Skoči na vsebino

Kaj se trenutno predvaja?


amnesia

Priporočeni prispevki

o fak nice, za tokyo vice sem pa mega excited. četrtek se je kr naenkrat napolnil. 

 

mimogrede, zadnjič sem rewatchu band of brothers in sem bil šokiran kok igralcev je blo potem leadov ali vsaj zlo znanih kasneje (od filmov do serij). praktično vsak. edino un en oficir ga nisem vidu več nikol in sem pol pogledal kaj je kej posnel. sem našel loudermilk, ma tri sezone. sem pogledu sam prvih pet minut, ampak zgleda všečno. je blo ez missat, ker je blo na nekih smeti networkih. predvidevam, da je dramedy. 

 

MV5BMjEwMjI4MjIzNl5BMl5BanBnXkFtZTgwNDA2

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Avion reče pred 9 urami:

A je gledal kdo Monsieur Spade? Yay/nay?

 

Pogledal sem prve tri dele. Prvi je bil plain suffer (razn glavnih so liki dost slabo predstavljeni in sem jih par mešal med sabo) potem je blo boljs

 

Zloo slow burner, "evropski stil" in Clive Owen. Slednji mi deluje res badass ampak vse gre tolk počas, da ce nisi fen takih zadev, ti bo dojadil. Akcije je ful mal in vecino suspenza je v dialogih.

 

Yay or nay? Tezko rect. Filing mam, da zna zadeva presenetit, sploh kak se vse gradi. Ampak spočetka te pa ne potegne not.

Povezava do prispevka

Star Wars Bad Batch je nazaj, pa Constellation se je začel. Naslednji teden SHOGUN! Sem slučajno neki zasledil, da ma kr dobre reviewe. 

 

Sem pogledu Loudermilk do konca, average serija, ampak mi je bla všeč. Se konča mal v zraku, ker so zaprl streaming site na katerem je blo snemano. Definitivno nastavk za še eno sezono. 

 

Resident Alien sumim, da sem že enkrat dropal. Sem pogledal s03e01 in me res ne pritegne več. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

v risanki ga samo najdeta v ledu, backstory zveš kasneje. tukaj so pa vse skupaj malo pohitrili. ne vem kaj točno ti je pa blo glupo, tako da težko odgovorim :D

 

sem pogledal celga, men se zdi super reprezentacija risanke. je pa crazy kok bolj brutalno skupaj izpade v RL, ko tam kar zažigajo ljudi pri živem. bom rewatchal original. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 1 uro:

v risanki ga samo najdeta v ledu, backstory zveš kasneje. tukaj so pa vse skupaj malo pohitrili. ne vem kaj točno ti je pa blo glupo, tako da težko odgovorim :D

To ima veliko več smisla.

Glupo se mi zdi, da v ravno pravem momentu gre stran in pol pride nevihta ... Vse skupaj izpade na hitro nametano brez kakršnegakoli premisleka.

Povezava do prispevka
SpaWn reče pred 22 urami:

Se tud original Avatar začne na tako glup način? 
 

Drugače zgleda kar ok, sodeč po prvi epizodi. 

Dude, glej risanko. Ta risanka drži nivo napram ostalim USA/Kanada zadevam. Nisem niti siguren če je Arcane objektivno boljša serija, jaz sem gledal šele okol mojga 30ga leta and it holds up

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...