Skoči na vsebino

[slinchev kotiček] Limited relisi, knjige, soundtracki, printi in ostala krama


Priporočeni prispevki

Me3do reče pred 3 minutami:

@Hernire

Že neki časa nazaj si razlagal o eni ameriški cRPG knjigi, pa me zanima če si potem tudi tisto ubodel

Nek pregled vseh izdanih crpgjev do ne vem katerega leta 

Sem

 

Imam obe, torej za ameriške RPG-je in japanezerske

https://www.bitmapbooks.com/products/the-crpg-book-a-guide-to-computer-role-playing-games

https://www.bitmapbooks.com/products/a-guide-to-japanese-role-playing-games

 

Prva, torej za ameriške cRPG-je, je odlična. Vredna denarja. Japonska žal ni vredna denarja, spisana pod nivojem, ogromno nekega balasta ... Še za res velikega fana ne vem, če bi svetoval

 

Oboje imam tudi PDF, če bi rad malo testno poscrollal, preden naročiš (ali pa pač ostal pri scrollanju), napiši na ZS/chat, če bi imel :P 

Povezava do prispevka

 

Navedek

@DestructionGames

3 weeks ago (edited)

For those wondering. The entire base games for all 3 Hitman games are included on the disc along with update 1.17. The disc does not contain the Deluxe DLC however, so you won’t have access to any of the season pass stuff from Hitman 2.

 

Torej je na disku celotna moderna Hitman trilogija z vsemi updati, manjkajo pa mape New York & Haven Island ter assassin mape Hantu Port & Siberia.

 

Pod črto IMO zelo dober paket.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

maš odgovor v prvem commentu, kako je z always online.

 

Navedek

While the game is still installing you may encounter an error for some levels that tells you to download the latest update to access most of the levels, however if you wait for the game to fully finish installing the levels will become accessible without needing to update.

 

To očitno en offline-only guy opisuje, ker je šel točno to sprobat :) Ne samo da ne rabiš biti online - ne rabiš niti nobenega enkratnega updejta potegnit, samo inštalirat špil iz diska. Nice.

Povezava do prispevka

V bistvu je PS2 naslov, tam je izšla, pomoje so samo high resolution teksture dane čez 

 

Drgač pa feni pravijo, da bi naj bila Persona 4 najboljša v seriji. Mislim, da če bo Persona 3 remake popularen, da bodo itak še štirko rimejkali, koliko pa jih stane še štirko rimejkat, pomoje manj kot naredit šestko :P 

Povezava do prispevka

Jp, P4 naj bi imel najboljšo (in najbolj dark) zgodbo v seriji.

 

Mi je pa tole deal breaker, kljub temu, da ima špil po novem physical izdajo:

Navedek

While the combat system itself is fun, the dungeons in which battle takes place are anything but. Each dungeon has a general theme based around the mind of the person occupying it, but beyond a general aesthetic like “bathhouse” or “night club”, there are zero interesting ideas or concepts at play within them. The vast majority of floors are randomly generated, a bland bunch of corridors and rooms that offer nothing of note other than being stuffed full of enemy encounters, some treasure chests, and one or two bosses along the way. Worse, dungeons are long, generally consisting of ten or more floors apiece, and this can make for an unwelcome time away from the main narrative. The game’s sidequests, shallow and dry at the best of times, can also require return trips to its dungeons to farm items, but those that sacrifice the time to grind will be rewarded with levels and items drops that can be sold in town to unlock far better weapons and armor. Luckily, players can tackle dungeons when they see fit, even splitting them up over several in-game days; as long as each one is completed, and its occupant rescued, by a certain deadline, the game can continue.

 

Že v P5 so me dobesedno ubile temnice... tole se bere pa še za 2 nivoja hujše :D 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 32 minutami:

V bistvu je PS2 naslov, tam je izšla, pomoje so samo high resolution teksture dane čez 

 

Drgač pa feni pravijo, da bi naj bila Persona 4 najboljša v seriji. Mislim, da če bo Persona 3 remake popularen, da bodo itak še štirko rimejkali, koliko pa jih stane še štirko rimejkat, pomoje manj kot naredit šestko :P 

In na koncu bo še  kje rimejk štirice prej prišel ven kot šestica :D

 

Povezava do prispevka

Je pa Persona itak del širšega Megami Tensei univerzuma, ki je tako razvejan kot marvel stripi majkemi

 

Imaš Digital Devil Story, ki so neki mega old NES RPG-ji, pol line serije, ki je zdaj nekako glavni, aka Shin Megami Tensei, katere petka je leta 2021 izšla na Switchu in pobrala dobre ocene (84 na meta). Pol imaš taktični knockoff Devil Survivor in Devil Summoner, ki je miks med RPG-jem in visual novelom. No, pol pride tadruga glavna serija aka Persona, ki ima pet glavnih delov in pol fighting spin-off, dancing spin-off, po novem pa tudi tactic combat in Dynasty Warrior spin-off. Pol pa je valda je nekaj random drugih iger, npr. Digital Devil Saga, ki so v bistvu pokemoni z demoni

 

Japonci ta Megami Tensei dojemajo čist drugače kot mi, ki pač smo igrali Persono 5 in mogoče par geekov štirko in par tahudih geekov trojko :D. Za njih je to kult :D 

 

CDN media

Povezava do prispevka

@raveer, kako se SMT 5 sploh igra? Saj vem, da lahko grem prebrat opise, ma bi raje, da mi ti človeško razložiš, kot da berem neke opisovalske levake :D. A ima tudi toliko zgodbe kot Persona, a ima to mehaniko zbiranja/bojevanja s pošastmi etc. Kaj je v bistvu privlak osnovne SMT zgodbe? Ker Persona 5 mi je bila ena najljubših iger prejšnje generacije, SMT pa nisem nikoli igral. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...