Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Scouser se napiše z enim S. Pokaži malo kultiviranosti.

 

Sicer pa sem zadnjič videl naravnost neverjeten video iz leta 2000, ko je sodnik proti Unitedu sodil penal po šestih (6) letih na Old Traffordu. Priporočam v ogled: https://x.com/Funwithflares/status/1721944653526639079?s=20 (mimogrede, res je šlo za čist penal).

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Vem ampak na koncu gre za isti hinavski kurac. Vsi ti klubi tekmujejo pod okriljem UEFE, direktno tekmujejo med sabo v LP. Nek katalonski klub, ki je btw večji od vseh teh plastičnih igrač skupaj, ne sme pripeljati igralca brez odškodnine medtem ko plastična pralnica denarja porabi miljardo v dveh rokih pa nikom ništa. Cel sistem je narobe ampak saj bo Nasser zrihtal sedaj ko ima tako funkcijo, me ne skrbi.

 

Če se strogo držimo le EPL imam pa samo dve besedi - City in Chelsea

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Ajmo, Mn3njalnik Premier league Top 11. Ne zato, ker se je liga takrat začela, ampak ker smo mogoče celo videli velik del teh nogometašev igrat.

 

Par pravil:

- Iz ekipe, za katero navijate, izberete največ dva nogometaša (če ne navijate pa tista ekipa, ki vam je najbližje);

- Ekipa mora vsaj približno funkcionirat kot celota;

- Zelo dobrodošlo je, da enajsterico sestavite glede na lastne antipatije do določenih nogometašev: naj bodo torej to nogometaši, ki bi jih dejansko hoteli tudi gledat v svojem klubu, ne pa neka idealistična enajsterica kao best ever PL, kjer pol fuzbalerjev nikakor ne bi mogli prenesti, če bi vam jih zdaj vrgli v vaš vanity projekt.

 

 

--------------------------- Schmeichel -------------------------

 

------ Kompany ------- Van Dijk ------- L. King ------

 

--- Gerrard --- Scholes -- Kante --- De Bruyne ---

 

--------------- Cantona ------------ Bergkamp ------------

 

------------------------------- Henry ------------------------------

 

Trener: Arsene Wenger

(in če kdo ni opazil, navijam za Liverpool :ninja:)

 

Tole ekipco bi najbolj jebalo raztegovanje terena, ker bi bila precej ozka, ampak menim, da bi Arsene zrihtal, da bi zadeva kar sekala.

 

Disclaimer 1: Za tri centralne branilce sem se odločil, ker mi gre večina polsposobnih ne-Liverpool levih in desnih bekov močno na kurac, ne bi pa ravno Leightona Bainesa dajal v svoj vanity projekt. Sicer sem imel potem podobne težave s centralnimi, ker raznih Riotov in Terryjev ne bi mogel gledat, Tonyja Adamsa pa ne poznam dovolj. Ledley King mi je eden bolj underrated centralnih v ligi, so ga pa povsem uničile poškodbe.

 

Disclaimer 2: Preden se kdo obregne ob "a nisi napisal, da mora funkcionirat", Gerrard je eno izmed boljših sezon oddelal na desnem krilu.

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka

Model napisal celoten disclaimer 

 

Navedek

naj bodo torej to nogometaši, ki bi jih dejansko hoteli tudi gledat v svojem klubu, ne pa neka idealistična enajsterica kao best ever PL, kjer pol fuzbalerjev nikakor ne bi mogli prenesti, če bi vam jih zdaj vrgli v vaš vanity projekt.

 

Samo zato da ima opravičilo ker v ekipo ni uvrstil najboljšega nogometaša ki je kadarkoli igral v Premier Ligi :D

 

Povezava do prispevka

Sej s tem imam tudi jaz težave in cenim foro (čeprav mislim, da ta sredina nebi niti malo delovala), ampak če sta Messi in Ronaldo GOATa potem je ta podatek fakt. :D Ni najboljši igralec premier lige (verjetno bi bil, če bi tam ostal) je pa najbrž najboljši igralec ki je v PL igral. 

