Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Hehe ok, saj pol prav da jih je malo utišal če so se mu to drli, I just don't like the guy. :) Knicks fani kot Knicks fani pač. :D Tole bo še ena uber zanimiva serija kjer bo treba videt kakšno tekmo. V bistvu mi samo za eno serijo totalno dol visi pa če vidim kakšno tekmo ali ne in to je 76ers-Wizards. :) 

Povezava do prispevka

Vse serije bodo napete sodeč po prvem vtisu. "Underdogi" grizejo, favoriti razštelani. Letos si mogoče obetamo raztur od playoffa. Me prav zanima, če bo v 1 krogu kak blowout.  Trae je men všečen igralec (če ne bi tolk baital faule, bi bil še bolj). Brooks pa mi je antipatičen (deluje k miks Lancea, Kgja in Tsunami Papija :D ), ampak credit where credist's due,  je letos povzdignil nivo igre in je gladko 1b(ali 1a) v Memphisu na dober dan . Ima energijo in tough guy look KGja, basketbal iq od Oubreja :D ter je nadelžen/provocira kot Stephenson. Je odličen v obrambi, očitno tudi letos v napadu. Ampak ga tepe, k je preveč "trigger happy", vedno igra na meji  faula/tehnične. 

 

Also, Jazzi niso imeli spidata. Ve kdo, kak dolgo bo še out?

Povezava do prispevka

Ej taktični znalci, zakaj Powell kot glavni rim roller od dallasa v zadnji tekmi totalno nič ni naredil? Skoraj nič ni igral pa tudi ko je je bilo kot da ga ni? Je to zato ker LAC tok ekstremno switcha na bloku ali kako so uspeli tako nevtralizirati ta dejansko zelo potenten del dallasovega napada?

Povezava do prispevka

Haha kera destrukcija heatov. V prvi četrtini bucksi zadevali res vse, takšnega blowouta v tej seriji res nisem pričakoval. Ampak še vedno mislim da še ni konec, bo pa moral predvsem Bam dvignit igro par nivojev višje. 

 

Na drugi tekmi pa top duel Jokića in Lillarda. Najprej Jokić 14 pik že v prvi četrtini, potem Dame 20 v drugi. Ampak na koncu Nuggetsi dokaj lagano do zmage. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...