Skoči na vsebino

Premier League


kemik

Priporočeni prispevki

Malo drugače je, če bi Arsenal po super poslovanju v zadnjih letih to storil ali pa ti novi Ceslijevi idioti, ki so v pol leta spičkali pol miljarde, da so ekipo oslabili. 

 

V obeh primerih pa smešen znesek za nekega anonimusa iz vukojebine. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 47 minutami:

A ko so 95 ponudili je bili pa okej?

Mi je Ronnie dal vedet, da so tudi pri Arsenalu neumni ter blizo 100m ponudli. Tak, da ni okej.

 

Meni je pač smešno kak daleč smo prišli, da se za neke random igralce, ki so meli v karieri pov dobre sezone daja ze 100+m. Že tak, če gledaš 100m+ nakupe od njih velika večina niso bili vredni. Neymar v PSG, Felix v Atletico, Coutinho v Barco, Griezmann v Barco, Grealish v City, Lukaku v Chelsea, Dembele v Barco, Pogba v United, Hazard v Real. Tudi Juventusu se Ronaldo za 100m ni izplačal. Bale tudi na koncu kar grenak priokus pustil, čeprav dal kar nekaj odločilnih golov v finalih.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Jaz sem vesel, da ni prišel v Arsenal.

K tole bi bilo waaay to much. Pač kaj za 100 miljonov pripelješ igralca, ki ne vidim kako bi bil starter v tej ekipi.

Kdo bo sedel Saka, Martinelli?

Malo morgen. Raje vidim nekoga, ki je dober za nek backup, kak Trossard, ki je zdej padel v nemilost v brajtnu na primer.

Povezava do prispevka
K-man reče pred 1 uro:

Jaz sem vesel, da ni prišel v Arsenal.

K tole bi bilo waaay to much. Pač kaj za 100 miljonov pripelješ igralca, ki ne vidim kako bi bil starter v tej ekipi.

Kdo bo sedel Saka, Martinelli?

Malo morgen. Raje vidim nekoga, ki je dober za nek backup, kak Trossard, ki je zdej padel v nemilost v brajtnu na primer.

da ne bo tole citirano čez par let

Povezava do prispevka
K-man reče pred 23 urami:

Jaz sem vesel, da ni prišel v Arsenal.

 

ne vem kako zanesljive so informacije, a ukrajinče naj bi se že vse dogovoril z Arsenalom, vključno s plačo.

 

potem je uletel Chelsea in mu ponudil enkrat višjo plačo (100k/teden baje) in dolgoročno pogodbo.

 

sicer se pa dobesedno ne spomnim niti enega Rusa/Ukrajinca, ki bi si na zahodu naredil res lepo kariero. izjema je le Ševčenko v milanskem obdobju, ko je kraljeval širom Italije in Evrope.

 

vsi drugi so bili omembe nevredni.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 30 minutami:

 

ne vem kako zanesljive so informacije, a ukrajinče naj bi se že vse dogovoril z Arsenalom, vključno s plačo.

 

potem je uletel Chelsea in mu ponudil enkrat višjo plačo (100k/teden baje) in dolgoročno pogodbo.

 

sicer se pa dobesedno ne spomnim niti enega Rusa/Ukrajinca, ki bi si na zahodu naredil res lepo kariero. izjema je le Ševčenko v milanskem obdobju, ko je kraljeval širom Italije in Evrope.

 

vsi drugi so bili omembe nevredni.

Vem, da je blo z njim vse zmenjeno. Ampak seveda že celo življenje za Chelsea navija :)

Danes je na svoj IG že dajal story, kjer kaže kako gleda video Hazarda, ki je s chelsea porejpal arsenal, tak class act model očitno.

Povezava do prispevka

Zadnja zgodba je, da je Chelsea moral kupit njega da se oddolžijo za ruski napad na Ukrajino, ker bo baje predsednik šaktarja 25 miljonov daroval vojakom. :D 

 

Drugače pa mali tudi meni zgleda sprdečina. Pomoje bo šlo za tip igralca, ki bo lahko dostavil dobro predstavo in gol meseca, ampak brez neke konstantne dobre forme. 

