Skoči na vsebino

Holob na strehi [15. vlada RS]


Priporočeni prispevki

fauzić reče pred 50 minutami:

Ko zdravniki svoj doprinos merijo samo še v evrih? 


a se obstaja kaksno drugo objektivno merilo?. Zdravnik ima poklic ki temelji na pogodbi o zaposlitvi in opisu nalog kot vsi drugi. Mi lahko das kjer kaksen vzorec kjer notri pise solidarnost kot vrsta placila ?

 

Ravno zato ker ti in tebi podobni menijo da so ti zdravniki kaj dolzni se zna zgoditi da jih vsaj ta javnih vec ne bo

 

sam bi storil kot dohtar cisto isto kot zdaj itjevec. Koncal izobrazbo, sel preko meje, pokazal sredinec in se nikol vec ne ozrl nazaj

 

Slovenija ni nic drugega kot stara maceha odzivi raje na javno objavo zdravnika to le potrdijo

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 20 minutami:


a se obstaja kaksno drugo objektivno merilo?. Zdravnik ima poklic ki temelji na pogodbi o zaposlitvi in opisu nalog kot vsi drugi. Mi lahko das kjer kaksen vzorec kjer notri pise solidarnost kot vrsta placila ?

 

Ravno zato ker ti in tebi podobni menijo da so ti zdravniki kaj dolzni se zna zgoditi da jih vsaj ta javnih vec ne bo

 

sam bi storil kot dohtar cisto isto kot zdaj itjevec. Koncal izobrazbo, sel preko meje, pokazal sredinec in se nikol vec ne ozrl nazaj

 

Slovenija ni nic drugega kot stara maceha odzivi raje na javno objavo zdravnika to le potrdijo

to je zato ker nisi človek. 

si samo žival, ki išče ugodje. 

 

ne razumeš konceptov, ki so pravzaprav ključni za delovanje Evrope in nasploh zahodnega sveta. 

 

in vem da sem v takih razumevanjih v manjšini. ne vem če na tem forumu en človek razume pomen humanizma, recimo. Človek se je navadil in bil navajen misliti kot posameznik, kot pridobitnik, kot nekdo, ki jemlje vse kar je na razpolago. 

 

ne pravim, da so moje zahteve realne, so pa ključne in nujne. ampak tega nihče več ne razume

uredilo bitje fauzić
  • Trol 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
VonGriffin reče pred 3 urami:


a se obstaja kaksno drugo objektivno merilo?. Zdravnik ima poklic ki temelji na pogodbi o zaposlitvi in opisu nalog kot vsi drugi. Mi lahko das kjer kaksen vzorec kjer notri pise solidarnost kot vrsta placila ?

 

Ravno zato ker ti in tebi podobni menijo da so ti zdravniki kaj dolzni se zna zgoditi da jih vsaj ta javnih vec ne bo

 

sam bi storil kot dohtar cisto isto kot zdaj itjevec. Koncal izobrazbo, sel preko meje, pokazal sredinec in se nikol vec ne ozrl nazaj

 

Slovenija ni nic drugega kot stara maceha odzivi raje na javno objavo zdravnika to le potrdijo

Zdravniki niso ničesar dolžni. 

 

In ne razumi me napak. Tole vse je pravzaprav samo neka vaja v razumevanju, v kateri skušam pokazati kako je, v kolikor človek slepo verjame v resničnost (ti praviš objektivnost) sveta, ki se je medtem zvedel na kapital in še pozneje na užitkarjenje, onemogočena kakršnokoli sobivanje. 

 

Ravno v tem, da zdravniki pravzaprav niso ničesar dolžni se začenjajo vse teorije zarot. Če zdravnik ni dolžan vzdrževati zdravja potem lahko predpiše strup, za katerega je s strani farmacevtskih podjetij dobro plačan. 

 

svet v tem smislu pade v območje brezresničnosti, kjer je edino kar je resnično objektivna resničnost kapitala. Ampak kapital ne skrbi za človeka, skrbi za svoje samooplajanje. 

 

zdravniki, še posebno mladi zdravniki, nimajo več te razlike med resničnostjo, neresničnostjo in brezresničnostjo. zato od njih ni pričakovati drugega kot da se ženejo za edini kar se jim v brezresničnosti modernega sveta zdi objektivno dosegljivo : kapitalom. 

 

v tem so že spodjedena tla moderni družbi. jaz sem tu zgolj opazovalec, nekdo ki opazuje kako gre svet k vragu, ki pa nima več sredstev da bi kakorkoli interverniral. 

uredilo bitje fauzić
Povezava do prispevka
atomic reče pred 21 minutami:

Kakšni so te desničarji đubrad.

Ko štrajkajo reveži, ja kaj pa štrajkajo naj si najdejo drug šiht, learn to code itd…

 

Ja pa naj zdravniki tudi tudi odprejo privat ordinacijo, naj se naučijo kodirat al neki. Kaj štrajkajo?

 

ko bos ti in tvoji zbolel poisci zdravstveno pomoc pri tus trgovki...

 

se pa strinjam , butl zdravnik ki strajka, odpoved  in privat al tujina

uredilo bitje VonGriffin
Povezava do prispevka

Naj le spaka kovčke, tako je. Predpisat jim da morajo odslužit al pa odplačat študij, potem pa po izbiri. Zaradi mene lahko to naredijo za vse fakse. Odslužit mislim delat toliko in toliko let v Sloveniji.

 

Trgovat z življenji ljudi je najnižji nivo na katerega se lahko spusti človek. Mislim izsiljevat za več keša na račun tega. Raje nimam zdravnika kot takega šupka. Papa mu pomaham samo.

 

lp

Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 3 urami:

Naj le spaka kovčke, tako je. Predpisat jim da morajo odslužit al pa odplačat študij, potem pa po izbiri.

Saj vem zakaj to podpiraš - da bi folk iz filofaksa pa fdvja imel vsaj toliko časa resnično službo kolikor bi rabili da faks odplačajo.

uredilo bitje BuDi
Povezava do prispevka
Aktivist Vanč reče pred 30 minutami:

 

Mark my words :D Saj ne  čist isti sestavi in obliki z Golobom... ista opcija.

dvomim, razen če se bodo uspeli popolnoma oddvojiti od te vlade. 

 

problem je namreč, da povprečni slovensk volilec pričakuje, da vlada dela. slovenec je bebast suženj, ki se je prepričal da mora delati za vsako ceno. in mrzi vse, ki ne delajo toliko kot on. In tu se obrača javno mnenje stran od Goloba. Ker se nič ne naredi. To je najhujša žalitev slovenskega volilca. da vlada ne dela. 

 

in raje bodo janšo volili, ti že danes povem

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...