Skoči na vsebino

[multi] Elden Ring


AMF

Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 1 uro:

 

 

Osebno ne verjamem, da je GRRM kaj dosti dal zgodbe (PR bullshit in japonci so fanboyi, pa kao gremo starga ponucat za backstory in promo). Sm pol so backstory elder godsi in isti kurac kot Bloodborne backstory lol. 
 

Sej ni lih dal neki velik zgodbe, čeprou njegov doprinos je baje kar pomemben. Glavne stvari kar je GRRM dal so motivacije in malo zgodovine glavnih "junakov" - Radahn, Malenia, Godwyn, Ranni, itd itd

 

...ostalo je pa potem Miyazaki priredil po svoje, da ne zjebe preveč zgodbe in samega sveta

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 minuto:

Sej ni lih dal neki velik zgodbe, čeprou njegov doprinos je baje kar pomemben. Glavne stvari kar je GRRM dal so motivacije in malo zgodovine glavnih "junakov" - Radahn, Malenia, Godwyn, Ranni, itd itd

 

...ostalo je pa potem Miyazaki priredil po svoje, da ne zjebe preveč zgodbe in samega sveta

 

Stavim, da je dobil 50k, mel fanboy sestanek kjer jim je nametal kup idej in konceptov, Zaki in ekipa so vljudno kimali in si delali zapiske, plačali pijačo in odjebali avtizirat po svoje.

 

Edini indic za to mi je, ker ni GRRM enkrat omenil ničesar specifičnega glede ER. Ne imen, lokacij, nič specifičnega kar bi dalo vedet da sploh ve kaj se dogaja.

 

Možno da nimam dovolj informacij in se motim, ampak nisem ga še videl govorit o ER na drug nacin kot zeloooo splosno. 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 48 minutami:

Evo na hitro preveril svoj savegame če mam vse pripravljeno na dlc (dostop, oprema) :mafija:

 

QYhEfbe.jpeg

 

 

 

 

Samo a ni fora, da če igrico obrneš te tako vrže v new game+. Tako da kaj mi torej sploh koristi ta save, kjer moram potem dejansko spet čez celo igro, da pridem do DLCja.

 

Ali ste eni taki bossi, da igrice nikoli niste zares obrnili (torej ubili Radagona in Elden Beasta), ker čakate na DLC:o

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 34 minutami:

Stavim, da je dobil 50k, mel fanboy sestanek kjer jim je nametal kup idej in konceptov, Zaki in ekipa so vljudno kimali in si delali zapiske, plačali pijačo in odjebali avtizirat po svoje.

 

Edini indic za to mi je, ker ni GRRM enkrat omenil ničesar specifičnega glede ER. Ne imen, lokacij, nič specifičnega kar bi dalo vedet da sploh ve kaj se dogaja.

 

Možno da nimam dovolj informacij in se motim, ampak nisem ga še videl govorit o ER na drug nacin kot zeloooo splosno. 

Ma jaz dvomim, da je sploh na sestanku dajal ful nekih idej, če sem iskren pa kok poznam njegov lik. Pomoje je pač prišel, se ekipi podpisal na njihove izvode ASOIAF knjig, jih mal povprašal, kaj načrtujejo, ekipa mu je malo razložila, on jim je dal endorsement, pol pa je šel domov devi pa kucat kodo in art naprej 

Povezava do prispevka

More info from Famitsu interview:

▪️ Shadow of the Erdtree development started after the base game was released.
▪️ DLC is not set in the distant past or future but same timeline as the base game.
▪️ No plans for future DLC after Erdtree but he won't rule out future Elden Ring content.
▪️ Mesmer is the character in the key art; on the same level as Godric, Malenia, etc.
▪️ Some of the 8 new weapon classes; Japanese greatsword, Monk style hand to hand combat, fully thrown weapons, and more.
▪️ Some sort of new level up mechanic is in the DLC, similar to 'Attack Power' in Sekiro. Google Translate is rough but it sounds like it will let you customize the difficulty somehow? It allows you to say things like "This boss is tough, so let's explore another area and try again after becoming stronger."

Povezava do prispevka
Feget reče pred 10 minutami:

 

Samo a ni fora, da če igrico obrneš te tako vrže v new game+. Tako da kaj mi torej sploh koristi ta save, kjer moram potem dejansko spet čez celo igro, da pridem do DLCja.

