Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 11 urami:

uuu tnx nigger brothers za tale The Fall of the House of Usher, si bom absolutno pogledal.

 

Meni so bili vsi tri horror serije od tega avtorja carske - oba Hauntinga in Midnight Mass. Je bil pa tudi meni prvi Haunting definitivno najbolj grozen, par scen me je čist razfukalo :D 

Glede na to, da si delicate flower, tu bo tudi par takih presenetljivih scen za tebe :D

Povezava do prispevka

Če je wokness galore me ne bo motilo, ker gledam tovrstne nadaljevanke ko da bi jedel pizzo in pil pivo, pač tko zelo u izi neki da gledam z ženo na kavču. U bistvu mi ful sede, ker zdej še žena iz prve roke vidi, da ne pretiravam, ko se pizdim, kako je šlo vse skupaj k hudiču. Zadnje leto se greva igrico "ugani lezbijko", ko začenjava gledat novo TV serijo, res je fun :D

 

Wokeness me sfuka samo pri zadevah, pri katerih imam bilokaka pričakovanja (kakšen hud špil ali pa potencialno huda serija tipa TLOU ali LOTR).

Povezava do prispevka

Kok je pa The Fall of the House of Usher boooooriiiing, omggggg

 

Prov uno Netflix razvlečen shit, vse na isti način posneto, vsi kadri enak narjeni, vse čist sterilno in brez žmohta. Pa nič se ne dogajaaaaaaa. Meni je tole 3 nivoje slabše od ostalih Flanaganovih serij, sorry boyz :(

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Kok je pa The Fall of the House of Usher boooooriiiing, omggggg

 

Prov uno Netflix razvlečen shit, vse na isti način posneto, vsi kadri enak narjeni, vse čist sterilno in brez žmohta. Pa nič se ne dogajaaaaaaa. Meni je tole 3 nivoje slabše od ostalih Flanaganovih serij, sorry boyz :(

Jaz nisem mogu dvominutnega trailerja pogledat do konca ki je bil tok boring, pa so tam sešiti skupaj najbolj intense kadri.

Povezava do prispevka

OK dejansko po drugi sezoni serija začne strmo padat, vse slabše je proti koncu. Ene stvari so narejene tako amatersko, malo na hitro, podcenjujoč publiko ... Pa preveč se v izhdišču jemlje resno, da bi si lahko privoščila kasneje se norčevat iz same sebe, ta drastična menjava identitete ne deluje. Tudi tempo pade nekje lih po tretjem delu, konec je pa sploh sloppy. Pizda res škoda, sem mislu da sem končno našu neki res kvalitetnega. Na začetku je delovala kot dobra študija osebnosti, analiza ljubezenskih razmerij, izpostavljanje tega, da je za vsako normalnost potrebna neka nenormalnost/norost, na enak način kot je na videz paradoksalno za vsako vzdrževanje miru potrebna vojna, liki so verižno analizirali drug drugega, na koncu je pa zadnja sodba vedno bila prepuščena gledalcu, to mi je res dogajalo, pol pa kot da je režiserju na eni točki zmanjkalo goriva. So bli še kaki kul momenti, ampak bolj joke vse skupaj.

 

V ozadju pa itak valda nabija ideologija, ki nam pravi, da se bogataši strašno dolgočasijo v svojih življenjih (kle je prva sezona bolj uspešna), ampak še vedno so tej luksuzni dopusti prikazani tako mamljivo, da si zlahka predstavljamo, kako bi se mi tam imeli fino - da nas slučajno ne bi kej odvrnilo od grinda za korpo life. Dobra fora za sočustvovanje je tisti close shot dlakavih jajc unega fotra in njegovega mlahavega kurčiča, bogi multimilijonarček, pa še noben ga ne respecta v familiji in treba je  poudarit, da njegova žena že zelo dolgo ni vidla njegovih spolnih organov. Drugi način infiltracije je pa zelo brutalno odkrita dejanska kritika kapitalizma (I guess it's not stealing if you're born into it?") in predvsem kolonializma, kao serija pravi glejte me, jaz sem na vaši strani, folks. Valda nobenega nič ne skrbi, ker danes nobena družbena kritika nima več naboja v sebi, nič se ne spremeni če razkrinkaš to igro. Genialno. Galko, kolko bi dal temu produktu oceno kot reklamo?

Povezava do prispevka

gledam the morning show. to je pa gladko najbolj on the nose woke shit ever. nimam nobenih težav z woke vsebinami, sam če je vsaj tko mal smiselno narjeno. v zadnji epizodi je leakal, da bo roe overturned in so ble tok over the top reakcije, da bi galko na mestu doživel božjastni napad, če bi bil priča temu prizoru. še mal pred tem je bla pa ta čudovita izjava: "She’s “stepped over a few bodies” to get where she is today. “The only difference between us and them [men],” Mia tells her, “is that we let the ghosts torment us.” 

 

CRINGE

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 3 urami:

CRINGE

 

enostavno moraš poizkušat odmislit te woke pizdarije.

 

TMS se gleda bolj zaradi medsebojnega brezkompromisnega ameriškega korporativnega backstabbanja. executive adviser jim je Brian Stelter, ki je bil tudi sam dolgo časa novinar na New York Timesu in na CNNu in lahko iz prve roke izpriča vso brutalno tekmovalnost tega sveta. :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...