Skoči na vsebino

[slinchev kotiček] Limited relisi, knjige, soundtracki, printi in ostala krama


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 16 urami:

tisti fotrčki in norci, ki še kupujete retail - keri remasterji al pa collectioni se vam zdijo a must have za PS4? Jaz sem se odločil narediti isto kot bivši član Lizzard pred leti, torej posodobiti PS3 /Xbox360 kolekcijo s PS4 remasterji in pač požreti, da nekterih top špilov preprosto ne bo na polici (Fallout 3 / NV, Castlevania LoS, RDR 1, Dragon Age Origins, Ultra SF 4 itd). Pretehta mi pač to, da te igrice lahko igram na PS5.

 

A to pomeni, da imaš podvojene izvode teh špilov, ali stare verzije zdilaš naprej? Moji remasterji so drugače izključno klasike, ki sem jih kot iksboksaš v predprejšnji generaciji zamudil na PS3. Nič, kar ne bi bilo že omenjeno na tvojih seznamih. Edini špil s katerim sem bil nekoliko razočaran je bil Valkyria Chronicles, v osnovi sicer zelo solidna taktična strategija, a pretirano razvlečena in predvsem temelječa na trial & errorju. Čeprav sama fizična izdaja je za moje pojme ena boljših naokoli.

 

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 11 urami:

 

Jaz bi na tvojem mestu vseeno rekel fuck it in obdržal XBOX360 kolekcijo. Vem, da maš novo bajto in sveže pobrito mednožje, ob katerega res najbolj sedejo smooth as fuck PS4/PS5 izdaje igric, ampak konec koncev se mi zdi, da je pri fizičnih igrah velik del gušta pri zbiranju (vsaj mojega, ni zdaj nujno, da čutiš podobno), da čekiram igrice na polici in obujam spomine, četudi jih ne replayam lih vsako leto. Dobesedno se postavim zraven svoje omare s špili, jemljem ven škatlice, si jih ogledujem in mi je na polno žur. Podobno je z zbirko knjig - mislim, imam cirka 800 knjig v zbirki, od tega sem se trudil, da je vsaj večina hardcover in lepa izdaja (vsaj 500 knjig, ki mi niso bile všeč/so bile dotrajane/whatever, sem pošenkal naprej), ne morem lih 800 knjig rereadat, tako da so glavni gušt zbirke spomini in estetika škatlic

 

Se mi zdi, da so Fallout NV, RDR 1 itd. dejansko takšne klasike, da zbirka izgubi na vrednosti, če jih ni. Poleg tega se mi zdi X360 res kul kompromis, ker novi Xboxeni dejansko še vedno furajo 360 igre (prav tako tudi classic Xbox, da se lahko igra razne Burnoute 3). Tako da dejansko z dvojčkom Xbox Series X in PS5 pokriješ res velik spekter novejše gayming hištorije (pa ajde še Switch za Nintendo igračke), ni zdaj da rabiš 20 naprav pod TV-jem :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 13. 9. 2022 at 20:34:

Jaz bi na tvojem mestu vseeno rekel fuck it in obdržal XBOX360 kolekcijo. Vem, da maš novo bajto in sveže pobrito mednožje, ob katerega res najbolj sedejo smooth as fuck PS4/PS5 izdaje igric, ampak konec koncev se mi zdi, da je pri fizičnih igrah velik del gušta pri zbiranju (vsaj mojega, ni zdaj nujno, da čutiš podobno), da čekiram igrice na polici in obujam spomine, četudi jih ne replayam lih vsako leto. Dobesedno se postavim zraven svoje omare s špili, jemljem ven škatlice, si jih ogledujem in mi je na polno žur. Podobno je z zbirko knjig - mislim, imam cirka 800 knjig v zbirki, od tega sem se trudil, da je vsaj večina hardcover in lepa izdaja (vsaj 500 knjig, ki mi niso bile všeč/so bile dotrajane/whatever, sem pošenkal naprej), ne morem lih 800 knjig rereadat, tako da so glavni gušt zbirke spomini in estetika škatlic

 

