Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Tole se je pa fino obrestovalo danes! Sicer ni zadel za 3, vse ostalo je bila pa mojstrovina. Še dobro da drug teden pride par zelo poznih tekem proti Utahu in Sacramentu. Men res ni jasno kako lahko športnik funkcionira predvsem brez tekočine cel dan...

 

 

 

Če že zadel ni nič Luka je pa spet potalal par super asistenc. 

 

 

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 43 minutami:

Komaj premagali San Antonio 

 

"v PO bodo zbili vse razen Nuggetse"

 

Pa saj jih tudi Nuggetsi niso ravno odpihnili par dni nazaj, pa pred par tedni so Spursi premagali OKC recimo, ampak ajde rečmo da je tam pač Wemby bil ekstra motiviran. :D

Povezava do prispevka
Seth reče pred 22 minutami:

 

Pa saj jih tudi Nuggetsi niso ravno odpihnili par dni nazaj, pa pred par tedni so Spursi premagali OKC recimo, ampak ajde rečmo da je tam pač Wemby bil ekstra motiviran. :D

jaz če bi navijal za Mavs bi bil razpičkan kako stalno izgubljajo prednost na skorajda že dobljenih tekmah :D 

Povezava do prispevka

Res je, da sem hater Mavsov, ampak naveza LuKai mi je kr zanimiva in z veseljem pogledam vsaj highlightse, če že tekme nisem. So pa kot ekipa meni daleč od prvaka, njim se bo moralo res vse poklopit, da zmagajo zahodno konferenco v PO (se pravi da razni Nuggetsi i Clippersi doživijo mnogo poškodb in slabo formo)

 

To kar pa Nodi dela je pa samo trollanje for the sake of trollanje

Povezava do prispevka

Itak da še niso contender. Že to kako dobri so z rookie centrom je svojevrsten precedens. Pa letos zarad poškodb itak niso mogl najt nobene konsistence + Kidd in njegova "i am just watching" menataliteta. Že samo če bi imel enga od top trenerjev v ligi bi imo imel 3-4 zmage več. Po drug stran je pa res da na zahodu lahko premagajo vse razen Denverja imo. Boston pa definitivno niti v sanjah ne.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...