Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

Pogledal prvi in zadnja dva dela 1883. Fuuul razvlečeno vse skupaj, dobesedno zapravljanje časa. Povedanega nič novega, pač ena zgodba, ki ni nič posebnega, s ful preveč dramatiziranja in cmeravosti na koncu. 3,5/10 zaradi par kul najav, dobrega streljanja, lepih konjev in pokrajine. To je čisto subjektivno, ampak glavna igralka mi ni potegnila.

Povezava do prispevka
saosin reče pred 2 urama:

Ne stekam zakaj gledate dalje neki kar vam ni vsec

 

neka čudna obsesija s potrebo po dokončanju začetega (oz. upanju da bo mogoče šlo na boljše). podoben problem imam pri knjigah - sem se ravno v zadnjem mesecu prebijal čez špeh od doooooooooooooolgočasnega in razvlečenega grofa monte cristoja :sick:. se pa trudim izboljšat in si pogosteje reči "fuck it, tole ni vredno mojega časa". nazadnje sem tako k vragu poslal mandaloriana sredi zadnje sezone.

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 27 minutami:

se pa trudim izboljšat in si pogosteje reči "fuck it, tole ni vredno mojega časa".

To jaz delam pri knjigah brez slabe vesti. Potem ponavadi grem gledat tiste malo manj blesteče ocene knjige in vidim, da so veliko bolj realni komentarji kot pa vsi tisti fake 5/5 ratingi in potem vidiš, da čisto nič ne zamujaš, če odložiš. Še nikoli nisem obžaloval, da sem kaj odložil, ne da bi dokončal. 

Povezava do prispevka
ngebe reče pred 19 urami:

upam, da bo tretja boljsa, ker je serija z vsako epizodo slabsa

 

žal ne bo. kakšen del je sem pa tja še OK, ni pa več zanosa prve sezone, ker je serija (namenoma) krenila v druge sfere z drugo sezono.

 

Avion reče pred 3 urami:

Kdaj pride ven nova sezona True Detective? Ne bi morala biti zdaj poleti? 

 

obljubljeno je bilo v začetku jeseni, a je vprašanje kaj se bo zgodilo zdaj zaradi vseh teh stavk.

Povezava do prispevka
saosin reče Dne, 14. 7. 2023 at 12:21:

Ne stekam zakaj gledate dalje neki kar vam ni vsec

Ted Lasso sem jaz odpikala po prvi sezoni. Povsem nejasno mi je kako je ta serija dobila toliko pozitivnih ocen. 

 

Sicer imava pa catch up z Daisy Jones and the Six. Zelo podobno vsem drugim Reese Whiterspoon projektom, torej je malo limonada, ampak precej nad The Morning Show (obupala po drugi sezoni), Little Fires Everywhere (omagala po parih delih).

Povezava do prispevka
ana reče pred 10 urami:

Ted Lasso sem jaz odpikala po prvi sezoni. Povsem nejasno mi je kako je ta serija dobila toliko pozitivnih ocen. 

 

Sicer imava pa catch up z Daisy Jones and the Six. Zelo podobno vsem drugim Reese Whiterspoon projektom, torej je malo limonada, ampak precej nad The Morning Show (obupala po drugi sezoni), Little Fires Everywhere (omagala po parih delih).

Big Little Lies? 

Povezava do prispevka
Armando reče pred 52 minutami:

Sam pa gledam The Warrior.

 

Škoda da je Ah Sahm tak wannabe badass in da niso dali več poudarka na zgodbi.

Jaz tole gledam striktno zaradi fajtanja. Je pa fajn, da zgodba obstaja. Ampak Sahm ni tko carski lead kokr recimo oni iz drugega tonga, od Mai Ling tip. 

Povezava do prispevka
MikeHunt reče pred 19 urami:

trenutno top serija It's Always Sunny in Philadelphia.

 

...ker jim da FX mir in lahko fantje v miru in v svojem ritmu spišejo zgodbe. je McElheny že parkrat povedal, da v nasprotnem primeru ziher sploh ne bi več snemali IASIF.

 

sem pa kar malo razočaran nad justifiedom. Olyphant je sicer še vedno noro dober, ampak res ne vem pri kateri brihtni buči je bilo treba serijo selit v mesto, pa še v Detroit po vrhu.

 

šele zdaj mi je kapnilo, da so bili glavni protagonisti zgodbe prej v resnici hilbiliji iz Harlana in ta vukojebina sama po sebi kot taka (čeprav so snemali serijo v Kaliforniji).

 

še naprej bom gledal (z veseljem), ampak filinga pa niti slučajno ni (več) pravega. :(

 

Povezava do prispevka

Ok, mamo lezbe iz prejšnje sezone, v tej sezoni  uvalijo lepo geje (tista zabava je res za lase privlečena). Za diversity se ni za bati, pa tudi kvote za spolno orientacijo bodo kmalu zapolnjene, punce furajo kriminalne organizacije... Tko pač zdej štancajo te ameriške serije.

Tko da res, ne se razburjati in bit nestrpen, samo odpri oči in uživaj v seriji :alma:

 

PS:

Chao je men najbolj kul lik, una Mai je pa dolgočasna kot bel zid in njene scene vrtim naprej.

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Dne, 20. 7. 2023 at 6:04:

Big Little Lies? 

Big Little Lies mi je bila prva sezona dobra. Pri drugi sem pogledala ene dva dela. 

 

The Bear gledava sedaj. Mislim, da se moz po stirih delih malo dolgocasi, jaz bi pa lahko gledala celo serijo samo kako delajo razne jedi. 

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...