Skoči na vsebino

Willow


cin der

Priporočeni prispevki

Dobra odločitev, da so Willow-a potegnili iz naftalina. Film mi je bil precej všeč (res pa je, da sem ga gledal v mlajših letih). Btw, tisti čas sem prebral tudi knjigo v SLO prevodu!

Zdaj ima, da naredijo še remake Legende, kjer bo seveda igral večno mladi Tom Cruise! Kot mulcu mi je film res dogajal, res super pravljično vzdušje, malce na "dark side" način. Sicer pa itak, če je režiral legendarni Ridley Scott.
In če se ne motim, je bila to celo ena izmed Tomovih prvih vlog, ali? 
image.png.7e27fdc76810a368ab053f461b299e53.png
 

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz sem tudi Willowa gledal ko sem bil mlajši in takrat sploh fan Lucasa in takšnih zadev in mi je bila zadeva fenomenalna. Res sem užival, ker je polno akcije in smeha. Zdej pa že dolgo nisem pogledal, tko da ne vem kako bi mi bilo všeč zdaj. Doma imam še knjigo, če koga zanima jo prodam - hm če jo sploh najdem :)))

 

willow-w-drew-mladinska-knjiga-1989-slik

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Točno to knjigo imam! Ne vem, če se ne bom kar lotil branja, zadeva je itak dokaj kratka. Kolikor se pa spomnim, nikakor ne gre za nek literarni presežek, bolj takšna literatura za na plažo. :) Zanimivo, da smo takrat celo dobili SLO prevod. Je bil film res tako popularen? 

Od teh pravljičnih filmov mi je svoj čas na polno dogajal tudi Labirint. Legendarni David Bowie, za mupetke in režijo je poskrbel Jim Henson, producent George Lucas osebno, pa še glavna igralka mi je bila zelo zelo luštna (ugani v katerem novem, težko pričakovanem filmu igra :) )


Dočim, nikoli pa nisem "not padel" v sila popularen Neverending Story. Iz filma sem si zapomnil edino odlično naslovno pesem (Limahl! ;) ) in velikega letečega kužka. Imam tudi knjigo v SLO prevodu, ki pa je prav tako nisem bral z nekim navdušenjem. Mogoče čas, da poskusim ponovno. :)

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
  • 3 mesece kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Mitsu reče Dne, 28. 5. 2022 at 12:51:

Jaz sem tudi Willowa gledal ko sem bil mlajši in takrat sploh fan Lucasa in takšnih zadev in mi je bila zadeva fenomenalna. Res sem užival, ker je polno akcije in smeha. Zdej pa že dolgo nisem pogledal, tko da ne vem kako bi mi bilo všeč zdaj. Doma imam še knjigo, če koga zanima jo prodam - hm če jo sploh najdem :)))

 

willow-w-drew-mladinska-knjiga-1989-slik


Točno tole knjigo sem mel pred leti, bog si ga vedi kje je pristala zdaj

 

hvala za tale blast from the past <3

Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...