Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Navedek

Shams Charania
@ShamsCharania


Sources: Nets have delivered Kyrie Irving six items he must complete to return to team: 

- Apologize/condemn movie
- $500K donation to anti-hate causes
- Sensitivity training
- Antisemitic training
- Meet with ADL, Jewish leaders
- Meet with Joe Tsai to demonstrate understanding

 

Hehehehe tipo fasal JRPG fetch quest :D

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 21 minutami:

 

 

Jaz nisem gledal filma, niti ne poznam kurikuluma ameriških šol, se mi pa nekaj navedkov iz članka vseeno zdi kar zanimivih. 

 

 

Recimo:

 

Navedek

 He claims that, when teaching slavery, schools don’t mention the involvement of the Catholic Church, Arab, East African, or Islamic slave traders, or “the Jewish slave ships that brought our West African negro or Bantu ancestors to slave ports owned by [Jews].”

 

Tukaj naj bi bil problem, da kritizira šolski sistem ali da so bili v suženjsko trgovino trgovino vpleteni židje?

 

 

Navedek

starts by falsely suggesting that anti-Black racism can be traced back to key Jewish texts. “Western Education and Religion tries to teach the world that blacks are cursed with their skin color by the Curse of Ham/Canaan.

 

Če v knjigi obstajajo kakšni citati iz talmuda ali kakšnih drugih 'ključnih židovskih tekstov', je to čisto legit izjava. Jaz tega recimo ne vem, sem pa imel priložnost v življenju imeti opravka s kar nekaj Izraelci in so kar konkretni rasisti (poleg vsega ostalega), tako da me ne bi kaj dosti presenetilo, če bi v nekem psalmu pisalo, da "ne opevaj bližine človeka druge barve, kajti on ogroža tvoje od boga dano kraljestvo na zemlji."

 

 

Preostanek tldrja sem zgolj preletel, ampak glede na to, da povezuje žide, luciferja in podobne like, mi deluje kot zgolj ena izmed mnogih teorij zarot, ki jih razsvetljeni Kyrie bere za bralno značko. Največji problem je, da ta teorija v drek potegne verjetno najbolj zaščiteno manjšino na svetu in se je na njega usul ves drek.


Tako da, takole iz kavč vidika pavšalnega opazovalca, se mi zdi še en primer selektivne woke kulture, ki carsko obvladuje ameriko zadnjih 5+ let. Se mi pa v tej zgodbi nihče prav pretirano ne smili. Ne Kyrie, ki mu je agent sigurno že stokrat rekel katerih traparij pa res ne sme razglašati naokrog, še manj pa židje, ki v zahodnem svetu itak uživajo čisto nesorazmeren nivo nedotakljivosti.

Povezava do prispevka
Thrivial reče pred 42 minutami:

 

 

Jaz nisem gledal filma, niti ne poznam kurikuluma ameriških šol, se mi pa nekaj navedkov iz članka vseeno zdi kar zanimivih. 

 

 

Recimo:

 

 

Tukaj naj bi bil problem, da kritizira šolski sistem ali da so bili v suženjsko trgovino trgovino vpleteni židje?

 

 

 

Če v knjigi obstajajo kakšni citati iz talmuda ali kakšnih drugih 'ključnih židovskih tekstov', je to čisto legit izjava. Jaz tega recimo ne vem, sem pa imel priložnost v življenju imeti opravka s kar nekaj Izraelci in so kar konkretni rasisti (poleg vsega ostalega), tako da me ne bi kaj dosti presenetilo, če bi v nekem psalmu pisalo, da "ne opevaj bližine človeka druge barve, kajti on ogroža tvoje od boga dano kraljestvo na zemlji."

 

 

Preostanek tldrja sem zgolj preletel, ampak glede na to, da povezuje žide, luciferja in podobne like, mi deluje kot zgolj ena izmed mnogih teorij zarot, ki jih razsvetljeni Kyrie bere za bralno značko. Največji problem je, da ta teorija v drek potegne verjetno najbolj zaščiteno manjšino na svetu in se je na njega usul ves drek.


