Skoči na vsebino

NBA tema


Pr4iseK3K

Priporočeni prispevki

Waslich reče pred 1 uro:

Plus to, da je igral proti Dallasu, ki sodi med najslabšimi obrambnimi ekipami. Bomo videli. Sicer se mi je zdelo, da so preseason tekme vredne en kurac.

 

 

Treba priznat da je Dallasova obramba najbolj ranljiva proti kaotičnemu napadu kot ga ima mlada talentirana ekipa, Spursi imajo pa zapovrh še najbolšega trenerja v ligi. Pa Kleber ima BB IQ manjši od mušice... Ko sem njega zegledal v prvi peterki sem takoj vedel da bo sledila katastrofa, ker po poškodbi enostavno ni več niti 30% tistega kar je bil prej v obrambi. Najbolj glupe so mi pa njegove bedne soft osebne ki imajo za posledico lahek koš in dodaten prosti met... Kidd pač ne more it iz svoje kože in ekipi raje nagaja kot pomaga na poti do zmage. Proklet kreten nesposoben. Sej kot pomočnik je pomoje super. Kot taktik pa totalni idiot. 

 

image.thumb.png.7cf48f7ac1345531fe90ed5ef9e1acfc.png

 

image.thumb.png.7053a77b10e529f985e02b138b8ed051.png

Povezava do prispevka

Lively je odigral mogoče najboljšo partijo centra v zadnjih 5 letih odkar gledam Dallas, kar IMO pove vse o kvaliteti te ekipi na centerski poziciji. Jeben 19 letni mulc, ki mu še vedno ful stvari ni jasnih, na svoji prvi NBA tekmi. Bo pa res hud, carsko so tole draftal.

 

Wemby je pa še bolj insane, žal (oz na srečo) je takoj skasiral 4 res izredno neumne, popolnoma začetniške osebne napake in ga ni bilo tok na parketu. Ko je pa bil in ko se je postavil v obrambi, je pa konec s prodori in tudi z midrange meti na njegovi strani rakete. Bolan efekt ima na nasprotnike, folk se poserje ko ga vidi v raketi. Fun fuct, v napadu model igra na poziciji krila :D :D

 

Gatsu reče pred 4 urami:

Pa Kleber ima BB IQ manjši od mušice... Ko sem njega zegledal v prvi peterki sem takoj vedel da bo sledila katastrofa, ker po poškodbi enostavno ni več niti 30% tistega kar je bil prej v obrambi. Najbolj glupe so mi pa njegove bedne soft osebne ki imajo za posledico lahek koš in dodaten prosti met... Kidd pač ne more it iz svoje kože in ekipi raje nagaja kot pomaga na poti do zmage. Proklet kreten nesposoben. Sej kot pomočnik je pomoje super. Kot taktik pa totalni idiot. 

 

image.thumb.png.7cf48f7ac1345531fe90ed5ef9e1acfc.png

 

image.thumb.png.7053a77b10e529f985e02b138b8ed051.png

 

Kleber je katastrofa od igralca. Bolano overrated model, ne vem, zato ker je lep in bel in nemec, al neki. Meni smrdi model do neba odkar ga gledam.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 35 minutami:

Kleber je katastrofa od igralca. Bolano overrated model, ne vem, zato ker je lep in bel in nemec, al neki. Meni smrdi model do neba odkar ga gledam.

 

 

Kleber ko je bil zdrav je bil odličen backup center/PF iz klopi. Ne vem pa kaj je temu Kiddu da ga gre po porazni predsezoni dajat v prvo peterko, ker trenutno ni v stanju da bi igral niti proti klopi ekipe ki igra hitro. Model se premika kot da ima kvadre na nogo pripete. IQ je imel pa vedno v riti in imaš vsaj 1x na tekmo moment ko bi ga najraje v žlici vode utopil. 

 

Btw kva pravte kolko časa bo KP zdrav ob taki minutaži in vlogi? :D Trenutno zgleda res tko kot smo si ga predstavljali ko je prišel v Dallas. A kaj ko je trajalo vsega ene 20 tekem na tak način v Dallasu po poškodbi meniskusa pa ni nikol več igral na takem nivoju...

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

After practice, Harden arrived at the fixed-base operator airport to board the team flight, but he was stopped by a security official who notified him that he was not permitted to accompany the team, sources say.

 

General manager Elton Brand and head coach Nick Nurse spoke to Harden to explain that the organization prefers he accepts and follows their workout plan, which includes staying at the practice facility while the team is away, sources say.

 

 

Hahahah ker shitshow v phili. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...