem in v svet iger na splošno, nazadnje sem igral na ps3. vmes nekaj malega na sinovem compu, tako, da verjetno nisem čisto adekvaten za prepoznavat dober game, ampak ghostrunner 2 looking sweeet, can't wait to play! poleg proper default težavnosti mi sede feel preprostih kognitivnih iger, katerih primarni namen je kao urjenje možganov in je prenesen v igralno okolje ghostrunnerja.   

 

dark soul je itak v čakalni vrsti za play, sploh ps5 remake me je sedaj fino zrajcal, moving up the queue.

Kolega, če si nazadnje igrice igračke igral za časa PS3 ... you're in a treat nigga

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Hernire reče Pravkar:

Kolega, če si nazadnje igrice igračke igral za časa PS3 ... you're in a treat nigga

 

 za uverturo sem imel god of war in ratchet&clank - slina mi tekla  

 

death stranding sem dal delete, fuckin poštar. nisem mogel. 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

125€ cca je bla cena. Nove so 140-150, ni nek hud prihranek sam iskreno mi je karkoli za neuporabne gaming slusalke prevec :D Kupu sem jih ker naj bi mele ok mic. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Dobr to pa je res brezvezna škrtoba, a niso nove tko 133 v Sloveniji, vsaj tok je dal sodelavc prejšn tedn. 

 

Kaj veš zakaj so jih vrnil, lahk da gre za okvarjene...

 

Od teh gaming so pomoje še zmer najboljše Arctis 7 Nova, ker majo in BT in dongle, tko da so več uporabne. Čeprav vidm da majo te od BigBossa tud.

 

 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 minuto:

Zakaj bi bilo logično? Dobesedno ne poznam naprave, razen SONY GONNA SONY Playstationa, da airpodsi ne delujejo :D

 

Še jeben Switch jih z enim klikom poveže

 

Še posebej glede Apple zadev. A Sony Pulsar delajo na IPhone? Imajo skoraj popolnoma zaprt sistem, razen za neke modele firm, ki se jim prilagodijo. 

 

Hkrati smo že večkrat omenili, da za vsake slušalke na PS5 rabiš dongle. 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 4 minutami:

Še posebej glede Apple zadev. A Sony Pulsar delajo na IPhone? Imajo skoraj popolnoma zaprt sistem, razen za neke modele firm, ki se jim prilagodijo. 

 

Hkrati smo že večkrat omenili, da za vsake slušalke na PS5 rabiš dongle. 

Mislim, na iPhonu delajo vse slušalke, ki ne rabijo zunanjega dongla

 

Tudi na Switchu in na vseh normalnih napravah

 

To, da PS5 nima BT-ja, pomoje ne gre opravičit. Dobesedno 20 centov na enoto, pa bi ga imel. Razumem, da se bojijo unofficial joypadov in podobnega sranja, ampak tudi v času PS2 je vsak drugi kontroler bil kitajski, pa so preživeli 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Apple podpira navaden bluetooth. Majo neke svoje dodatne fore ampak generalno podpirajo standarde. Sony, na drugi strani, ne podpira nicesar niti jebenih spominskih kartic v dobrih casih. 
Bluetooth ima sicer grozljivo latenco ki bi z gamingom precej slabo delala in prenos glasu bluetooth ne podpira z “dobro” kvaliteto zvoka, tko da tle ima sony eno nogo na kateri lahko stojijo. Ni pa za dvomit da glih tko ne bi podpirali nicesar tudi ce bi standardi obstajali. 

