Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Brad Towsend Mavsov novinar prav da je bilo včeraj 45% vseh stav na končnega prvaka vplačano na  Mavse

 

Mavs hype train goin ful gas

 

jz sm biu pred serijo prepričan da bo Luka pometen, sem upal da bo vsaj respektabilno, zdaj sem pa že na tem da bom nekoliko razočaran če na koncu izgubijo serijo čeprov je to še vedno najverjetnejši razplet 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

sam men je res škoda, da oba, oz. predvsem Skip pač igrata te persone, kjer že vnaprej točno veš, kaj bosta rekla

obviously spet bolj to leti na Skipa

Sem ju dost gledal, ker sta mi bila res carski entertainment

sam sem zaradi tega + "insiderskih" bruk Broussarda, ki mi je vsaj analitično bil res carski, pač nehal

in zdej res sam še, če je na tapeti Luka :)

men je lani postal čist preveč retardirano k je skip totalno hejtu kawhija, ki je mel goat po run pa vsako tekmo praktično je pocarriju

Povezava do prispevka
johnbi reče pred 12 minutami:

KP is out

 

Sem bral komentar enega zdravnika, da ima preobremenjeno koleno kontr od tiste noge, ki si jo je sfukal 2 leti nazaj - pač kao da bolj izpostavlja "zdravo" nogo in je zato to koleno bolj pod stresom / bolj načeto.

 

V vsakem primeru: nej gre u kurac in on in njegovo koleno.

Povezava do prispevka
johnbi reče pred 24 minutami:

KP is out

 

Sklepam/predvidevam, da za celo  preostalo serijo z Klipsi.

 

Če uspejo it čez klipse, Donketu lahko že postavijo kip v centru Dallasa.

 

Glede Porzingasa, bi počakal še eno sezono. Ampak če bo naslednja ista, bi jaz na mestu Nelsona, se ga skušal losat. Vprašanje, če ga bo sploh kdo hotel imet. IMO bo tip pri 30ih invalid.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...