Skoči na vsebino

Zwift in ostalo


Flaming_C

Priporočeni prispevki

BigBadWolf reče pred 9 urami:

Js laufam na telefonu. Mal so male črke edin, ne glede na providerja.

 

Sem sprobal, ima vse kar rabim in vec, tako da ostajam. Sem celo šel na group ride, neki na % ftp, prjavljenih 120, pojavla sva se pa 2. Al pa sam dva prikaže , kao podgrup.

 

S čem pa služijo teli? Kwe tile je kr pro app for free. Men 15 evrov cez zimo ni problem dat, res pa ne bi 3x15...

Telefoni so dost mocnejs od tablic zato laufajo fajn, tablice so dokaj podhranjene za igre...telefon je premajhen in ne vidim vec tolk dobr. Tablica je glih tam tam da je se zadovoljivo 

Povezava do prispevka
Navedek

Amazon shouldn’t let these trashes on the web.
The seller cons people.
This product is piece of junk

 

Navedek

Was going to buy a small tv for my desk. Saw this and decided to give it a try. So glad I did. Works perfect
simple to set up. Turned on a football game in my iphone 8 and just like that I had a perfect big screen desk tv.

 

uredilo bitje BigBadWolf
Povezava do prispevka

Je kdo z bolj švoh kompom probal inštalirat MyWhoosh? Meni ga sicer inštalira, samo nikjer ne najdem zdej kako zagnat. Piše pa nekje zgoraj, da moj pc ne izpolnjuje vseh zahtev in da zna biti da bo izkušnja okrnjena. Je možno, da se sploh ne moreš štartat, če imaš klošar komp?

 

Edit: nevermind, zalavfalo, zdej loada 13 GB map pack al neki.

uredilo bitje Jake the Mess
Povezava do prispevka
Jake the Mess reče Dne, 26. 9. 2023 at 14:43:

Processor    AMD Ryzen 3 5300U with Radeon Graphics            2.60 GHz
Installed RAM    8,00 GB (7,31 GB usable)
 

 

Tole piše, Zwift je lavfal bp. Zdej sem prišel v menije v špilu, nisem pa še pairal s trenažerjem.

A si že odfural kakšno?

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 3 minutami:

In before tema....best buy ventilator?

Sm ze nasu

 

Nekj za 17eur iz bigbanga bo ok

 

Rabim pa idejo za nosilc, notno stojalo odpade ker je blesavo in bi mogu met zamaknjeno tablico levo ali desno glede na fajfo, moj ocd ne sprejme tega

Ce pa porinem naprej da je guma do stange je pa prevec stran

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...