 

Jaz ekipe ne bom sestavljal že zarad pravila 2 nogometašev iz svojega kluba, ker mam težave že na krilih. Eno krilo Ronaldo, drugo Beckham in sem porabil vse Unitedove, ampak šit kaj bi to pokalo, ker iz obeh kril dobiš nekaj popolnoma nasprotnega. Na enem krilu človeka ki te sezuje sam, je nevaren od daleč, od blizu in direkt izpred gola, na drugem krilu pa najboljše asistence ki jih je svet videl... s tem da lahko te asistence feedajo še enega najboljših skakalcev vseh časov. IMO neubranljivo. 

 

 

Povezava do prispevka

Ajaaa, eh, sem pomislil na Baleja zdaj, ki bi ga lahko na levo dal :lol:

 

…Ronalda v nobenem primeru ne bi dajal notri, ne ker bi mi bil bistveno bolj antipatičen kot kakšni Terryji ali Garyji :ninja:. Zame je kariero čisto zares naredil drugje in ko ga je Real kupil za tisti denar, sem mislil, da se jim je zmešalo (priznam), ker se mi ni zdel tako izstopajoč. Modrić je podobna zgodba, ker ga težko ocenjuješ po njegovih PL dnevih - pa je bil že v Spursih res dober.

 

Saj ravno to je izziv, da ne pretiravaš s svojimi :sorcerer::sorcerer:

Povezava do prispevka
rage reče pred 6 minutami:

 

Zame je kariero čisto zares naredil drugje in ko ga je Real kupil za tisti denar, sem mislil, da se jim je zmešalo (priznam), ker se mi ni zdel tako izstopajoč. 

 

 

 

 

To mi je ful zanimivo, mislim da je navijačem ostalih ekip v PL ful ostal v spominu tisti ronaldo, ki je mel škrbave zobe in se je spotikal ob žogo. Ampak recimo zadnje dve (ali tri? nisem ziher) sezone je bilo včasih še meni kot navijaču Uniteda mal čudno gledat tekme, ker je to, da Ronaldo da gol vsako tekmo, nekej čist normalnega. Že tako je United  serijsko zmagoval, tako da včasih ko ga je vtaknil Ronaldo sploh ni blo več nekega iskrenega veselja ampak samo stanje normalnosti, tok je bil dober. :D

 

Imo zadnji 2 leti uniteda = popolnoma isti nivo kot pa potem dalje v Realu, res pa je da je tam preživel več prima, ker se je del Unitedove kariere še izdeloval. In meni se je takrat zdelo, da ga je Real dobil prepoceni, tudi če je šlo za rekord. Je bila pa verjetno cena pogojena tudi s tem, da je ronaldo na željo SAFa ostal še eno leto brez drame, kar je klubu najbrž prineslo več EUR kot 20mio večji fee. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Ajde da probam, tole recimo sem kar prepričan da razbije tvojo 11 :P

 

 

------------------- Čeh
Walker – Campbel – Terry – L. Baines 
--------------Viera 
------------------------Gerrard
Beckham ------ KDB -------- C.Ronaldo
                         Henry 

 

 

Par disclaimerjev: Scholes bi bil najboljši fit (+ po mojem mnenju je najboljši midfileder vseh časov v PL), ampak ga imo Gerrard nadomesti dost dobro da lahko spravim skoz Beckham + Ronaldo teorijo 

Od Beckhama je seveda veliko boljših wingerjev, imo ga ta novi dokumentarec mal preveč nahajpa v smislu kok je bil dober igralec, je pa človek najboljši podajalec in izvajalec prostih na svetu kar je velikokrat podcenjeno 

 

LB bi dal A. Cole ampak sem si bruhal v usta ko sem gledal to njegovo faco, tako da naj L. Baines ki mi je bil po profilu igralca res hud, pa če že ne more biti Irvin ki je bil mogoče najbolj kompleten LB. 

Povezava do prispevka

Težko rečem, itak je to debata o tem da je bil v Unitedu balondor material, pa potem še v realu. Torej ko rečeš da je bil slabši se ubistvu pogovarjamo samo o profilu, v obeh primerih pa je bil z Messijem najboljši na planetu, tako da nima veze ubistvu :D 

 

Ziher je kot igralec še dodatno zrastel v Realu, tako kot se to z leti recimo zgodi. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...