 

Ali ste eni taki bossi, da igrice nikoli niste zares obrnili (torej ubili Radagona in Elden Beasta), ker čakate na DLC:o

Jaz sem obrnil. Malo se špilal v ng+. Zbrisal. Instaliral pol leta nazaj, začel z novim likom in se pripravil na dlc. Ostala sta mi Radagon in Malenia, tam nekje level 120. Pobral vsa orozja/armorje/upgrade, in cakam.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 minutami:

More info from Famitsu interview:

▪️ Shadow of the Erdtree development started after the base game was released.
▪️ DLC is not set in the distant past or future but same timeline as the base game.
▪️ No plans for future DLC after Erdtree but he won't rule out future Elden Ring content.
▪️ Mesmer is the character in the key art; on the same level as Godric, Malenia, etc.
▪️ Some of the 8 new weapon classes; Japanese greatsword, Monk style hand to hand combat, fully thrown weapons, and more.
▪️ Some sort of new level up mechanic is in the DLC, similar to 'Attack Power' in Sekiro. Google Translate is rough but it sounds like it will let you customize the difficulty somehow? It allows you to say things like "This boss is tough, so let's explore another area and try again after becoming stronger."

Men je absolutno carsko, da ni preteklost in nekaj takega. To se mi vedno zdi totalno mutavo in nepomembno v okvirjih zgodbe. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 minutami:

Some sort of new level up mechanic is in the DLC, similar to 'Attack Power' in Sekiro. Google Translate is rough but it sounds like it will let you customize the difficulty somehow? It allows you to say things like "This boss is tough, so let's explore another area and try again after becoming stronger."


Ta del bi znal rešit problem s težavnostjo, ker bo nekdo vletel noter pr SL80, nekdo pa pri 280. 
 

Pač dajo še en tier powerja, ki bo komandira težavnost v DLCju, tko da je vseeno če si level 300, sorčika, nisi Super Attack Power Level 6, pa bo malce težje a ne.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 47 minutami:

 

Samo a ni fora, da če igrico obrneš te tako vrže v new game+. Tako da kaj mi torej sploh koristi ta save, kjer moram potem dejansko spet čez celo igro, da pridem do DLCja.

 

Ja tako je. Jaz sem na new game+  

 

Noben from špil nima enostvanega direktnega dostopa do dlc :D

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 minutami:

Mohgwyn Palace lahko dosežeš v roku dveh ur, če slediš Varre questline-u (PVP tutorial).


Pri palači si v pol urce od štarta, sam za prefukat Mogha moraš biti že sposoben Morgotta, ki je pa krepko v drugi polovici igre. Brez specialnega flask mata si pa itak fucked. Imho pred SL60 it tam je brezveze.

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 36 minutami:


 

Pač dajo še en tier powerja, ki bo komandira težavnost v DLCju, tko da je vseeno če si level 300, sorčika, nisi Super Attack Power Level 6, pa bo malce težje a ne.

 

Fakof, zakaj sem delal 300 level lik?! Kaj njih briga keri level jaz uletim. Važno je, da je nek minimum primeren, navzgor naj jih ne briga.

Povezava do prispevka

Za obisk DLCja moraš premagati tudi Radahna, Miyazaki potrdil v intervjuju.

 

Drugače pa goated comment

 

Navedek

See what I think it means is there’s going to be 10 bosses but one is like 6 angry midgets in a trench coat that when you kill one the others flee across the map so you end up fighting the same boss a bunch of different random times but it gets stronger every time until it’s like the final boss with the power of the other 5 condensed into one super midget

 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

 

Samo a ni fora, da če igrico obrneš te tako vrže v new game+. Tako da kaj mi torej sploh koristi ta save, kjer moram potem dejansko spet čez celo igro, da pridem do DLCja.

 

Ali ste eni taki bossi, da igrice nikoli niste zares obrnili (torej ubili Radagona in Elden Beasta), ker čakate na DLC:o

gojc reče pred 58 minutami:

 

Ja tako je. Jaz sem na new game+  

 

Noben from špil nima enostvanega direktnega dostopa do dlc :D

 

Elden Ring ne začne NG automatsko, vendar mora player to izbrati...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...