Skoči na vsebino

Prva liga Telekom Slovenije


Jude

Priporočeni prispevki

Je pa tudi med vrsticami Šuler potrdil, da je vodstvo kluba motilo veliko stvari glede Camoranesija samo dokler so zmagovali so mu gledali skozi prste.

 

Če bojo mariborčani igrali kot so danes  še naprej pa sem vesel "nemira", ki ga v slačilnico prinaša Marko Šuler.

 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Lepa odškodnina za naše razmere. Edino ne razumem Oliverja kaj je študiral, da ni menjave pripeljal. Torej en levi bočni do konca sezone pa še to neznanec iz 3. argentinske lige. Plus tega, da ko je Mešanovića zastonj spusto je edina menjava v napadu Mlakarju. Stari Tavares.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Jah, Sulera se je tud v MB kdaj dalo videt dobro razpolozenega :D Pa se zdalec ni bil edini.


Kar se pa kadrovskih sprememb tice pa... Ce je 1.5mil za Kolmanica res ga je treba tja nest preden si premislijo. Lahko, da je bila bolj last-minute ponudba in to pac sprejmes, sploh ce gre za igralca, ki je dobro igral 3 mesece :) Za poflikat imamo tega argentinca in Bobarica, pa tudi ce lahko Pihler igra stoperja se bo se Klinar delal da je levi bek teh par mesecev, poleti pa itak pricakujem generalni overhaul. Da smo se resili Mesotove place mi je tudi ok, bodo Mlakar, Matko in Tava dovolj. V skrajni sili spet lahko se Kronavetra das tja. Ni optimalno, ampak Mesanovica pogresal ravno ne bom. Cimbolj oklestit maso plac, in cimprej zacet delat na poletnem kadrovanju imo.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 13 urami:

Lepa odškodnina za naše razmere. Edino ne razumem Oliverja kaj je študiral, da ni menjave pripeljal. Torej en levi bočni do konca sezone pa še to neznanec iz 3. argentinske lige. Plus tega, da ko je Mešanovića zastonj spusto je edina menjava v napadu Mlakarju. Stari Tavares.

defendi je bil tudi neznanes iz žnj lige :P

Povezava do prispevka

Jaz mislim, da se nižje avstrijske lige mal precenjuje. 4. liga vem, da lahko dobiš max 1000 € na mesec. Nižje je samo še slabše. V njegovem primeru res dvomim, da bi kdo ostal v Avstriji. Na eni strani maš klub iz 4. avstrijske lige, kjer boš igral z pogodbo do konca sezone. To je manj kot pol leta. Na drugi strani pa v tvojem domačem mestu ti klub pri katerem si legenda ponudi, da si del strokovnega štaba z dolgoročno pogodbo. Jaz bi rekel, da je imel kar lahko izbiro.

 

 

Povezava do prispevka
Jude reče pred 7 urami:

Zanimivo, pomoje bi lahko v Avstriji približno enako zaslužil hkrati bi pa imel bistveno več prostega časa. Najbrž ima zagotovilo, da bo pomočnik tudi novemu trenerju?

 

Na žalost imam občutek da bo "novi trener" kar Saša Gajser, vsaj do konca sezone, potem pa Ante Šimundža. Zelo zadovoljen 10/10, faaaak Rožman in Jurčić sta prosta, I'm gonna go cry in a corner.

Povezava do prispevka

Meni je sicer Rozman antipaticen, bi pa si ga zelel za trenerja, definitivno bolj kot ambicioznega Anteja. Upam, da Suler ne pride na kake ideje podaljsevat pogodbe Tavaresu in podobne jajce, ceprav nisem preprican, da se bo uspel zadrzat. :D

