Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

al pa ko je po ne vem kolk dolgem časi pršu na en trening Philadelphie in tam fejkal in se delal da nekaj dela:lol:

 

a v bistvu je mnde sam eneparkrat polagu od table pa mal na koš metal pa okol mal šetal

 

ne vem če bi se lahk odloču, kdo mi je večji antipatik, Westbrook al Simmons:pinch:

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

 

pakrat je Luka prav specifično huntal Simmonsa ... 

 

sam ja, z Benom več kot očitno v glavi nekaj močno ne štima 

niso ble to sam bučke, da ne bi igral :/

V prvem polčasu so Netsi ves čas switchal tko da ga ni branu.

 

V tretji je mel Simmons en lapsus in je šel uizi mimo.

 

V zadnji ga je parkrat dobr ustavu, kar je dost boljš od kdorkoli ga že krije ponavadi.

 

Obramba je ok. Problem glave je v napadu.

 

Se mi zdi da sm zadnji ventilator Simmonsa. Z vsako tekmo ga je težje zagovarjat. 

Povezava do prispevka

Kaj pa to, ko DSJ spet dobiva solidno minutažo in celo čist OK igra (v Hornetsih)? :D

 

Game stats
 
Game
Min
Pts
FG
Reb
Ast
 
27 Oct
@
NYK
37
14
7-16
3
11
 
23 Oct
@
ATL
33
18
8-16
2
6
 
22 Oct
vs
NOP
22
10
4-7
2
4
 
20 Oct
@
SAS
21
12
5-7
2
4
 
Regular Season
28.5
13.5
52.2
2.2
6.2

 

Jst sem bil pa ziher da modela prej ali slej vidimo v Cedevita Olimpiji

Povezava do prispevka
Aquilani reče pred 14 urami:

men je problem pr Kleberju ta, da eno tekmo bo igral noro obrambo in met za tri 9-7, pol ga pa nekaj tekm ni nikjer, pol pa spet jovo na novo isto...

Ni samo Kleber tak fyi

 

 

 

Seth reče pred 1 uro:

Woke people 

Povezava do prispevka

Jaz pa ne verjamem v to. Ne bi ga waivali, ampak bi mu pač dovolili, da za nekaj časa zapusti ekipo, ker je tip vseeno 19 let star lottery pick. Sploh Pop in Spursi se kar zavedajo pomena mentalnega zdravja. DeRozan tudi veliko govori o temu in o svojih težavah pa so ga pri Spursih odlično sprejeli. Jaz mislim, da je naredil neko hudo, hudo štalo in da bomo v ponedeljek na kakem TMZ-ju prebrali kaj več. Tudi oba statementa danes sta bila zelo čudna in meni tukaj nekaj smrdi.

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

Mene bolj zanima kaj kurca je Josh Primo naredil spursom, da so ga takole waival :D To bo definitivno must read štorija ...

Baje neka pizdarijA IRL. Vsaj tko je blo nekaj namigovano na TW. Boston zvezdnika pa spet zamrznila ko ni treba. Mičl pa zaenkrat fenomenalno. Ko pride nazaj Garland bodo mleli vse pred sabo. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...