Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Galko reče pred 1 minuto:

Meni gre pa vse pri Vaatiju tako mega na kurac, da mu dislajkam čisto vsak video, tudi če v njem rešuje žabice v Slivnici ali pa če bos nosi vedra vode zamorcem v Tanzaniji

Meni je ql za asmr sleep.. pa na zacetku sem ga poslusal ko nisem stekal nic kdo je kaj..

 

Ma zdaj ze tolko pribija ko uni byf pri destiny.. nek ql glas in nakladanje in spekuliranje do amenaaaaa, se o enem kamnu, ki ima malo cudno teksturo bo naredil cel lore video

Povezava do prispevka

- ultra annoying pretenciozen ASMR glas, prov uno trest se začnem ko slišim to nežno jamranje, kot da te eden z gosjim peresom boža skozi kondom po kurcu

- milkanje popularnih franšiz do onemoglosti

- vlečenje contenta in nabijanje iz riti

 

FUCK kako mi gre tip na kurac ej, evo že vidim da se bom cel dan tresel pred compom

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 minutami:

- ultra annoying pretenciozen ASMR glas, prov uno trest se začnem ko slišim to nežno jamranje, kot da te eden z gosjim peresom boža skozi kondom po kurcu

- milkanje popularnih franšiz do onemoglosti

- vlečenje contenta in nabijanje iz riti

 

FUCK kako mi gre tip na kurac ej, evo že vidim da se bom cel dan tresel pred compom

Haha to me je spomnilo na eno bivso ko mi ga je drkala, kao da se dvigne, mi ga je uno nezno, skoraj popizdu veeedno!!! :)))))

Povezava do prispevka

Vaati ma hud production value, kdorkoli mu editira videje je zelo dober. Drugač pa so njegovi videji zanimivi ko naredi kako retrospektivo, ker rad lifta teorije od boljših lore hunterje in analitikov. Njegovi "hitri" videji so navadno polni domnev in ugibanj, ki se pol izkažejo kot straight up napačne. Prepare to Cry je super serija videjev recimo. 

Cela ta industrija seciranja FROMščin je silly, noro koliko folka živi dobro zato, ker nek random japonc ni znal dobro angleščine kot froc, pa zdej dela igre k majo pol strani ekspozicije v settingu ki bi je rabu 5000 strani. 
 

uredilo bitje Buzzkill
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Videe ima zelo dobre, sploh model, ki mu dela sam video editing, kolko dela mora tam bit. Je pa res, da ima tak glas, da vedno zaspim vmes :D 

 On pač le bere script (ki mu ga tudi kdo drug napiše), za same teorije in lore pa ima svojo hordo minionov ter discord, ki skozi kaj opazijo ali teoretizirajo vse možne nebuloze in permutacije. To je daleč od one man banda. Plus sem siguren, da ima insiderske info/hinte od koga znotraj Froma, ker pač so ti videi win-win za obe strani.

 

Je pa treba marsikaj vzet z (very) big grain of salt: ne bom nikoli pozabil, ko je delal nevem kake globoke teorije o obliki nekega gotskega okna na nekem objektu... v resnici pa se je izkazalo, da je bilo to generično licencirano okno, pač From kupil licenco online za model okna, saj je bilo identično okno tudi v drugih igrah, ki s Fromom/ER niso imele nobene veze :D 

 

Pa recimo tisti kip kjer so Malenia in Miquela kot otroci, ki objemajo nekega tretjega... takrat je delal neke velike špekulacije, kako je ta tretji Godwyn, ker vamo tamo, ovo ono... zdaj ko je trailer DLCja pa... hey, guys, sorry, to je v resnici Messner, ker vamo tamo ona ova teorija. Najbrž pa je to neka random faca za katero še sam Miyazaki ne ve kdo je oz. tedaj ni vedel kdo je, pol pa pač prilagodiš po potrebi.

 

Pač če že rečemo, da dobro je za koga je, tudi razlaga je lahko dobra, za koga je. Miyazaki je itak genialac, ker vse pusti na neki špekulaciji oz. na odprti razlagi, potem pa lepo izkoristi nebroj teh teorij, ki mu jih delajo ti lore guyi. Kot že rečeno: win-win.

 

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...