Skoči na vsebino

Apple


Priporočeni prispevki

Jaz sem kupil v afektu da sem se potolažil, ker ne bom skupaj pri enem projektu z določenimi ljudmi. Sem si rekel jebeš in začel klicarit po bigbangih, kje imajo na lagerju spacegray entry level in čez pol ure že klamfal po novem jajcu. Za bolj resne stvari je itak iMac.

Povezava do prispevka

Jz sam se razmisljam ce sem pripravljen 16” okol prenasat (verjetno ne), druga dilema pa je ce bom kdaj uporabljal 2x 4k monitorja in bi vzel mal mocnejsi gpu na 32gb 14”. Se reviewe pocakam, se odlocim in narocim. Upam da pridejo letos, vprasanje kok bo shortage-a. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 21 urami:

Novi macbook pro ma notch :wacko:

Res ne razumem ljudi, ki se tako močno nad notch zmrdujejo. 

 

Mene so novi laptopi prepričali, da po sedmih letih končno posodobim. Cena (sploh preko firme) je steal glede na trditve, me pa vseeno zanimajo pravi testi.

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 1 uro:

lol, a je apple končno pogruntal laptopa (naprava s (priročnimi) porti in to...) :rofl:

Macbooka z usb-c only porti imam vec kot 3 leta in prisezem da sem dongle, ki sem ga takrat panicno kupoval, uporabil manj kot 10x. Verjamem da so ljudje ki jim pridejo prav in realno ne skodi da so jih dali nazaj, ampak jaz zelo lepo zivim usb-c life. 

  • Račka +1 1
  • Trol 1
Povezava do prispevka

jaz rabim

1. thunderbolt port za v ekran, ekran je LGjev ki ima locene svoje usbje za tipkovnico

2. ce rabim usb za telefon (vecinoma ne rabim)

 

tko da isto ne rabim dongle skoraj nikoli, ce bi imel drugacen ekran sicer bi, ker ima trenutna stara apple tipkovnica usb 2.0

 

pa imam ga za sd card reader (to zdaj ne bo vec problem) in hdmi, ko rabim (isto ne bo vec problem)

Povezava do prispevka
narodno reče Dne, 20. 10. 2021 at 23:24:

Jah tudi mene je malo pritegnil novi mac Sam kaksna je razlika v ceni preko firme in ne?

Cca 20% je davka.

 

Za custom build je cca 6-8 tednov dobave, za že sestavljene pa bojda 2-4 tedne sodeč po včerajšnjih besedah iStyla.

Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...