Skoči na vsebino

[COD] Phil Spencer je šupak


Priporočeni prispevki

Sovicha reče pred 2 urama:

warzone 2.0 porazne številke, tako aktivnih igralcev kot streamerjev itd.

 

dumb motherfuckers

Hja če pa ne poslušajo community in delajo kr neki po svoje. Nasploh porazno kako malo map dobimo. Raje grem nazaj na star season pass sistem. Smo vsaj dobili nove mape za igrat

Povezava do prispevka

Headquarters na Shimpment, puška s 60 metki in gas, je zabavno. Se pa res malo naveličaš, da nisi živ dlje kot pol minute. :lol:

 

Zdaj jaz kak vikend odigram par rund in mi je ok, do nedavnega sem imel na quick play nastavljen TDM in vse mape. Prejšnji vikend sem probal Domination ala. Conquest v BF in HQ. Zdaj sem malo gledal in so tudi neke misije, kjer morajo biti 3-je frendi, to kaj igrate? Nisem sploh še nič raziskoval če je zanimivo. Vem, da so v prejšnjih COD-oh bili aktualni zombiji. 

uredilo bitje reaper
Povezava do prispevka
reaper reče Dne, 7. 3. 2023 at 17:06:

Headquarters na Shimpment, puška s 60 metki in gas, je zabavno. Se pa res malo naveličaš, da nisi živ dlje kot pol minute. :lol:

 

Zdaj jaz kak vikend odigram par rund in mi je ok, do nedavnega sem imel na quick play nastavljen TDM in vse mape. Prejšnji vikend sem probal Domination ala. Conquest v BF in HQ. Zdaj sem malo gledal in so tudi neke misije, kjer morajo biti 3-je frendi, to kaj igrate? Nisem sploh še nič raziskoval če je zanimivo. Vem, da so v prejšnjih COD-oh bili aktualni zombiji. 

misliš raidi? Načeloma kar zabavne misije. Maš vmes mal uganke in tko. Zombiji so drugače v black ops seriji. Mislim da MW ni imel nikoli kakšen zombie mode.

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...