Tako da, takole iz kavč vidika pavšalnega opazovalca, se mi zdi še en primer selektivne woke kulture, ki carsko obvladuje ameriko zadnjih 5+ let. Se mi pa v tej zgodbi nihče prav pretirano ne smili. Ne Kyrie, ki mu je agent sigurno že stokrat rekel katerih traparij pa res ne sme razglašati naokrog, še manj pa židje, ki v zahodnem svetu itak uživajo čisto nesorazmeren nivo nedotakljivosti.

 

Škoda, da se ta tema pojavlja v NBA basketu, ampak ja, jebiga, če maš tam Kyrie fukin flat earth Irvinga, se tut to zgodi,

 

Že dejstvo, kako ti vidiš in napišeš 'opravičilo' za nekoga, pove vse..

 

še manj pa židje, ki v zahodnem svetu itak uživajo čisto nesorazmeren nivo nedotakljivosti.

 

tldr Kyrie je debil ampak so si židje zaslužli to...:mellow:

Povezava do prispevka

Kva se dogaja s Clippersi? A se je Leonard spet kej poškodoval al kva ker spet nič ne igra? Pa kva majo to za ene neznane igralce Lakersi? Who the FUCK is Ryan lol? Kendrick Nunn je fucking joke. Russ odlično v prvi četrtini potem pa dlje ko je šla tekma več neumnosti je delal... Lebron metal airballe potem pa pogledaš boxscore in 56% met iz igre lol. Davis samo 12 metov? WTF is this shit no? To je enako število metov ko Troy Brown Jr za katerega spet prvič slišim. A to so igralce iz ceste pobral al kva?

Povezava do prispevka

Rob Pelinka special, kako iz šampionske ekipe narediti crap. :D Drugače pa Westbrook preseneča zdaj s klopi, zgleda se je nekako sprijaznil. Mogoče bo konec sezone dobil ultimate insult če bo osvojil 6th man of the year. :rofl: Lonnie Walker kaže dobre igre občasno ampak še vedno je preveč nekonsistenten. AD bi se naj še vedno ubadal s problemi s hrbtom. 

 

Kar se tiče Kawhija: "For now, Leonard is being limited to individual workouts as the team attempts to alleviate the discomfort in his surgically repaired right knee, which has kept him out since Oct. 23rd". 

uredilo bitje Seth
Povezava do prispevka
Gogy reče pred 18 urami:

tldr Kyrie je debil ampak so si židje zaslužli to...:mellow:

 

 

Ne.

Če že želiš tldr, bosta ti dve točki bolj ustrezni:

1. Kyrie je debil
2. Židje so untouchable za dissanje. Če bi recimo razglabljal o tem kako recimo slovanska mafija obvladuje svet, ne bi nihče niti trepalnice premaknil, pa smo bili kot etnična skupina zgodovinsko vedno poonegavljeni od vsakega, ki je prišel mimo. O tej razliki govorim, ne  o tem, da so si židje zaslužili, slednje je tvoja izjava.

Povezava do prispevka
Thrivial reče pred 17 urami:

 

 

Ne.

Če že želiš tldr, bosta ti dve točki bolj ustrezni:

1. Kyrie je debil
2. Židje so untouchable za dissanje. Če bi recimo razglabljal o tem kako recimo slovanska mafija obvladuje svet, ne bi nihče niti trepalnice premaknil, pa smo bili kot etnična skupina zgodovinsko vedno poonegavljeni od vsakega, ki je prišel mimo. O tej razliki govorim, ne  o tem, da so si židje zaslužili, slednje je tvoja izjava.

 

Sej veste da izhaja beseda za sužnja (Slave) iz besede za Slovana (Slavs). Zakaj ? Ker smo bili Slovani praktično the original sužnji, ki so nas lovili severnjaki in madžari ter nas prodajali naokoli po Evropi in zahodni Aziji

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...