Povezava do prispevka

Jaz tudi upam, da se zahvalijo Tavaresu ter Handanoviču. Mogoče ponudit kakšno delo v klubu, če hoče vendar za kar manjšo plačo kot jo ima sedaj. Noro plačana veterana. Bolje, da klub ti dve plači da v kakšne okrepitve, ki so nujno potrebne.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Sem šel preverit, ker me je matral firbec in mislim, da ni res, da je brez igralske pogodbe. NK Maribor 01.06.2020 potrdil podaljšanje pogodbe s Handanovičem za dodatno sezono in tudi na NZS po zadnjih podatkih pregleda pogodb na datum 25.02.2021 kaže isto. Veljavnost od 01.06.2020 do 31.05.2021. Šel sem pa prevedit prejšne dokumente in na datum 10.09.2020 so končno na NZS sporočili novo (podaljšanje) pogodbo, kjer je tudi na dnu videna Opomba: NK Maribor Branik: Sklenitev profesionalne pogodbe z igralcem Handanović J.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Navedek

Rožman je včeraj na celjski oddaji za EURO U21 govoril, da še ni povsem razpucal z Rijeko in da se še uradno ne sme pogovarjati z nikomer.

 

V tem primeru je še malo upanja :D

 

@ayrton79 se mi zdi, da ti marsikdaj komentiraš na RTVSLO, če se prav spomnim ? :D

 

Ja, Handa  je  baje kar motivator, tako da če on ostane v strokovnem štabu nimam nič proti. Je pa tu namesto njega za rezervo zdaj Šušak.

 

Še vedno samo molim vsem bogovom, da ne bo kak Gajser ali pa Ante jao...

uredilo bitje Vilinec
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 14 minutami:

Sem šel preverit, ker me je matral firbec in mislim, da ni res, da je brez igralske pogodbe. NK Maribor 01.06.2020 potrdil podaljšanje pogodbe s Handanovičem za dodatno sezono in tudi na NZS po zadnjih podatkih pregleda pogodb na datum 25.02.2021 kaže isto. Veljavnost od 01.06.2020 do 31.05.2021. Šel sem pa prevedit prejšne dokumente in na datum 10.09.2020 so končno na NZS sporočili novo (podaljšanje) pogodbo, kjer je tudi na dnu videna Opomba: NK Maribor Branik: Sklenitev profesionalne pogodbe z igralcem Handanović J.

A, kul, nekak sem imel v spominu, da lani niso podaljsali, zgleda so potem vseeno nekaj resili :) Kakorkoli, dvomim da je on s to novo pogodbo od lani nek blazen porabnik sredstev in tak folk imo moras poskusit nekako obdrzat v klubu.

Povezava do prispevka

@Vilinec ja, ja, jaz skos komentiram na rtv, ampak tam je vse skupaj bolj joke, ker ful prijemljejo na provokacije :D

 

 

Drugače mene to ne moti, celo dbest mi je, da se navijači različnih moštev prcajo med seboj. Jaz uživam in povsem razumem tudi navijače nasprotnega moštva.
Eni pa tega ful ne marajo in potem skos komentirajo, zakaj se moramo prcat med sabo.

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 7 urami:

@Vilinec ja, ja, jaz skos komentiram na rtv, ampak tam je vse skupaj bolj joke, ker ful prijemljejo na provokacije :D

 

 

Drugače mene to ne moti, celo dbest mi je, da se navijači različnih moštev prcajo med seboj. Jaz uživam in povsem razumem tudi navijače nasprotnega moštva.
Eni pa tega ful ne marajo in potem skos komentirajo, zakaj se moramo prcat med sabo.

 

Hah, ravno zato jaz tam ne pišem, ker je itak vse provokacija :D prebiram pa včasih in je smešno, ko eni in drugi včasih dobesedno dobijo živčni zlom zaradi komentarjev :D.

 

Mah prcanje posebej pred derbijem je čisto ok. Jaz sem včasih stanoval na Kardeljevi ploščadi v študentskem in mi je blo ful zabavno ko so mimo hodili takrat kar dostikrat razočarani navijači Olimpije :D. Zdaj sicer mi z Maribora nimamo kaj prcat, ker nam klub po vseh "mi smo institucija" vodijo klovni kot je Jurišić...

 

@Luka$ dosadan kad popije :D

uredilo bitje Vilinec
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...