Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

K-man reče pred 53 minutami:

Govori se o Jorginhu iz Chelsea, pa ne vem kako sem kaj navdušen nad tem. Ima še 6 mesecev pogodbe, tako, da bo najbrž relativno ugoden. Ampak to pomeni spet večletna pogodba za Chelsejevega odpadka.

za njega sem 99% prepričan, da bo šel nazaj v Italijo, verjetno v Juve

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 1 uro:

Je pa zanimivo da je Caicedo trenutno plačan 3k na teden :w00t: In valjda da mu je Arsenal malce zmešal glavo. Brightonova trenutna transfer politika je za v učbenike, v parih prestopnih rokih bodo prodali za nekje 300 mio igralcev, računam da bo tudi Mitoma poleti odšel za neke bolane denarje, verjetno tudi Mac Allister.

 

In za vse verjetno že imajo pripravljene menjave, samo ne vemo še za njih. :ododava:

 

Definitivno moj najljubši EPL klub. Imam v planu save z njimi v FM. Bi bilo tudi zato kul, če bi jim uspelo zadržati Caiceda. :) 

 

Drugače se pa piše, da je Pepček pripravljen spustiti tudi Bernarda Silvo. Težko verjamem, če je res je pa moralo nekaj pošteno počit v njihovi garderobi.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 1 uro:

za njega sem 99% prepričan, da bo šel nazaj v Italijo, verjetno v Juve

Arsenal have agreed a deal with Chelsea to sign Italy midfielder Jorginho.

 

https://www.bbc.com/sport/football/64466420

 

maksi vele znalac :D :D :D

Pogodba baje 18 mesecev z možnostjo leta podaljšanja.

Nisem navdušen, čeprav ima na nek način tole smisel. 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 35 minutami:

Drugače se pa piše, da je Pepček pripravljen spustiti tudi Bernarda Silvo. Težko verjamem, če je res je pa moralo nekaj pošteno počit v njihovi garderobi.

Ja, nekaj se šušlja da ima revolt v slačilnici, Gundogan, Walker, Cancelo, Silva in Stones. 

 

Sicer pa svaka čast Brightonu da so mirno zavrnili 75+ milijonov za Caiceda, kot kaže gredo resno v boj za evropske nastope. 

Povezava do prispevka

Torej to pomeni, da ste dokončno obupali nad Caicedom?

 

12m za 31-letnega igralca, ki se mu izteče pogodba čez pol leta se mi zdi malo veliko. Vem, da gre za EPL tax in prodajo med rivaloma (ok, letos niti ne toliko :D) pa vseeno. In tudi "pomagate" Čelsiju. Sigurno bo še kdo preplačal njihove odpadnike in bo na koncu s FFP vidika zgledalo, kot da niso veliko zapravili. Glavni razlog za to so pa seveda te 100-letne pogodbe. :D

 

@Luka$ Ja, bomo videli, kaj bo naredil. Načeloma je Pep dober pri obvladovanju egotov (tistih, s katerimi se ne more kosat se pa hitro znebi kot Eto'o ali Ibra v Barci), je pa res, da še nikjer ni bil tako dolgo kot v Cityju in da so nekateri(oz. vsi, če se ne motim) od teh omenjenih igralcev že vseskozi tam in morda misli, da je prišel čas, da se jih postopoma zamenja. In logično, da igralci niso zadovoljni, ko se njihov status v ekipi spremeni.

 

 

Lol, tale je kar random in out of nowhere. :D 

 

 

 

 

 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 13 minutami:

Torej to pomeni, da ste dokončno obupali nad Caicedom?

 

12m za 31-letnega igralca, ki se mu izteče pogodba čez pol leta se mi zdi malo veliko. Vem, da gre za EPL tax in prodajo med rivaloma (ok, letos niti ne toliko :D) pa vseeno. In tudi "pomagate" Čelsiju. Sigurno bo še kdo preplačal njihove odpadnike in bo na koncu s FFP vidika zgledalo, kot da niso veliko zapravili. Glavni razlog za to so pa seveda te 100-letne pogodbe. :D

 

Baje niso še čisto obupali, da je še opcija, da danes poskusijo. Čeprav meni je to preveč bolan denar. Pa realno ne bo kar takoj starter, za prihodnost pa je.

 

Saj sem napisal, da nisem neki navdušen nad Jorginhem. Po drugi strani pa mora biti Arsenal proaktiven, gleda na to kako dobra priložnost je za ligo letos. 

In to da je edini backup v vezi zmedeni belgijec Lokonga je kar slaba. Jorginho pa proven PL igrač, ki je dobil veliko lovorik, tko da doda še nek winning mentality v slačilnici bržkone.

Za klop pa spočiti Parteya je kar solidna izbira.

To da je samo za 18m pogodba mi je tudi pametno, da se ti ne zgodi Willian scenarij, ki so ga po obupni sezoni preplačali da je spokal.

 

uredilo bitje K-man
Povezava do prispevka

Se zna zgodit, da bo na koncu še Chelsea uletel za Moisesa potem ko jim ne bo uspelo z Enzom. :D Tako da lahko s tem Jorginho transferjem tudi pljuvate v lastno skledo. 

 

Je pa po drugi strani kot si rekel razumljivo v poziciji, v kateri je Arsenal. 12m je pač nizka cena, če vam lahko pomaga do naslova.

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka
K-man reče pred 6 urami:

Baje niso še čisto obupali, da je še opcija, da danes poskusijo. Čeprav meni je to preveč bolan denar. Pa realno ne bo kar takoj starter, za prihodnost pa je.

 

Saj sem napisal, da nisem neki navdušen nad Jorginhem. Po drugi strani pa mora biti Arsenal proaktiven, gleda na to kako dobra priložnost je za ligo letos. 

In to da je edini backup v vezi zmedeni belgijec Lokonga je kar slaba. Jorginho pa proven PL igrač, ki je dobil veliko lovorik, tko da doda še nek winning mentality v slačilnici bržkone.

Za klop pa spočiti Parteya je kar solidna izbira.

To da je samo za 18m pogodba mi je tudi pametno, da se ti ne zgodi Willian scenarij, ki so ga po obupni sezoni preplačali da je spokal.

 

Men ogabna ogaba z debilnim izvajanjem 11m.

raj vidim, da nč ne zmagamo, kot da ta antipatični gnoj igra za Arsenal

Povezava do prispevka

Everton kupil <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Nihče noče k njim lol

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...