Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

meni je bil vanguard super

edino un mega lens flare je bil wack, sam tisto (mislim da) so popravili :D 

 

 

 

Call of Duty is returning to Steam. Apparently, it's possible for 300 AI and 100 live players in a large sandbox environment.

A bunch of other info:

Big focus on AI
New Multiplayer Game Modes, including Knockout and Prisoner’s Rescue.
All of Call of Duty being built on a unified engine technology, connected gameplay, and ensuring Warzone 2 feels like an extension of the Modern Warfare 2 universe.
New vehicle combat, including abilities to lean out of windows with weapons, climb on top of vehicles, and jump from vehicle to vehicle. Vehicles also can be damaged with tires blown and be repaired.
Multiplayer introduces new movement mechanics, including Swimming in certain maps, Dive, and Ledge Hang. Sliding is also still available in the game.

 

 

jebes bom preorderal naj majo evrcke

Povezava do prispevka

Wow... Ne me jeb** ... 

Kva so navil cene :(

 

Call of Duty®: Modern Warfare® II - 69,99€

Call of Duty®: Modern Warfare® II - Vault Edition - 99,99€

 

Pizda standard so bli po  59,99€ ...

 

 

Sej nismo konzolaši :P Al so kr potegnl črto in je to to...

Povezava do prispevka

Cene so kakrsne so, men je dost pomembn tole igrat ob releaseu, tko da preorder kot ze nekaj let zapored zdaj.

 

Sem pa izredno razocaran da bo spet cross-gen, trenutno mi je smesno o tem razmisljat ampak ne bom šokiran da bo COD-whatever tut na PS4 ko PS6 pride ven.

 

 

edit: also, Vanguard je čist proper špil, tudi CW je bil, itd itd. Pa ne mislm v tistem "meme" smislu da po dveh letih COD playerji prenehamo udrihati po prej osovrazenih CODih, legit non-ironically uzivam v Vanguard.

Je pa imel probleme ob launchu, ampak kateri spil ni imel, IMO je MW19 bil večji polom z najbl shit mapami ob launchu ever.

 

Pa se je fino izšlo na koncu vseeno.

uredilo bitje nsignific
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Mene v bistvu to nič ne moti ker je itak vse ena velika fikcija. Bolj me motijo endless skriptirani setpiece-i kjer je že od prve sekunde jasno da je vse tok sktiptirano da se ti ne bo nič zgodilo dokler hodiš vaguely v pravo smer. Bombe okol tebe padajo, vsi umirajo, ti si good. Šprintaš proti vkopanim strojnicam, np, npcji bojo padli ti boš rešu dan.
Pač, verjetno bi mi 15 let nazaj to dogajalo. Ne vem a ker sem bil mlajši al pa ker nisem od takrat videl že 80 podobnih setpieceov in me enostavno ne navdušijo več. Ampak reflex sighti v fikcijskem WW2 spopadu me res ne motijo 0.05% tok kot te dolgočasnosti.

Tam na začetku ko odpre škatlo in nekdo fukne flashbang med njih sm prov na glas godrnjat začel, tok predvidljvo je blo.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
  • 5 tednov kasneje...

Kako pa se kaj obnesejo SP kampanije pri par zadnjih COD-ih? Nazadnje sem igral Black Ops III kampanijo, ki mi je bila res bedna k svija, in WW2, ki je bila okej sprostitev

 

Torej nisem igral

 

Black Ops 4
Modern Warfare (reboot)
Black Ops Cold War
Vanguard

 

Kampanij. A je katera fina? 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 uro:

Modern Warfare (reboot)

Vsi hvalijo ta SP sam tbh mi je ql samo tista misija, ko rejdaš bajto (misija dolga 5-10minut) pa pogojno intro v to misijo pikideli al kaj je že
Zadeva ne pride niti blizu OG MWju.

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 3 urami:

Kako pa se kaj obnesejo SP kampanije pri par zadnjih COD-ih? Nazadnje sem igral Black Ops III kampanijo, ki mi je bila res bedna k svija, in WW2, ki je bila okej sprostitev

 

Torej nisem igral

 

Black Ops 4
Modern Warfare (reboot)
Black Ops Cold War
Vanguard

 

Kampanij. A je katera fina? 

Cold War je bila fun (ker lahko izbiras al zmagajo komunisti al ciAllies). Pr Vanguard boljs, da sploh ne bi bilo kampanje. 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 17 urami:

Kako pa se kaj obnesejo SP kampanije pri par zadnjih COD-ih? Nazadnje sem igral Black Ops III kampanijo, ki mi je bila res bedna k svija, in WW2, ki je bila okej sprostitev

 

Torej nisem igral

 

Black Ops 4
Modern Warfare (reboot)
Black Ops Cold War
Vanguard

 

Kampanij. A je katera fina? 

 

BO4 kampanje nima. Samo MP in zombijada.

MW dobro zacne, nakar se misije upehajo in je na koncu filing precej meh.

BO: CW, ena boljsih kampanj, z novimi prijemi (vsaj za cod serijo) in vec konci.

Vanguard, smece da vecjega smeca ni.

Povezava do prispevka

Pa zakaj bi to igral, če imaš tok enih drugih kulskih FPSov

-Dusk

-Chernobylite

-Ready or Not

-BPM

 

 

 

Ajde poleg tega da Valorant, Insurgency :sorcerer: :avadodo:, Hell Let Loose, Splitgate in R6: Siege itak ne mislite igrat, ker niso singleplayer špili, pa so vrhunski.

Povezava do prispevka

Dobro no. Pr Hell let loose rabiš za en cel špil cirka uro. In od te ure je 50 minut walking simulatorja in 10 minut dejanske FPS izkušnje. Ko imaš dobro ekipo in folk komunicira, je vseeno fajn tudi taktični vidik. Sam včasih je pa tudi fajn v 20 mintuah odigrat 3 partije COD-ja in pobit par folkov.

Povezava do prispevka

Ja, če igraš multiplayer. Dost folka tu se sploh ne dotakne večigralskih komponent

 

Še en single player špil k dejansko ni slab, pa še letos je prišel - Postal: Brain Damaged. Niso ga delal Running with Scissors, ampak Hyperstrange in je proper boomer shooter z odfukanimi leveli in orožji

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...