Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 4 minutami:

A sem na rtvslo komentarje uletu al kaj? Eni niste zadovoljni z ničemer očitno. 

 

Noben se ne pritožuje. Samo je prekleto očitno kaj počne vsakič v taki situaciji, v vsakem intervjuju pa neprestano govori, da on teh stvari ne gleda, ga ne brigajo in niti ne ve kdaj jih doseže :)

Povezava do prispevka

Ma to ko reče da mu je vseeno ziher ne drži, ampak po drugi strani pa se ne strinjam da hoče skoz to dosegat kot kakšen Russ recimo. Drugače pa pravilno da gre po Oscarjev rekord. Carlisle me pa raspizdi, pa koji kurac imaš star playerja not pri takšni razliki a čakaš da mu kak gleženj klecne?! Pa to je ja idealna prilika tudi za rookije da dobijo minute. Sploh Terry jih nujno potrebuje. 

Povezava do prispevka

Najbolj očitna je bila ena tekma, zdi se mi da lani, ko mu je manjkala 1 asistenca in je ene 3x pritekel pod koš, nikjer nobenga, in on poda nazaj da teammate brikne. Ko mu je manjkal skok, ga pa z bagrom ne bi zvekli izpod koša :D

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka

Stepback trojke so ziher večji problem. Asistence so po navadi on point in zna bit preveč pass oriented tudi ko že ima tripple double v žepu tako da bi se težko strinjal s tem. In above all človek hoče titule ziher dosti bolj kot pa neke osebne statse oz. highlighte. 

Povezava do prispevka

zato pa bo tud zgasnu iz dallasa ob prvi priliki. js ga podpiram, edino me skrbi da bo cubanu se verbalno zabezecu kao novi nowitzki, pol bo pa full force cuban šou v medijih diss mode ala dan gilbert takrat, te karme se pa tešk pol otreseš. lebrontolo, čeprav je osvojil 2x, se bi dal argumentirat da so njegova miami leta celokupno gledano FAIL. js to pripisujem k temu da ga je cela amerika hejtala kar ti kot rečeno pride v podzavest

Povezava do prispevka

Ma ne bo imo, je že večkrat v preteklosti rekel da mu je zlo čuden ta turnaround igralcev v nba, v evropi ni bil ravno vajen tega da danes si, jutri te že več ni v ekipi. Dallas je pa bil idealen klub za njegov rookie season in mislim da je Luka malo bolj lojalen. Mavsi bi morali res slabirat naslednji dve leti da bi si želel out. Mi je pa hudo čudno zakaj so Mavericksi tako nezaželjena destinacija med free agenti, pa saj Dallas je menda kul mesto in Cuban je zelo player friendly owner. 

 

Kar se tiče Dana Gilberta je izvedel tedaj par idiotskih potez in je lahko srečen da se je Lebron vrnil ker drugače še zdaj ne bi imel nobenga bannerja. Lebron pa si je za ves hate kriv dosti tudi sam. Že pred "the decision", ki je nekako zacementiral njegov love/hate status, je bilo par čudnih fint. 

Povezava do prispevka

se bom pustil presenetit, je še dolga, bi pa dal dnevno sobo in kopalnico da ne bo ostal in če je res fer se bo že nasledn let izjasnu da ga vsaj probajo trejdat. v evropi je bil pri lakersih, to mu je enostavno bit glasn. tu je pa v crveno zvezdo prišu, deva pa izjave da bi rad chipe ne mvpjev. ne gre mi najbolj skup, ker mislim da mu je jasn da niso niti bliz 

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

to pol uni z očali izračunajo, sign&trade je tud neki kar se radi grejo. drugač ne vem kaj pravjo po rtv komentarjih, mene je uglavnem zmotl da je dobil nedolžno vprašanje glede mvp oddsov pa tega, pa je začel govorit o naslovih. eno je da rečeš ~bol upam da bo ekipa dobra, da bomo dobr funkcioniral, da mo haral~ drugo je pa da ironično hočeš za sebe met championshipe :D veš da ekipa je v kurcu, zinger te ne mara, govori na latvijski tv da nista frenda. sicer vsi mi ko smo gledal slo-lat na euru vemo da so pebi zajebal še nam kavčarjem odnose z latvijci, tak da to me ni šokiral. me pa šokira ka si misli da se bo zgodil iz dans na jutr v dallasu ... še za kako playoff serijo dobit niste bliz, kje si ti sanju campeonate. v realu pa v lakersih z lebronom 

Povezava do prispevka
Seth reče pred 1 uro:

Ma ne bo imo, je že večkrat v preteklosti rekel da mu je zlo čuden ta turnaround igralcev v nba, v evropi ni bil ravno vajen tega da danes si, jutri te že več ni v ekipi. Dallas je pa bil idealen klub za njegov rookie season in mislim da je Luka malo bolj lojalen. Mavsi bi morali res slabirat naslednji dve leti da bi si želel out. Mi je pa hudo čudno zakaj so Mavericksi tako nezaželjena destinacija med free agenti, pa saj Dallas je menda kul mesto in Cuban je zelo player friendly owner.  

 

Kolikor razumem folk iz Dallasa na Mavs Redditu je glavni problem mesta, da naj ne bi imel nekega posebnega žmohta oz nekega unikatnega vajba, mislim da je kar daleč od tega, da bi veljalo za "kul" mesto med američani :D Kao dosti dolgočasna zadeva v resnici, kljub temu da je zadeva faking ogromna (7,5 mio folka v metro okolišu), da je precej porihtano mesto in da ima močno ekonomijo, kolikor sem dobil sliko. 

 

Jst si zadevo predstavljam kot nek betonski plac poln 40+ let belih američanov s familijami ki imajo precej dobre prihodke, velike Ford avtomobile, delajo ali v korporacijah ali v nekem lastnem biznisu, v nedeljo hodijo v neko mega veliko cerkev za 20K ljudi in gredo po maši na sladoled :D 

Povezava do prispevka
WoreH reče pred 6 minutami:

to pol uni z očali izračunajo, sign&trade je tud neki kar se radi grejo. drugač ne vem kaj pravjo po rtv komentarjih, mene je uglavnem zmotl da je dobil nedolžno vprašanje glede mvp oddsov pa tega, pa je začel govorit o naslovih. eno je da rečeš ~bol upam da bo ekipa dobra, da bomo dobr funkcioniral, da mo haral~ drugo je pa da ironično hočeš za sebe met championshipe :D veš da ekipa je v kurcu, zinger te ne mara, govori na latvijski tv da nista frenda. sicer vsi mi ko smo gledal slo-lat na euru vemo da so pebi zajebal še nam kavčarjem odnose z latvijci, tak da to me ni šokiral. me pa šokira ka si misli da se bo zgodil iz dans na jutr v dallasu ... še za kako playoff serijo dobit niste bliz, kje si ti sanju campeonate. v realu pa v lakersih z lebronom 

 

Eh Porzingis je pameten, tudi če nista neka frenda dobro ve da lahko z Luko tvorita ubitačno kombinacijo. Kam pa bi sploh lahko šel Luka da bi recimo konkurirali Lakersom ali pa recimo Netsom? Pa sign and trade so bili v preteklosti dosti bolj aktualni kot zdaj. Pa treba je vedet da bo naslednja pogodba težka blizu 200mio pa čeprav bo šlo samo za rookie max extension. Bolj mi pride naprej Giannis situacija kot pa AD/Harden. Morda pa bo prišel Kawhi 😜

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...