Se mi zdi, da so Fallout NV, RDR 1 itd. dejansko takšne klasike, da zbirka izgubi na vrednosti, če jih ni. Poleg tega se mi zdi X360 res kul kompromis, ker novi Xboxeni dejansko še vedno furajo 360 igre (prav tako tudi classic Xbox, da se lahko igra razne Burnoute 3). Tako da dejansko z dvojčkom Xbox Series X in PS5 pokriješ res velik spekter novejše gayming hištorije (pa ajde še Switch za Nintendo igračke), ni zdaj da rabiš 20 naprav pod TV-jem :D 

 

Hja to so ful teške dileme, sej smo se že menili o tem. Recimo GTA 5 je meni god tier PS3/XboX360 era naslov. In mi je še vedno super in bi ga še kdaj igral. Ampak a ga bom res igral v xbox360 verziji, kjer izgleda in teče kot krompir, zdaj ko imaš na voljo PS4 verzijo (oz celo PS5)? Enako TLOU 1, eden od špilov, ki je rešil zapuščino PS3. Ma ga bom res še kdaj povohal v tisti verziji? In na drugi strani, Darksiders 1 v XboX360 škatli - instant dobri feelsi, res kul špil, igral smo ga s frendi. V PS4 remaster škatli, kjer konkurira ostalim "pravim" ps4 špilom - spizdi s temi jajci, 99,9% pravih ps4 špilov se nanj poščije in poserje. Isto kaka Bayonetta / Vanquish - PS4 verzija ima dejansko šanse da jo še špilam, ma se čuti off, oriđiđi verzije ne bom več povohal, ma je v resnici tisto pravo.

 

Pomoje bom vse kar ni original PS4 release fuknil stran, kaj kurac, tako PS3/Xbox360 kot tudi PS4 remasterje, prov živčnega me dela, evo prov želodec me boli zdej jebemti sekuliča

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Ej @Galko ko si zadnjič delal listo manj znanih a obveznih must have PS4 špilov za na polico.....

Pozabil sem ti omenit še Frostpunk. 

Spodnja Signature izdaja (nove zapakirane) so po 19.99€

 

https://www.ebay.de/itm/264973435534?hash=item3db1a5c28e:g:QKEAAOSwvG9f0-HF

 

gojc reče Dne, 3. 6. 2021 at 11:30:

Tema trenutno igram in informacije o prihodu vseh razširitev na konzole me je spomnila, da si še ena igra zasluži mesto v zbirki za na polico™ :D

 

Frostpunk Signature Edition:

MaEVFou.jpg

VxM1Hqo.jpg

 

 

Povezava do prispevka

Vem buddy boi, bi ga takoj namastil na polico, sem FP že dvakrat inštaliral in mi je res hud špil... sam je tko jebeno opresiven in namorjen da mi mine živet, kaj šele da bi to obračal do konca pa še DLCje obračal, pa da ga potem še na polici gledam :D Sam evo, bom zategnil helex pa ga bom še tretjič probal :)

Povezava do prispevka
gojc reče Dne, 29. 11. 2021 at 12:30:

Prejšnji teden izšlo:

JedvpNn.jpg

gOeGua3.jpg

hbDHeDd.jpg

 

Vključuje zbirko idej, skic, making off originalne trilogije. Presenetljivo je v sami knjigi priložen dodatni swag ala razglednice, nalepke in brošure iz filma...

Naslednje leto izide še ista knjiga za Jurassic World trilogijo.

 

Izšla je še knjiga za Jurassic World trilogijo.

V istem formatu kot zgornja in z dodanim swagom ala poster, nalepke...

 

WPvtROH.jpg

cHzxY5o.jpg

DUM2j0A.jpg

aQjNaRO.jpg

Povezava do prispevka

:cry:

Navedek

Nous vous contactons pour vous informer que nous avons annulé votre commande car le prix de l'article Horizon Forbidden West/Ost (6 LP-Box Set) [Import] (ASIN : B0BGNKVQPN) était manifestement erroné lorsque vous avez effectué votre achat sur Amazon.fr.

Si vous souhaitez toujours acheter cet article, veuillez effectuer une nouvelle commande sur Amazon.fr.

translate

Navedek

Kontaktiramo vas, da vas obvestimo, da smo preklicali vaše naročilo, ker je bila cena artikla Horizon Forbidden West/Ost (6 LP-Box Set) [Import] (ASIN: B0BGNKVQPN) očitno napačna, ko ste opravili nakup na Amazonu .Fr.

Če še vedno želite kupiti ta izdelek, oddajte novo naročilo na Amazon.com.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...