Skoči na vsebino

[multi] Destiny 2 in DLC-ji


Priporočeni prispevki

Končal story. Meh. Sem pričakoval nekaj takega kot je bil Forsaken, ampak je vse skupaj precej medlo in dolgočasno. Uničijo tri planete v prejšnjem seasonu in zdaj lovimo neko fallen pičko (ne vem če je imel destiny že slabšega negativca), ki sploh ni strašna in nima nobenega karakterja - kaj pa kej govora o planetih, ki jih več ni?! Story development proti savathun je 0. Poleg fallen negativke so pa njeni “oficirji”, ki so zelo podobni tistim, ki so ubili Cayde. Tko ful ene že uporabljene fore. Ne vem no. Škoda keša :) vedno nasedem + tok dobrih špilov pride, da se sploh ne bom vrnil nazaj i guess. Oz takrat ko ne bom mel nič za igrat. Če ne bi igral s frendom k sva bla zapušena, ne bi sploh nadaljeval storija, ker je boring as fuck. Bungie team je res len in ne sproducira več ničesar pametnega. Sam keš vlečejo iz folka s temi seasoni, ki ne prinesejo nič novega - sam iste haklje v drugi preobleki.

 

+ nov exotic shotgun je najbolj crap gun ever made :D edina dobra stvar je ta, da imaš filing kot da streljaš shotgun v doomu

 

Nisem pa se sprobal exotic pulse riflea, ki ga dobiš na koncu storija.

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Hehe ja story pei destiniju je prav uno.. niti ce bi nalasc delali slabo ne bi mogli tako slabo naredit.. gledas lore na yt, uno hudo darkness ovo ono.. pol pride dlc ki bi moglo bit main story event whatevee stekas whatever samk da neki pukne al neki, da kdo umre.. in nic.. pride dlc in nic se ne zgodi, stekas manj kot dark souls.. pol poslusas unega bfg ki bere lore in samo uno wtf ma kje se to dogaja =)))))) 

 

Ma tipi nalasc pedri.. dobro sej story me ne zanima sam ce bojo s5 yajebali ko shadowkeep naslesdnjic... eh kurac naslesnjic me bojo s5 zajebali hahahaha

 

Drugace meni je ql igrat.. solo lepo.. grafika sw mi zdi boljsa, kaj sele da bi igral 4k hdr.. pa ko sm prisu na coamodrom po 100 letih mi je blo kar ql

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

WTF 40€ za tistle seznam gor?!? :avadodo: 

 

Men so rekl da je Activi$$ion kriv da je contenta malo v Destiny!

+ odstranili so tri planete, ene 10 strike-ov, vse raide razen enega če se ne motim. in še sunsetting starih orožij in armorjev so dali, tako da ne moreš več starih stvari uporabljat (mislim lahk, ampak je light capano in ne more bit max, tako da je za highend stvari postalo neuporabno)

Povezava do prispevka

Nocem bit hudocev odvetnik, ampak moram priznat, da kdor je presenecen, pac je imel zgresena pricakovanja.

 

Luke Smith je jasno rekel da pozabite na Forsaken expansion, ker enostavno ni izvedljivo. Jasno je tudi rekel da bo dlc vecji od shadowkeepa in manjsi od Forsakena, kar drzi. Europa je v bistvu zelo velika cona, kvestov je nebroj po storyju, pac lahko mirno recem, da je koncept/struktura dlcja zelo copy/paste strukturi Shadowkeepa.


Gre torej za popolni klasicni Destiny dlc. Zdej ali je to dobro ali slabo je druga debata, jaz sem v teh letih izkusil in pokritiziral vse zivo v tej fransizi, tako da se ne bom ponavljal. Ampak DLC je skladen pricakovanjem in ze sedaj lahko zatrdim da tudi naslednja 2 dlcja bosta identicna (nova cona, nov darkness subclass, tako da bodo 3je cez 2 leti, nov raidic ter kratek koncept story missionov in patrol chore ter neke vrste sezonski prismatic recaster ter post story kvestanje).

 

To je pac Destyni. Bungie ze leta dela MVP (minimum viable product), ker folk pac rec kupuje in igra navkljub vsem kritikam. Folk cel vesel da 7-ic dobi isti fucking gun. No, dokler bo to tako, tudi Destiny bo ostal tak.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...