Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

john wall se sicer strinjam da deluje bolš od pričakovanga, se pa bojim da je varljiv filing, namreč vidim da ga saggajo iz respecta, poleg tega je preveč fizičn in fizično nadarjen od new age mini guardov. bully ball zaenkrat laufa, hitrost je srednja, zgleda pa tbh kot da v dveh pancerjih igra, zato me skrbi da tole dolg ne bo šlo

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 51 minutami:

Kako srednja hitrost če je z lahkoto prebijal foxa ki je verjetno najhitrejši igralec v ligi... 

ni glih znan kot lateralni defender, bol so to sami neki matadorji na pointih, wall pa monster na crossowerju od vedno. tak filing sm dobu da ni to zej glih neko šprintanje kr naprej, sej pametno. na žogi jih pa obrača to mi je jasn

Povezava do prispevka

Vidm, da je blo točn tko, kot ste pisal. Houston je metal cegle, Dallasu so se pa trice odprle. Dončić zgleda vsaj na highlightsih že mal boljš, ni več tok thick. Upam, da se mu s kondicijo dvigne še mal procent trojk, pa bo hit spet na 30 triple double. Kdaj naj bi se Porzingis vrnu?

Povezava do prispevka

WTF DFS pa ni tko slab v obrambi vsaj ne na uč no :O Powellu bi pa danes najraje sam šel strgat tetivo spet. Čim je model pršu v igro sta šla obramba in napad v kurac. Pa ne vem kaj je z J Johnsonom, ker zaenkrat ni pol kurca vreden to sezono, danes je pa prov briljiral v napakah skupaj z Burkom... Ubijal bi za centra ala Myles Turner. On + LD77 -> buckets and tripple doubles...

Povezava do prispevka
BlueSan reče pred 18 urami:

Houston jih bo tok razmontiru, da ne bodo zase vedl.

 

Wood = ass rape za Dallasove centre.

 

Da ne govorim še druge probleme, k jih bodo mel. Houston je proper zastavu

 

Seth reče pred 13 urami:

Vse kar bo danes pod -15 proti Rocketsom bom presenečen. :D

 

Jurus reče pred 11 urami:

V vsakem primeru bo verjetno polomija. Wood bo pod košem počel kar hoče, ko bo Powell na njemu. Verjetno bo naredil rekord v skokih.

 

that went well

 

noro res folk kr sanja pred tekmo pa daje neke sodbe kako bo

 

sam stav se ne it fantje

Povezava do prispevka
keba reče pred 2 minutama:

Praktično je nemogoče napovedat rezultat ker igrajo toplo hladno, ne veš kaj pričakovati. Lahko premagajo katerokoli ekipo in lahko tudi izgubijo proti katerikoli ekipi, vsaj za enkrat je tako.

žoga je okrogla, praktično vsak lahko premaga vsakega, ni več slabih ekip, tudi zadnji lahko premaga prvega

Povezava do prispevka
Janša reče pred 3 minutami:

žoga je okrogla, praktično vsak lahko premaga vsakega, ni več slabih ekip, tudi zadnji lahko premaga prvega

Fora je, da če bodo Bullsi premagali Lakerse, kar je seveda možno, bo upset in se ponavad ne bo velikrat zgodil

Dallas lahko pa contenderje udari za 50 in proti tanking ekipam zgubi za 20+, ker kot je MIHA reku so live by the 3, die by the 3

Povezava do prispevka
Ignis reče pred 14 minutami:

Fora je, da če bodo Bullsi premagali Lakerse, kar je seveda možno, bo upset in se ponavad ne bo velikrat zgodil

Dallas lahko pa contenderje udari za 50 in proti tanking ekipam zgubi za 20+, ker kot je MIHA reku so live by the 3, die by the 3

 

točno to sem imel v mislih.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 2 urama:

 

 

 

that went well

 

noro res folk kr sanja pred tekmo pa daje neke sodbe kako bo

 

sam stav se ne it fantje

 

Ahem, napisal sem "verjetno" in izpostavil Wooda, ko bi ga pokrival Powell. Večino tekme je pravilno igral WCS :P

Povezava do prispevka

Ja če bodo vsi nasprotniki Dallasa igrali tako zanič kot včeraj Houston bojo prvaki. 😃 Izključitev boogieja :rofl: Luka se je celo uspel pomiriti po prvi tehnični, sem bil ziher da bo tudi on izključen, ker tisti sodnik jih je talal kar hitro. Je pa klovnu Carlislu tudi zgleda nekaj kliknilo v glavi da je uvedel par sprememb. 

 

Harden najači off the ball igralec ever. Niti decoy se mu ne da bit kaj šele da bi postavil kak blok. 😁 Je pa ql videt Walla da po dveh letih neigranja praktično ni izgubil stepa. 

Povezava do prispevka
Adam reče pred 41 minutami:

haha morm priznat, da sem umiral od smeha, ko so sodniki izvedli hate crime in poslali "Boogie-ja" nazaj v hood.

 

kok mi gre ta tip na kurac, beyond belief

 

Ja sam žal so sodniki poštekal da so pretiraval in pol so kar konkretno kompenziral to izključitev s piskanjem favlov Dallasu. 31 vs 19 je bla faking razlika v osebnih lol. Pa kar nekaj sumljiih osebnih v napadu je blo.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...