Skoči na vsebino

[multi] Destiny 2 in DLC-ji


Priporočeni prispevki

dzaver reče pred 2 urama:

@bitsurugi kok je dolga kampanja na legendary?

 

Misije so občutno daljše, mislim, da celo imajo checkpointe. Recimo v dolžini ene 3-4 dungeonov... kaj pa vem, težko rečem, vsaj 2x od Forsakena, s tem da nima onega sranja vmes, ko je imel forsaken: ''do X public events'', gather XY material in podobno...

 

Bolj kot sama dolžnina izstopa kakovost misij, štorje, podajanja zgodbe, skratka, vse kar je manjkalo do sedaj v Destinyju.

Povezava do prispevka
raveer reče pred 56 minutami:

Jaz vceraj ob 2 po sihtu zacel spilat na legendary (itak pisalo da si omejen na 1350 pa rekel yolo) in naredil prvi sklop do nekje 4, kjer passnil na tleh. :) @bitsurugi je mozno zadevo posolirat ali bom rabil frende? #foreveralone

 

Lepo se solira, ker sedaj misije scalajo glede na število igralcev. Raje solo kot z dvemi levimi. V grupi si omejen z revivi in wipaš, če nekdo enkrat preveč umre.

Povezava do prispevka

Sem malo igral F2P verzijo nedavno ko je bila Forsaken kampanja not in moram rečt da sem bil res pozitivno presenečen nad izkušnjo. Konkretno so igro izboljšali od izida dvojke naprej in dejansko mi ni jasno kako so lahko šli iz res izpiljene formule na koncu Destiny na tisto katastrofo ob izidu dvojke?!?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 10 minutami:

Sem malo igral F2P verzijo nedavno ko je bila Forsaken kampanja not in moram rečt da sem bil res pozitivno presenečen nad izkušnjo. Konkretno so igro izboljšali od izida dvojke naprej in dejansko mi ni jasno kako so lahko šli iz res izpiljene formule na koncu Destiny na tisto katastrofo ob izidu dvojke?!?

Ta witch queen je veliko boljse kot taken king in forsaken. Savathun so hypali že od oryxa dalje. Meni osebno najboljša negativka v špilih poleg Shodan. In ne razočara. Zgodba je huda. Končno. Sej je že od beyond lighta veliko dela na zgodbi in so jo res dvignili na top raven. Game loop je tudi vedno boljši in ne zmanjka stvari za delat.

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 10 mesecev kasneje...
bitsurugi reče pred 8 minutami:

 

Nizek štart ja :D  Hype izključno glede štorije in legendary kampanije. Ironično najbolj švoh deli Destinyja nekoč so danes postali njen najbolj močan del. Sploh štorija in podajanje slednje je sedaj top notch nivo.

Ja bomo vidli WQ je bla dobra

Upam da bo tudi ta

 

Sicer nima veze glavno, da smo se mi zbrali ekipa, avegers asembled, po 2 letih.. 

 

Imamo discord, ce bos rabi kaksen nightfall kdaj joinaj oz napisi sporocilo, da te invajtam

 

Kaj bos igral legendary campnijo solo a?

 

:)))

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 2 minutama:

Ja bomo vidli WQ je bla dobra

Upam da bo tudi ta

 

Sicer nima veze glavno, da smo se mi zbrali ekipa, avegers asembled, po 2 letih.. 

 

Imamo discord, ce bos rabi kaksen nightfall kdaj joinaj oz napisi sporocilo, da te invajtam

 

Kaj bos igral legendary campnijo solo a?

 

:)))

 

Sure!

Pokni mi invite na discord, če že nisem notri. Tu pa tam bom sigurno, sicer grem običajno na uradni LFG od D2.

 

Bom šel v ekipi, ampak ne pozabit, da kampanija scalira po številu igralcev (št. enemijev, health, incoming dmg etc.).

WQ je bil konkretno težji v troje kot solo in duo.

 

Solo ni sploh bav bav, ni to dungeon.

 

Zdaj pa upajmo, da serverji zdržijo, kar je še največja težava na day1 pri live services.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 6 minutami:

Jaja serverji itak

Mah sej mi bomo igrali lagano, cene pa jutri

 

Glede storyja upam, da bo sam mislim, da so podobno kot BL focusirali bolj na loot system ipd.. upam, da niso zanemarjali story

 

Bomo vidli kmalu

 

 

Story je sick (nekaj vem tudi iz neuradnih, a zanesljivih virov, kot se že temu reče :D ). Ma že od Shadowkeeepa dalje in sezone so konkretno boljše, WQ je pa itak bil nor, ne samo expansion, ampak zlasti sezonske štorije. Res hud build up, bo pa treba počakat še na zadnji del sage drugo leto. 

 

Drugače pa se res ne mudi, ponavadi večino štirje ne moreš dojet med igranjem, ker vse neki poka, eksplodira, folk, ki ti v chatu razlaga in ni šans, da dojameš, ker zdaj je ful robe dobesedno med vrsticami in na nekem sklepanju. Bi skoraj rabli Vaatividyo tudi tukaj.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 40 minutami:

 

Story je sick (nekaj vem tudi iz neuradnih, a zanesljivih virov, kot se že temu reče :D ). Ma že od Shadowkeeepa dalje in sezone so konkretno boljše, WQ je pa itak bil nor, ne samo expansion, ampak zlasti sezonske štorije. Res hud build up, bo pa treba počakat še na zadnji del sage drugo leto. 

 

Drugače pa se res ne mudi, ponavadi večino štirje ne moreš dojet med igranjem, ker vse neki poka, eksplodira, folk, ki ti v chatu razlaga in ni šans, da dojameš, ker zdaj je ful robe dobesedno med vrsticami in na nekem sklepanju. Bi skoraj rabli Vaatividyo tudi tukaj.

Jaz gledam unega My name is Byf.. sam malo mi gre na k ko prevec naklada in glumi nek jebacli glas

 

Kaj naslednje leto bo zadnji vecji dlc?

Al bo pol se naprej sezona do konca z se enim res zadnjkm dlcjem? :)))

 

Pri tem destiny res ne vem.. vedno je neki begining of the end, ma enda ni nikoli :)))

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 27 minutami:

Jaz gledam unega My name is Byf.. sam malo mi gre na k ko prevec naklada in glumi nek jebacli glas

 

Kaj naslednje leto bo zadnji vecji dlc?

Al bo pol se naprej sezona do konca z se enim res zadnjkm dlcjem? :)))

 

Pri tem destiny res ne vem.. vedno je neki begining of the end, ma enda ni nikoli :)))

 

Predstavljaj si MCU od Marvela. Zdaj je Thanos in Stones saga, pol bo druga saga.

 

Jaz sem tegale gledal

 

 

 

Vzameš si kot da je nanizanka in gledaš malo po malo. 

Povezava do prispevka

a je PC verzija težja FTP,.. ne vem ali sem toliko že nabildan z leveli ,.. kao začel še enkrat ,.. jajo koliko jih je že od začetka,.. Ali pa sem malce pozabil,.. Toje sploh ni tolko comfy kot se spomnem,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...