Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

fauzić reče pred 1 uro:

levičarsko idelogoijo je izrabila, da se je povzpela kot protiutež Janši. 

LooL pa to delajo že 20+ let

 

Sem pa mislu da bo vlada zaradi ljubega miru od Opankarja dobila 100 hektarjev zemlje za male pare in zgradila oz začela gradit 30.000 podstandardnih stanovanj. 

 

Do sedaj se je ukvarjajo se z burekom na stopnicah. He he he...dobesedno to je včeraj rekla Pipanka

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
atomic reče pred 41 minutami:

bo @andrejus organiziral proteste se jim pridružim z granitno kocko.

Andrejusu bolj koristi tako stanje kot je sedaj, kot pa da Slo rata propulzivna država z visoko dodano vrednosto. Levica mora prit v Parlament. Zato bom zanjo volil tudi jaz. Upam na še dva mandata te garniture

 

Imate Nikko & co za proteste, ki vas je zaščitila pred koktejli na plaži, visokimi vodami ipd. Da ne omenim Mukija in Jenulla za zdravstvo. 

 

 

  • Na jagodo +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 35 minutami:

Andrejusu bolj koristi tako stanje kot je sedaj, kot pa da Slo rata propulzivna država z visoko dodano vrednosto. Levica mora prit v Parlament. Zato bom zanjo volil tudi jaz. Upam na še dva mandata te garniture

To mi je včeš pri tebi, tudi če si desničar prepoznaš te integritete stranke Levica in boš za njih volil. Imaš moj like in držim pesti, da ti rata shujšat.

Povezava do prispevka

Saj še pol tega mandata in še naslednji mandat pa ni vrag, da se ne bodo naučili. Hvala bogu, da vsaj grejo popravljat napak/bedarij, ki jih sprva naredijo in ne vztrajajo pri njih. Bravo. 

 

Nimaš tu kaj. Tudi novega zaposlenega na firmi je najprej potrebno naučit kaj in kako. Koliko let je potrebnih, da prideš iz junior do senior deva. 

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 12 minutami:

Saj še pol tega mandata in še naslednji mandat pa ni vrag, da se ne bodo naučili. Hvala bogu, da vsaj grejo popravljat napak/bedarij, ki jih sprva naredijo in ne vztrajajo pri njih. Bravo. 

 

Nimaš tu kaj. Tudi novega zaposlenega na firmi je najprej potrebno naučit kaj in kako. Koliko let je potrebnih, da prideš iz junior do senior deva. 

Sorry, ampak država nima časa, da se bo nekdo 10 let učil.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 13 minutami:

Saj še pol tega mandata in še naslednji mandat pa ni vrag, da se ne bodo naučili. Hvala bogu, da vsaj grejo popravljat napak/bedarij, ki jih sprva naredijo in ne vztrajajo pri njih. Bravo. 

 

Nimaš tu kaj. Tudi novega zaposlenega na firmi je najprej potrebno naučit kaj in kako. Koliko let je potrebnih, da prideš iz junior do senior deva. 

ne vem ali se zajebavaš ali kako

 

ampak uvajanja se tudi na firmah izvajajo pod ostrim nadzorom ostalih, sposobnih zaposlenih. 

 

tole je bolj primerljivo z menjavo celotne ekipe v NEKu, pri čemer pa se ekipo inženirjev zamenja z gimnazijci:"sej se bodo že naučili, ni vrag" . par meltdownov pa bo

uredilo bitje fauzić
Povezava do prispevka
fauzić reče Pravkar:

ne vem ali se zajebavaš ali kako

 

ampak uvajanja se tudi na firmah izvajajo pod ostrim nadzorom ostalih, sposobnih zaposlenih. 

 

tole je bolj primerljivo z menjavo celotne ekipe v NEKu

Ampak z random kadrom, ki ni nujno da imajo povezavo s stroko.