Povezava do prispevka

Jaz sem kar Apple hater, čeprav imam iPad. Pa ne bis rekel, da Na njihovih napravah brez težav delajo vse ostale naprave pa naj bodo BT al karkoli. Kup kolegov, ki majo Apple naprave je probavalo marsikaj in so z večino zadev imeli težave (od mišk, tipkovnic, slušalk...), tako je na koncu velika večina pristala samo na Apple napravah (ali dedicated napravah), da zadeve delujejo brezhibno. Včasih še kaki jebeni kabli jebejo. 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 15 minutami:

Mislim, na iPhonu delajo vse slušalke, ki ne rabijo zunanjega dongla

 

Tudi na Switchu in na vseh normalnih napravah

 

To, da PS5 nima BT-ja, pomoje ne gre opravičit. Dobesedno 20 centov na enoto, pa bi ga imel. Razumem, da se bojijo unofficial joypadov in podobnega sranja, ampak tudi v času PS2 je vsak drugi kontroler bil kitajski, pa so preživeli 

 

PS5 ma BT, sam nič ni podprto

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 39 minutami:

Mislim, na iPhonu delajo vse slušalke, ki ne rabijo zunanjega dongla

 

Tudi na Switchu in na vseh normalnih napravah

 

To, da PS5 nima BT-ja, pomoje ne gre opravičit. Dobesedno 20 centov na enoto, pa bi ga imel. Razumem, da se bojijo unofficial joypadov in podobnega sranja, ampak tudi v času PS2 je vsak drugi kontroler bil kitajski, pa so preživeli 

Ma najbolj smešno je to, da bi lahko omejili drug signal izključno za joypade in bi BT bil za drug hardver, ala slušalke. Sam ne, oni od nekdaj enforcajo svoj crap (Sony Memory Stick debakel :avadodo:), da bi ja čim bolj zaslužili na svojih official dodatkih. Židje.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

A niso vsi isti? Ni tudi pri MS celo huje? Da v PS5 lahko daš bilokeri disk, v Xbox pa samo neke njihove drage zadeve, če se prav spomnim. Al so po releasu kaj spremenili?

 

Jaz ne podpiram tega pri nobeni firmi, seveda tudi pri Sony ne,... na nek način pa vendarle razumem, ker dajo za faking "drobiž" konzolo na kateri lahko igraš vse najbolj moderne igre. Drobiž pravim v primerjavi z investicijo v PC, kjer pa potem imaš tudi vse možne kompatibilnosti. Oni pa potem držijo vsaj priključke za konzole v svojih rokah več al manj, da imajo še nekaj od tega.

 

Najraje pa bi bil, da bi čistor vse (kar je možno) bilo med sabo kompatibilno, pa ne samo v svetu igračk.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 36 minutami:

Mislim, na iPhonu delajo vse slušalke, ki ne rabijo zunanjega dongla

 

Tudi na Switchu in na vseh normalnih napravah

 

To, da PS5 nima BT-ja, pomoje ne gre opravičit. Dobesedno 20 centov na enoto, pa bi ga imel. Razumem, da se bojijo unofficial joypadov in podobnega sranja, ampak tudi v času PS2 je vsak drugi kontroler bil kitajski, pa so preživeli 

A PS5 sploh BTja nima? Loooooooooooooo kera kocler konzola.

 

Edit: Nvm, ima samo je proprietary shit, da dela samo njihov stuff.

 

Kera zalost, da je se Applel bolj odprt ko pride do povezljivosti, kot Sony zidje.

uredilo bitje Paljo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 1 minuto:

A niso vsi isti? Ni tudi pri MS celo huje? Da v PS5 lahko daš bilokeri disk, v Xbox pa samo neke njihove drage zadeve, če se prav spomnim. Al so po releasu kaj spremenili?

 

Jaz ne podpiram tega pri nobeni firmi, seveda tudi pri Sony ne,... na nek način pa vendarle razumem, ker dajo za faking "drobiž" konzolo na kateri lahko igraš vse najbolj moderne igre. Drobiž pravim v primerjavi z investicijo v PC, kjer pa potem imaš tudi vse možne kompatibilnosti. Oni pa potem držijo vsaj priključke za konzole v svojih rokah več al manj, da imajo še nekaj od tega.

 

Najraje pa bi bil, da bi čistor vse (kar je možno) bilo med sabo kompatibilno, pa ne samo v svetu igračk.

Saj ne pravim, da niso tudi ostali židje. :D

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...