Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

meni je carsko vidl da Sunsi mal propadajo, tako usranega superzvezdnika kot je Booker težko najdeš, pa njihova fanbaza je worst of the worst, vsaj na redditu ni večjih scumov

 

Je pa zanimivo videt kako en od "super teamov" jede govna, ta drugi (Boston) ima pa glede na razpored tekem realne možnosti, da ob malo sreče stisne 15:0 štart v sezono

 

Navedek

DATE  OPPONENT  RESULT  TIME

 

Sat, Nov 4@ Nets8:00 PM

Mon, Nov 6@ Wolves8:00 PM

Wed, Nov 8@ Philly7:00 PM

Fri, Nov 10vs Nets7:30 PM

Sat, Nov 11vs Raptors7:00 PM

Mon, Nov 13vs Knicks7:30 PM

Wed, Nov 15@ Philly7:30 PM

Fri, Nov 17@ Raptors7:30 PM

Sun, Nov 19@ Memphis8:00 PM

Mon, Nov 20@ Hornets7:00 PM

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

meni je carsko vidl da Sunsi mal propadajo, tako usranega superzvezdnika kot je Booker težko najdeš, pa njihova fanbaza je worst of the worst, vsaj na redditu ni večjih scumov

 

Je pa zanimivo videt kako en od "super teamov" jede govna, ta drugi (Dallas) ima pa glede na razpored tekem realne možnosti, da ob malo sreče stisne 15:0 štart v sezono

fixxed

Povezava do prispevka

Hehe, Denver zna biti malenkost preveč advanced ja :D 

 

Nora postava

 

Navedek

K. Caldwell-Pope

A. Gordon

N. Jokic

J. Murray

M. Porter Jr.

 

...plus mogoče so najbolj uigrana ekipa plus izkušnje plus najboljši igralec na svetu v ekipi. Valda, sej je možno da jih Mavsi usujejo, sej jih je Minnesotta nazadnje, ampak jaz predvsem upam, da bo hud basket.

Povezava do prispevka

To mam lih debate z nekaterimi Inter navijači. Trenutno imamo po 10 tekmah v ligi 8-1-1, gladko prvi na lestvici, ni da ni. Vseen je blo po remiju in po porazu vsesplošna panika, kako so bli dobri rezultati samo fluke in da bomo za brezveze izgubili prvenstvo, igra se pa 38 tekem :rofl: folk se raje fokusira na negativne stvari kot na to kaj dejansko deluje

 

v basketu (kjer remijev ni, samo zmaga ali poraz) je še večja šansa, da si ful v formi in igraš dobro tudi na tekmi, na kateri na koncu izgubiš. It happens, za Mavs je bolj vprašanje kdaj pride Kyrie nazaj in kakšna je fizična pripravljenost Donketa. Spet malo izgleda, da more reševati Mavse in porabi več energije kot bi jo s kako boljšo ekipo (moje mnenje) - ali pa je treba sprejet, da Luka pač tak je in se ne čuva lih neki, ker hoče bit gazda na parketu

 

 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

jp, mene tudi najbolj "skrbi" ravno to, da se mora Poli dobesedno pretrgati na pol da zmagajo. Not OK, sploh ne za takega malo bolj porkastega beloritnika, ki mogoče nima take peak genetike kot jo imajo ostali superzvezdniki :D 

 

bi jim pa Kyrie nenormalno prav prišel včeraj, ko so Bullsi dobesedno celo tekmo podvajali Polija že od polovice igrišča dalje. Me zanima kok bi to pilo vodo, če imaš zraven še tako elitnega in hitrega ballhandlerja kot je Adolf H. Tko se jim je pa čisto lepo izšlo heh.

Povezava do prispevka

sem opazil tole, ne morš verjet

 

Navedek

NEW ORLEANS (AP) — Pelicans forward Zion Williamson has been scratched from the lineup for Thursday night's home game against the Detroit Pistons. An injury report released by the Pelicans on Thursday said Williamson is being held out for rest.

 

Povezava do prispevka
Gogy reče pred 1 uro:

Ne bi rekel. V Pelikanih je, vsaj za zdaj, z Zionom prva violina ekipe. Sploh lansko sezono je dobršen del nosil ekipo na hrbtu.

 

Ja saj glavni motor Pelsov je že štiri leta, Zion je itak več out kot in. Pravim od letošnjega SP-ja dalje da je nek čuden. Mogoče je bil samo ekstra nakajen pač. :D

Povezava do prispevka
Seth reče pred 10 minutami:

 

Ja saj glavni motor Pelsov je že štiri leta, Zion je itak več out kot in. Pravim od letošnjega SP-ja dalje da je nek čuden. Mogoče je bil samo ekstra nakajen pač. :D

 

Vezano na Zion/Ingram temo. Prejle šokiral podatek, ki sem ga slišal na podcastu. Govorimo, če sem si prav zapomnil, o cca 162 tekmah Pelikanov.:confused:

 

How many games have Brandon Ingram and Zion Williamson played together?
 
 
Zion Williamson and Brandon Ingram have played in 14 games together since Willie Green became the coach of the New Orleans Pelicans in July 2021. Despite such a small sample size, Green has expressed extreme confidence in his stars. 
Povezava do prispevka
Jurus reče pred 6 urami:

 

 

Ma je ta tip bogi. Jaz sploh nevem keri normalen GM jemlje v obzir idejo, da vzame njega ali Westbrooka v ekipo kaj šele da, dejansko vzamejo oba. Upam, da se zavedajo, da s tema dvema igralcema, so si zabili žebelj v krsto.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Dallas Mavericks head coach Jason Kidd did not travel with the team to Denver because of a non-COVID illness and will be replaced by assistant coach Sean Sweeney for Friday night's in-season tournament game against the defending NBA champion Nuggets, according to the team.

 

 

Torej imajo šanse? :P :D

Povezava do prispevka
Jurus reče pred 1 uro:

 

 

Seth reče pred 1 uro:

Dallas Mavericks head coach Jason Kidd did not travel with the team to Denver because of a non-COVID illness and will be replaced by assistant coach Sean Sweeney for Friday night's in-season tournament game against the defending NBA champion Nuggets, according to the team.

 

 

Torej imajo šanse? :P :D

Taking the "just watching like the rest of us" to another level. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...