Skoči na vsebino

[meta] FORUM - komentarji, težave


Slinch

Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Okult reče pred 7 minutami:

ce hoces delat vec navedkov je to ekstremno tezko ker ne dela gumb gor da bi lahko vstavljal nove vrstice in whitespace

 

Ne bi rekel. Poglej si tole.

 

Okult reče Dne, 16. 7. 2022 at 20:32:

+ manjka nightmode

 

Le kdo bi vedel. Recimo da je simpatična zamisel o kateri se da pozanimat.

 

Okult reče Dne, 14. 7. 2022 at 14:37:

lih denarnco sm doma pozabu ..

 

E jebiga.

Povezava do prispevka
Okult reče pred 6 minutami:

ja ampa recimo da delas navedek tko k zdej in zacnes pisat,
in pol hoces dat se en navedek ampak nad tem je to nemogoce,

tud ta gumb nekej Navedi slabo dela, ker vcasih ga ne displaya

mogoce so to firefox bugi

 

Seveda je mogoče. Navedek lahko z miško prestaviš dol, ker imaš za ta namen na voljo prazno vrstico spodaj.

 

Za Firefox ne vem, ker gre za outdated browser s počasnim in buggy JS enginom. Uporabljaj Chromium based browser in se za vedno poslovi od Firefoxa, ki je v 2022 kup sranja.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 3 minutami:

Za Firefox ne vem, ker gre za outdated browser s počasnim in buggy JS enginom. Uporabljaj Chromium based browser in se za vedno poslovi od Firefoxa, ki je v 2022 kup sranja.

ja JS engine speed mi je res zanemarljiv aspekt rabe browserja

mouse drag ne dela na ff

Povezava do prispevka
Okult reče pred 6 minutami:

mouse drag ne dela na ff

 

Uau. Pri spletnem programiranju mi je všeč, da ne rabim iskat testerjev in jih priganjat. Sploh nisem vedel, da mouse drag ne dela na FF. To praktično pomeni, da spletnih iger, ki uporabljajo mouse drag ni možno igrat na FF.

 

Piši jim ljubezensko pismo.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče Pravkar:

Uau. Pri spletnem programiranju mi je všeč, da ne rabim iskat testerjev in jih priganjat. Sploh nisem vedel, da mouse drag ne dela na FF. To praktično pomeni, da spletnih iger, ki uporabljajo mouse drag ni možno igrat na FF.

ocitno govorim o draganju teh navedkov, drag drugace lepo dela na ff, nisem se mel tega problema ko sm delal drag and drop funkcionalnost, verjetno so te PHP forum knjiznice ze precej zastarele

sam povem, ce je mogoce zelja popravt ksne buge tega foruma da bo manj buggy za uporabnike

Povezava do prispevka

 

Okult reče pred 4 minutami:

ocitno govorim o draganju teh navedkov, drag drugace lepo dela na ff, nisem se mel tega problema ko sm delal drag and drop funkcionalnost, verjetno so te PHP forum knjiznice ze precej zastarele

sam povem, ce je mogoce zelja popravt ksne buge tega foruma da bo manj buggy za uporabnike

 

Tole sem dragal navedek na Firefoxu. Kot vidiš je navedek pomaknjen dol.

 

Javno te razglašam za šeprtljavega.

 

Pa naštej mi vsaj en bug tega foruma.

Povezava do prispevka

aha, dela tud men, ni bug, samo ni bil vidn un krizec,

ful mi je clunky s temi navedki k ne mors kliknt pod navedek ce je najbolj spodnja stvar,
pa k kliknes zunej okvircka pa te vrze na urejanje navedka ne pa ven iz navedka da bi recimo loh insertal new line

bug je pol vrjetn s highlighti k se vcasih ne pojavi gumb Navedi pa je treba parkrat probat

uredilo bitje Okult
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...
Pr4iseK3K reče Dne, 31. 10. 2022 at 15:04:

Kam je pobegnil sloves zraven imena na mobile verziji

 

Sloves se je na desktopu umaknil na pojavno ploščico, če držiš miško nad avatarjem. Na mobile je viden na profilu iz hamburgerja. Se bo preverilo ali lahko vrnemo tam kjer je bilo.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...