Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Premier liga pa bo služila še več dinarja...

 

Tole je samo UK keš.

 

Premier League have announced a £6.7bn domestic TV deal with Sky (min 215 games per season ), TNT (52 matches per season) and BBC (highlights) over a four-year period starting 2025/26 season. Sky will broadcast all 10 matches on the final day for the first time

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

United je pa v fazi cikla, ko ven prihajajo novice, da je trener izgubil vec kot polovico slacilnice. Rinse and repeat, ce gre cikel tako naprej ne bo docakal konca sezone.

Ibra je dobro povedal, ne vem kje sem bral al videl.

Da je nekaj trenirat Ajax pa met neko kontrolo nad slačilnico, da je United pa čisto nekaj drugega.

At the end of the day so tu pravi zvezdniki pa če deliverajo ali ne. Pa jih je treba drugače managerat.

Povezava do prispevka

Matić je povedal, da so zbrali 75k v eni sezoni od tistih, ki so zamujali na trening.
Med njimi sta bila najbolj dobrodelna Pogba in frišn nakup tisto sezono Sančo

Leeki so kritizirali nakup Hojlunda in zagovarjali Sanča.
A lahko malo povežem stvari pa pridemo do tega, da leeki prihajajo iz štaba Rašforda?


 

Povezava do prispevka

Faaak, kake štale ma United, noro. 

Ta klub bi res rabil hard reset nekako.

Arsenalu je steklo šele, ko se je Arteta znebil praktično cele ekipe, ki jo je dobil.

ETH si sicer ne dela uslug s svojimi nakupi, če so seveda njegovi. 

Meni osebno so vsi bolj ali manj faili z izjemo Martineza pa pogojno Casemiro. 

Fake Haaland bo pa rabil še neki časa (če ga bo seveda dobil) da se dokaže.

Od tako mladega igralca ne moreš pričakovati da bo začel instant trpat, ajde v CL je že kar zabijal.

Če ETH to sezono obstane na klopi bo kar čudež.

Povezava do prispevka

MM in Onono sta meni tista nakupa... ZAKAJ? Za slednjega nebi kurčil, če bi DDG ostal v klubu.
Fiđet spiner je preplačan zaradi nesposobnosti kluba. Sej OG cene tudi ne opraviči, ampak vseeno.
Malacia je bil mišljen, kot backup
Vergerhorst je bil slab nakup, ampak alternativa je pa bila? EDIT* posoja

Pa če že Arsenal omenjaš. Moram priznati, da je Arsenal zbral precej dobro odigranih tekem tudi takrat, ko so bili "zanič"

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka

Nora tekma včeraj, Luton se je konkretno zoperstavil.

Realno bi mogli to vseeno zmagat brez nekih večjih težav (Luton je imel xG 0,5 :D), ampak je Raya poskrbel s svojo nesposobnostjo, da je bilo kakor je bilo.

Kako je pojedel 2. in 3. gol.

Sploh drugi gol je kriminal, v svojem prostoru model sploh ne gre v konkreten skok in zbijanje žoge, nekaj na pol mlahavo v pičko mater.

Me zanima, če bo Arteta zdaj ruthless in ga posadil na klop - valjda ne bo.

Glede na njegove izjave o menjavi vratarja med tekmo, je bila včeraj idealna priložnost.

Rice je pa nerealen igralec, kak fighter, noro!

Btw, Arteta dobil 3. rumeni karton zaradi proslavljanja zmagovitega gola v zadnjih sekundah tekme.

Haaland za napad na sodnika - ništa. Gotta love the premier league.

Povezava do prispevka
rage reče Dne, 5. 12. 2023 at 20:00:

Leta 2023 benat novinarje je... No, ne bom opisoval, ker bom spet obsedenec z Unitedom. Ampak vsekakor ne pomeni, da je klub v globoki krizi, a ne.

 

Zdej ko me ne pere več vročina se lah vrnem na ta poast - sej drugič lahko probaš opisat, ker trenutno izpade da je to čudno samo zato ker to dela United

 

1) teh praks se je posluževal že SAF, ne vem zakaj bi bila sitacija 15 let kasneje kaj boljša, kvečjemu slabša je - zdej je že vsak kekec, ki ima nek spletni medij novinar in bo naredil vse za engagement in klike. Medtem ko je Skyjeva glavna rubrika to, da tisti debil vsake 6 ur pove isto stvar o unitedu. 

 

2) za city sem prepričan, verjetno pa ima podobno še kakšen klub - če novinarji pišejo nepreverjene traparije jih pokliče klubski PR in izpraša o virih, o tem zakaj niso zgodbe prej preverili pri klubu itd... zraven je seveda pripis da če se to še zgodi, te ne bo več na tiskovko. Glede na to, da je united šel že 4-5x skozi ISTI cikel (članki so bli copy paste, samo menjalo se je ime trenerja) me čudi, da tega sistema niso imeli.

 

3) če se ti zdi ta ban tok problematičen, pol mi samo povej kako si ti predstavljaš novinarstvo

 

a) kemik dobi informacijo od nekoga in napiše v časopis da rage že 3 mesece ni šel pod tuš ker ga je strah da se bo zmočil

b) kemik dobi informacijo od nekoga da rage že 3 mesece ni šel pod tuš ker ga je strah da se bo zmočil, zato pripravi osnutek članka, potem pa pokliče raga da mu pove še svojo plat zgodbe

 

Klub je v krizi, nisi lih odkril tople vode, delni razlog te krize so ziher tudi mediji, ki na vsak način to podpihujejo. Pa verjetno 1-2 nogometaša (ali žene) ki leakajo.

Povezava do prispevka
rage reče Dne, 6. 12. 2023 at 17:04:

Vsi vedo, ampak ne sme se očitno rečt; zakaj drugače benajo novinarje, ko poročajo o krizi v klubu? Res še bolj smešno izpade vse skupaj..

 

Oz drugače povedano - včasih novinarji poročajo o krizi v klubu

Včasih novinarji delajo krizo v klubu

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...