Povezava do prispevka

Ja to je na nivoju odgovora Klakocar Zupancic

 

Sej je ql, daj te jim cas.. delat napake je clovestvo, se vec.. sam tisti, ki dela dela napake ipd... oh wiat

 

Najprej so se izgovarjali na Janso, zdaj na poplave, vedno neki... za inflacijo niso naredili pol kurca nic... zdaj bodo se place povecali, ker nimajo jajc skenslat folk, da bodo ja inflavijo se bolj napihniki.. in vlada visje place bodo imeli zdravniki, sodniki, javni sektor, ki ze zdaj dobro stojijo.. a folk v zasebnem sektorju bo z istimi placami gledal kako cene rastejo ker ima elita vecjo kupno moc... in vedno bo kriv Jansa in poplave in Putin valda

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 35 minutami:

Saj še pol tega mandata in še naslednji mandat pa ni vrag, da se ne bodo naučili. Hvala bogu, da vsaj grejo popravljat napak/bedarij, ki jih sprva naredijo in ne vztrajajo pri njih. Bravo. 

 

Nimaš tu kaj. Tudi novega zaposlenega na firmi je najprej potrebno naučit kaj in kako. Koliko let je potrebnih, da prideš iz junior do senior deva. 

 

V redu. Naj se naučijo.

 

Kaj pa pobalinstva? Zakaj pa znajo pljačkat?

Povezava do prispevka

Tomazek trola kot vedno. 

 

Mislim, da sta dva velika problema. Vsaj Svoboda je stranka brez programa in brez vnaprejšnjih ciljev. Edine mocne ideje je imel minister za zdravje, samo ne vem, ce se je stranka zavedala kaksne in ocitno je bilo tudi tezko delat z njim. Okoli veliko zadev se zmisljuje sproti oziroma pobirajo od koalicijskih partnerjev. Drug velik problem bo zaradi zagretosti menjave kadrov na vrhu javne uprave imela vsaka vlada, neizkusene pa sploh. Manjka ljudi, ki bi jim znali svetovati, imeli kontakte drugod v JU in gospodarstvu (cista administracija kako organizirat posvet o invalidih v prostorih dostopnih invalidom ali kako najavit povisanje cen bencina). Prepricana sem, da je kader v ministrstvih zaradi pogostih menjav tako ubog, da dejansko ne vem ali je bila neuporaba cenilca pri tistem nakupu nek zlocinski masterplan ali cista nesposobnost. (nagibam se proti slednjem, ker se lahko vedno najde nekoga, ki bo ocenil na zeljeno vsoto).   

uredilo bitje ana
Povezava do prispevka

Ne smete biti tako zategnjeni v življenju. Ljudje se učimo celo življenje, nihče ni bil rojen vseved. Potem bi lahko "izšolali/izurili" enega politika, ki bi bil večen, ker bo vedno vedel največ o politiki.

 

@atomic krade pa se povsod kjer je prilika od nekdaj in vedno se bo. Ne samo v politiki. Ne verjamem, da je kadarkoli obstajal politik, ki ni vsaj nekaj naredil usput za sebe, familijo ali kolege. To je pač žal treba vzeti kot sestavni del vsega.

Povezava do prispevka

Lepo napisano Tomažek. Jaz bi samo dodal, da bi želel ta standard razumevanja za pljačko tudi ko gre za sodnike, policiste, profesorje in ostale.


Ker ni fair, da politik spizdi milijonček pa to vsi razumemo, ker tako vedno je in vedno bo, potem pa policist ali sodnik stisneta kakega jurčka v žep pa cela afera in zahteve po odpustitvi iz službe. 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Dokler boste dopuscali take pljacke se nima nihce pravice pritozevat.

 

Eno je da ne ves za pljacke.

 

Drugo je, da ti pljacke pokazejo po tv in recejo sori za pomoto fantje..

 

Kaj sele pol ko bodo sli pravniki na kpk muckat po pogodbah in zakonih in rekli sej je ql, nic narobe.