 

Me zanima, če bo boljši kot Antony, ki tudi v nobenem scenariju (razen v desperate United mode scenariju) ni vreden toliko keša. Edino kar njega rešuje je to, da je bad boy z noro željo, fajta za vsako žogo.. ponavadi je tak tip igralca vse prej kot to. 

 

Je pa to realnost situacije, v kateri se klub znajde. Upam, da bo tudi United kmalu v poziciji, ko bo dajal 100 miljonov za igralce, ki so dejansko vredni tega keša, ker drugače vsi tej nakupi izvirajo samo iz panike. Svaka čast arsenalu v tem pogledu. Tudi iz tega razloga sem vesel za Wouta, ki bo pomoje steal. 

 

black187 reče Dne, 15. 1. 2023 at 19:31:

Odegard - novi Bergkamp, kraljeva igra to sezono :wub:

 

 

Res je igračina, temu se reče nakup! 

 

 

Povezava do prispevka

Govori se, da Nabyju Keitaju klub po koncu sezone ne bo podaljšal pogodbe. Vprašanje, če bi jo sploh hotel podaljšati, v vsakem primeru pa upam, da to drži, ker gre za pravilno odločitev.

 

Zanimivo, kako se lahko nek prestop popolnoma ponesreči. Če sem za koga od teh Kloppovih igralcev bil povsem prepričan, da bo idealno sedel v njegov sistem igre, je bil to Keita. Na koncu se je izkazal za bržkone največje razočaranje Kloppove ere. Še Ox je pokazal občutno več.

Povezava do prispevka
rage reče pred 1 uro:

Govori se, da Nabyju Keitaju klub po koncu sezone ne bo podaljšal pogodbe. Vprašanje, če bi jo sploh hotel podaljšati, v vsakem primeru pa upam, da to drži, ker gre za pravilno odločitev.

 

Zanimivo, kako se lahko nek prestop popolnoma ponesreči. Če sem za koga od teh Kloppovih igralcev bil povsem prepričan, da bo idealno sedel v njegov sistem igre, je bil to Keita. Na koncu se je izkazal za bržkone največje razočaranje Kloppove ere. Še Ox je pokazal občutno več.

 

Njega so uničile poškodbe. Ko je bil v top formi, se je poškodoval za daljši čas.

Povezava do prispevka

Nihče ga ne bo nagnal, skoraj ne vidim tega. Tudi med dolgoletnimi navijači uživa podporo.

 

Kaj bo poleti bomo pa še videli, ampak zagotovo bodo odšli že vsaj tisti, ki jim poteče pogodba, tako da bo že to kar precejšnja sprememba, posebej v vezi (Milner, Ox, Keita). Del razloga, zakaj se ni pripeljalo nobenega vezista že praktično od odhoda Ginija, je tudi v tem, da čisto kar se kadrov tiče ta del ekipe niti ni tako šibek. Koliko so na voljo in koliko nog še imajo je pa druga stvar.

 

twEEneR reče pred 7 urami:

 

Njega so uničile poškodbe. Ko je bil v top formi, se je poškodoval za daljši čas.

 

O kom to, Keitaju ali Oxu? Keita ni nikoli imel top forme v klubu. Ox pa ja, dvakrat je že dosegel visoko raven, ampak sta ga obakrat ubili precej grdi poškodbi. Tako da kaj ti to pomaga, če že skoraj tri leta ne uspe sestaviti neke resne sezone skupaj. Ga je pa škoda, podobno kot Sturridga...

uredilo bitje rage
Povezava do prispevka
K-man reče Dne, 15. 1. 2023 at 18:31:

Jaz sem vesel, da ni prišel v Arsenal.

K tole bi bilo waaay to much. Pač kaj za 100 miljonov pripelješ igralca, ki ne vidim kako bi bil starter v tej ekipi.

Kdo bo sedel Saka, Martinelli?

Malo morgen. Raje vidim nekoga, ki je dober za nek backup, kak Trossard, ki je zdej padel v nemilost v brajtnu na primer.

Mam direktno linijo z Arsenalom :mafija:

 

Vem, da še ni skozi deal, če uspe, bom zadovoljen.

Išče se squad depth, pa kar sem gledal njega je vedno solidno igral, pa dober z obema nogama, tud proper finišer. 

Rabil bi se še en za CM pokriti, če se partey zlama smo fucked.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...