 

Tipi pljackajo na velikooo in pol se pred kamerami delajo budale kao ops.. vsaj da bi znali lagat in si izmislili nek konkreten izgovor... in pol ja kot je rekel feget... tip izsiljeval za 4 eur na parkingu za parkiranje na crno. Ne vem kje je bilo v slo al ita in dobi 3 leta nepogojno..

 

In pol una ministrca za pravosodje niti ne zna neki zaglumit, karkoli... samo uno ops sori fantje my bad sem zaupala cenilcem itak ni moj denar koga boli kurac yolo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 26 minutami:

Ne smete biti tako zategnjeni v življenju. Ljudje se učimo celo življenje, nihče ni bil rojen vseved. Potem bi lahko "izšolali/izurili" enega politika, ki bi bil večen, ker bo vedno vedel največ o politiki.

 

@atomic krade pa se povsod kjer je prilika od nekdaj in vedno se bo. Ne samo v politiki. Ne verjamem, da je kadarkoli obstajal politik, ki ni vsaj nekaj naredil usput za sebe, familijo ali kolege. To je pač žal treba vzeti kot sestavni del vsega.

jao ste ljudje glupi

 

zakaj pa misliš, da obstaja v civiliziranem normalnem svetu neka lestvica po kateri se politik vzpenja?

Povezava do prispevka

Si nesposoben? - v redu, lahko preživim, še vedno si dobil večino na volitvah, tko da ena bolj pomembnih sposobnosti politika je dobit čim več glasov hehe

 

Nimaš programa?  -bmk folk te je volil, tudi brez programa folk je kriv

 

Delaš neumnosti? - ma ok, pač si neizušen

 

Folk in podrejeni ti kradejo - ma ok vsega ne moreš imeti pod kontrolo, to se lahko vsakomur zgodi

 

Folk ti krade, ga dobite in ti nič ne narediš, še vedno ga postaviš na neko vodilno funkcijo v JU - ok to je pa za partizanske ukrepe pa nisem za nasilje drugače

uredilo bitje atomic
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 minutami:

Dokler boste dopuscali take pljacke se nima nihce pravice pritozevat.

 

Eno je da ne ves za pljacke.

 

Drugo je, da ti pljacke pokazejo po tv in recejo sori za pomoto fantje..

 

Kaj sele pol ko bodo sli pravniki na kpk muckat po pogodbah in zakonih in rekli sej je ql, nic narobe.

 

Tipi pljackajo na velikooo in pol se pred kamerami delajo budale kao ops.. vsaj da bi znali lagat in si izmislili nek konkreten izgovor... in pol ja kot je rekel feget... tip izsiljeval za 4 eur na parkingu za parkiranje na crno. Ne vem kje je bilo v slo al ita in dobi 3 leta nepogojno..

 

In pol una ministrca za pravosodje niti ne zna neki zaglumit, karkoli... samo uno ops sori fantje my bad sem zaupala cenilcem itak ni moj denar koga boli kurac yolo

 

Točno to!

 

Pri nas se kradejo miljončki, pa a veš kolk moraš ti delat da prišparaš ne vem 60k€. To moraš 5 let šparat, po 1k€ na mesec. Telim je pa to tringlelt.

Imaš dobro plačo, imaš poceni stanovanje sred Ljubljane, imaš razne bonitete, šoferja nekateri, po mandatu še zmeraj plačo, felksibilen delovni čas, lahko si v službi ali ne, btk... poceni malice in kavice, plačane izlete, kosila, večerje... in še kradeš... pa roko ti odrežem pička ti materna, pa nisem za nasilje drugače.

Povezava do prispevka

Ma folk ni glup jaz sem dolgo casa mislil, da je.

 

Folk samo nima informacij in neke splosnw politicne rezgledanosti. Sej ni jim za zameerit. Imajo delo, drzino, druge probleme..

 

Sam to naivnoat politiki izkoriacajo

 

Jaz bi uvedel neko .. nacijonalno kvalifikacijo, ko nek mini semknarcek in na koncu izpit in ce ga ne naredis nimas pravice volit pickumater ker cene naredia vec skode kot koristi.

 

Ni ti blo ql med korono, kriv je jansa.. vsi glasovat svobodo.. ves kolikomojih kolegov je tako ratmisljalp, ki pojma nimajo o politiki.. pa ne da sem za janso ker tip mi je zastarel politik..  ampak tej levaki, jaz ti povem.. ukoreninjeni so v sistemu, nesposobni in valda tak clovek kaj bo.. lahko samo krade

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Feget reče pred 31 minutami:

Lepo napisano Tomažek. Jaz bi samo dodal, da bi želel ta standard razumevanja za pljačko tudi ko gre za sodnike, policiste, profesorje in ostale.


Ker ni fair, da politik spizdi milijonček pa to vsi razumemo, ker tako vedno je in vedno bo, potem pa policist ali sodnik stisneta kakega jurčka v žep pa cela afera in zahteve po odpustitvi iz službe. 

 

Saj sem napisal "ne samo politiki". Pač vsak, ki ima priložnost. Jaz bi tudi kaj vzel, pa nimam možnosti. In v veliki večini to pač moti ljudi, ki nimajo te prilike, bi pa bili isti, če bi imeli.

 

bigboss82 reče pred 16 minutami:

Dokler boste dopuscali take pljacke se nima nihce pravice pritozevat.

 

Kje si videl mene se pritoževat?

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 minuto:

Jaz bi uvedel neko .. nacijonalno kvalifikacijo, ko nek mini semknarcek in na koncu izpit in ce ga ne naredia nimas pravice volit pickumater

 

To sem jaz že par let nazaj odprl temo na forumu. Tukaj, ko postaneš 18 lahko voliš do smrti, čeprav lahko s svojim glasom vplivaš na miljone drugih. To je to, vse kar rabiš je da si 18. Izpit za avto, pa moraš bit 18, narest zdravniški, narest CPPje, vozit 25h in potem si še par let beginer, in ko dopolniš določeno starost, moraš to obnavljat, ker pri 80ih nisi več tolk bister. Kar je pravilno, saj ko se vsedeš v avto vplivaš lahko tudi na življenja drugih.

 

Sam naš povprečni volivec je star 60+, ker človek z volilno pravico je star 50+, ampak mulci itak v povprečju manj volijo. Tko da povprečen volivec je star 60+ in to odgovarja politikom. Zato je v svetu vse več populizma in nas diktature proti katerimi smo se borili 50 let prehitevajo po desni. Mi imamo za predsednike klovne, naš najmočnejši predsednik je Biden pizda, k ne ve kje je, meanwhile pa Kitajska prehiteva Ameriko po desni, Rusija zmaguje vojno v Ukrajini, ki jo sponzorira zel zahod, združujejo se v bančni sistem Brics itd...

 

Tako kot se je Socializem posodabljal v Yugoslaviji, tako kot se je Komunizem na Kitajskem, tako je čas da malce prevetrimo to demokracijo in kapitalizem.

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 9 minutami:

Saj sem napisal "ne samo politiki". Pač vsak, ki ima priložnost. Jaz bi tudi kaj vzel, pa nimam možnosti. In v veliki večini to pač moti ljudi, ki nimajo te prilike, bi pa bili isti, če bi imeli.

Jest ne bi. Men je ravno dva dni nazaj sodelavka dajala 100€. Ok ni primerjave z miljoni se strinjam. Želela je kupit nov prenosnik in da ji iz starega, ki ni delal, da vzamem disk ven in dam v novega. Stari komp sem ji popravil, tako da je prišparala 500€ in mi je tišala 100€. Ok če bi to naredil doma, bi mogoče to vzel, ker sem pa naredil med službenim časom, pa itak ni šanse, da bi vzel, sem se lepo zahvalil in rekel, boš pa dala na naslednjem sindikalcu pičke in sva bila oba zadovoljna, brez korupcije.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...